190 Shares 1299 views

30 lat wesela: Jak świętować rocznicę perła?

30 lat małżeństwa jest bardzo ważnym etapem powinowactwa małżeńskiego. Jej symbolem jest perła – jeden z najrzadszych i najcenniejszych owoców morza. Przecież to jest średnio 30 lat, aby kontynuować naturalny proces tworzenia perły. Podobnie jak perła w rozżarzonych wodach oceanu, relacje małżeńskie stają się coraz bardziej doskonały rok po roku, rosnące w zrozumieniu, ufności i tkliwości.

Jak świętować 30 lat małżeństwa? Perła rocznica to rodzinne wakacje, które powinno się spędzić w kręgu bliskich krewnych i drogich przyjaciół. Przy okazji, perły są również symbolem płodności, więc obecność dzieci i wnuków jest po prostu konieczna.

Pożądane jest, aby świętować tę szczęśliwą datę to uroczysta kolacja domowa, podczas której goście mogą pogratulować jubileuszu i "perłowych małżonków" – dzielić się doświadczeniem życia rodzinnego z młodszymi i niedoświadczonymi potomkami. Wszakże szczęśliwe małżeństwo jest naprawdę trudne, ale wdzięczne dzieło, które zawsze masz do powiedzenia.

Na uroczystym stole muszą być obecne dania z owoców morza. Może to być przekąski rybne, wodorosty, kałamarnica, kawior. Integralnym atrybutem obchodów jest tort rybny, z którym przygotowuje się córka.

Jeśli chodzi o ubranie, tego dnia małżonek musi nosić marynarki. Mąż powinien stać się symbolem pereł i przyzwyczaić się do tego obrazu, koszuli białej lub kremowej, spodni z kości słoniowej lub garnitur mu pomoże.

Jeśli "nowożeńcy" chcą spędzić ten dzień sam, najlepiej zorganizować podróż do morza.

Obrzędy i tradycje. Aby świętować 30 lat ślubu była bardziej kompletna, para musi podążać starożytnymi tradycjami. W przeddzień rocznicy muszą wymienić perły. I rano, trzymając się za ręce, mąż i żona powinni wyruszyć do morza, rzeki lub stawu i rzucać kamieniami do wody – w ten sposób przywracają morze do swoich prezentów i poproszą o szczęście rodzinne i dobrobyt.

Wtedy "nowożeńcy" powinni stanąć przed lustrem i przysięgać miłość i oddanie. To lustro, które jest ważną częścią tego rytuału, ponieważ nigdy nie kłamstwo i symbolizuje prawdziwość i szczerość obietnic.

Istnieje również nieco inna tradycja, która musi odbyć się przed gościami uroczystości. W tym celu w okularach obu małżonków trzeba rzucać piękną perłą. Teraz mąż i żona mogą wymieniać obietnice i wyznania, po których mogą pić do braterstwa. Pamiętaj, że dla pary jest bardzo ważna perła rocznica ślubu. 30 lat mieszkało razem – to jest cała historia, która jest przechowywana w sercu każdego.

Co dać na 30 lat ślubu? Oczywiście, nie ma wakacji bez prezentów i wszystkiego, co jest związane z perełkami, a morze może być rozdawane małżonkom na 30-lecie. Bardzo cennym prezentem będą biżuteria wykonana z perłami. Może to być naszyjnik, koraliki, kolczyki, łańcuchy kluczy, bransoletki, szpilki do włosów, spinki do mankietów itp.

Możesz też przedstawić elementy dekoracji lub mebli, obleczonych perłami lub kośćmi. Na przykład "panna młoda" naprawdę lubi piękne lustro ręczne z perłą.

Pamiętaj o pięknej pocztówce, w której para szczerze gratuluje panu 30-tej rocznicy ślubu.

Jeśli bohaterowie są wielkimi kochankami zwierząt, mogą dać kilka rzadkich ryb akwariowych.

Odpowiednie będą droższe i cenne prezenty dla rodziców. Na przykład możesz zorganizować resztę swoich rodziców w przytulnym kurorcie nad morzem lub kupić bilet na romantyczny rejs.

Warto zauważyć, że którekolwiek z Twoich gratulacje lub dar zadowolą szczęśliwej pary. Wszakże w tym ważnym dla nich dniu potrzebują bliskich bliskich bliskich bliskich i drogich serc ludzi, czuć ich wsparcie i miłość.