472 Shares 5995 views

technika seks. Stymulacja punktu G.

Stymulacja punktu G jest dla wielu kobiet jest bardzo przyjemne, a nawet orgazm. Ponadto, kobiety te opisują takiego orgazmu jako „głębokie”.

Aby dowiedzieć się położenie punktu G, podczas Patelnia palca delikatnie wprowadzano do pochwy, tak aby dotykał wkładkę górnej ściany. Po około 2-4 cm od wejścia poczuje się trochę „wybrzuszenie”.

Stymulacja punktu G u kobiet wytwarza rytmiczne ciśnienie naciśnięcie ściany pochwy do kości łonowej. W tym przypadku, partner musi być wystarczająco pobudzony. Jak wiadomo, błonę śluzową pochwy, tkanka jest bardzo wrażliwa. Tak aby nie powodować dyskomfortu, ruchy palców powinny być gładkie. Ponadto, głównym działaniem jest wytwarzany w obszarze przylegającym do pęcherza. Dla jasności, sensacje trzeba iść do toalety. Wtedy kobieta zrozumie, że ona czuje się w momencie ekspozycji. Jak pokazuje praktyka, najbardziej oczywiste punkt objawem G występuje bezpośrednio przed i bezpośrednio po orgazmu. W tych chwilach, podekscytowana kobieta osiąga szczyt, a są one uważane za najbardziej korzystne dla haseł.

Stymulowanie punkt G i może być zarejestrowany. Nie możemy powiedzieć, że jest uniwersalna pozycja. Jednakże istnieją pewne z najwygodniejszych pozycjach wpływać.

Gdy stymulacja pozycji genucubital przedniej ściany pochwy mogą być wytwarzane jako elementu głowicowego (nie wkładając go głęboko), a jego ściany. W tym przypadku lepiej położyć rękę na chrząstek i partnera, ciągnąc gładko, dokonać tarć. Dodatkowo opuszkiem palca można wpływać na łechtaczkę.

W pozycji klasycznej, co do zasady, członek kontaktowych i górnej ściance pochwy jest zbyt niskie, aby stymulować punkt G. To jest możliwe, aby korzystać z małą poduszkę pod pośladkami schowany jej partnera.

Jak wiadomo, łóżko nie jest to jedyne miejsce na seks. Często obejmuje falę pożądania na sam widok ukochanej. Jedną z pozycji jest uważany za wspólne postawy stojącej z łóżka. Aby pobudzić partnera G-spot jest lepiej stać za kobietami. Jak w genucubital pozycji, może być wciśnięty dalszej kości łonowej lub pieszcząc palcami łechtaczkę.

Jeśli pozą „stojącej” nie jest bardzo wygodne, lepiej jest użyć pozycję kolano-łokieć. Nawiasem mówiąc, nie jest również ograniczona do łóżka. Na przykład, stosunek płciowy może wystąpić w łazience. W tym przypadku, kobieta, nie klęczy, opiera się na rękach do kąpieli, lekko pochylając ciało. Gdy ten element sprawnego wejścia do pochwy, a wraz ze wzrostem pobudzenia jest aktywny punkt stymulacji G.

W każdym razie, głównym zadaniem jest wyrównywanie ciśnienia do członu górnej ścianie pochwy, kobieta powinna być wygodne, aby stać lub leżeć.

Należy zauważyć, że nie zawsze jest człowiek wybiera pozycję współżycia. Każdy wie, pozy, gdy kobieta jest na górze. W tym przypadku człowiek nie popełnił członków ruchu. Z reguły kobieta na tym stanowisku kieruje procesem. W tym przypadku może ona stymulować jej punkt G z pomocą członka partnera. Kobieta może wyciągnąć nogi z powrotem i polegać na kolanach zgiętymi nogami i mężczyzn kucać nad element, opierając dłonie na ciele człowieka. Tak, aby bezproblemowo jest umieszczone na członka wybierając głębokość penetracji, lub siedząc na nim, sprawia, że lekki ruch kołowy miednicę. Człowiek jednocześnie pieszcząc jej piersi i kładąc ręce na biodrach, dostosowuje prędkość i ostrość ruchu kobiecego. Użytkownik przy ścisłym kontakcie ze ścianką pochwy. W ten sposób osiąga się maksimum stanu wzbudzenia, w którym ruch staje się nagle i szybko. W takich przypadkach, kobieta przeżywa spore emocje, które powodują jasny i głęboki orgazm.