518 Shares 8100 views

Cięcie metalu dla Twojego biznesu

Najtańszym i najskuteczniejszym sposobem cięcia metalu – powietrze plazmowego. Taki układ pozwala, aby nie uciekać się do stosowania niebezpiecznych i drogich cylindrów (tylko energii elektrycznej i powietrza), niemal natychmiast i dokładnie cięte dowolnego materiału, a nawet miedź, glin, tytan, stal nierdzewna itp. N. proces technologiczny metalu cięcia plazmowego składa topienia usunięcie metalowego łuku krawędzi cięcia, łuk spala się gaz (powietrze), który wdmuchuje się wzdłuż osi.

Zalety technologii powietrza plazmowego, obejmują następujące: – elastyczność – z pojedynczym urządzeniu można ciąć prawie żadnych metali: czarny, barw, materiałów ogniotrwałych, stal nierdzewna, itd, – dobrą szybkość cięcia, która przekracza TLEN grubości metalu czterdzieści. – pyatdetsyat milimetrów i grubość może być pocięta na sto – sto dwadzieścia milimetrów – wycinanie automatyzacji – małe odkształcenie cieplne i cięcia elementów nieistotny wpływ ciepła na krawędziach metali; – wysoka jakość powierzchni i dokładność cięcia – niskie koszty eksploatacji.

Cięcie plazmowe – jeden z najbardziej rozpowszechnionych procesów technologicznych stosowanych w odniesieniu do spółek, których działalność jest związana z tworzeniem i przetwarzaniem elementów i konstrukcji metalowych. Obecnie urządzenie jest zdolne do wykonywania takich zadań z dużą wydajnością, optymalizując w ten sposób wydajność. Urządzenia do cięcia plazmowego metalu – to niezbędny pomocnik, ma wysoką wydajność i zapewniając nieskazitelną jakość cięcia.

Wszystkim wybór urządzeń spawalniczych, urządzeń do cięcia plazmowego metalu wyróżniać się z powodu istnienia szczególnych zalet. W szczególności, utworzona przez łuk plazmowy tego urządzenia, a także zapewnia głębokie wnikanie spoina o szerokości mniejszej niż w przypadku konwencjonalnego łuku elektrycznego. Ponadto, jakość i dobre cechy są zachowane nawet przy niskich prądów. Podczas korzystania z urządzenia do cięcia plazmowego, T ogrzewanie metal jest znacznie niższa, co niemal całkowicie eliminuje jej deformację.

Aby uzyskać więcej informacji o tych ustawieniach i zakup urządzenia do cięcia plazmowego metali, w razie potrzeby, będzie można w naszej firmie Ajan.ru. Wnosząc w zakresie najbardziej popularnych modeli sprzętu, przeprowadzamy jego podaż obu firm i prywatnych przedsiębiorców, a tym samym zaspokojenie potrzeb różnych grup klientów. W celu wyboru i zakupu żądane ustawienie do cięcia plazmowego metali – Sprawdź nasz katalog lub zadzwonić do naszego działu sprzedaży. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania i oczywiście pomóc w porządku.

Jak wiadomo, w osoczu – jest zjonizowany gaz zawierający cząstek naładowanych elektrycznie i mogą przewodzić prąd. Jonizacja odbywa się, gdy jest podgrzewany. Stopień jonizacji jest większe im dłużej gaz T. Centrum gazu łukowego ogrzewa do T … trzydzieści pięć tysięcy tysyats ° C i ma dużą przewodność elektryczną i oświetlenie jest zwykłym osoczu. Strumień plazmy stosowane do cięcia i weryfikacja otrzymanego w poszczególnych palników plazmowych, w których ogrzewanie gazu i jego jonizację jest tworzony przez wyładowania łukowego w specjalnych komorach.
Cięcie plazmowe i jej technologia jest oparta na wykorzystaniu powietrza łuku plazmowego bieżącego działania bezpośrednie. Funkcja Sposób ten polega na lokalne stopienie metalu i dmuchanie z utworzeniem wnęki podczas ruchu cięcia względnie plazmoreza cięcia metalu.
Aby utworzyć łuk pracy jest zapalany za pomocą oscylatora dodatkowy łuk znajduje się pomiędzy elektrodą a dyszą – łuku roboczego, który w ten sposób jest wdmuchiwane z dyszy powietrznej w postaci długości płomienia dwudziestu – czterdziestu mm. Dusić bieżący dwadzieścia pięć czy czterdzieści – shestdesyat i zależnie od początku łuku plazmowego. W kontakcie raca łuku łuk cięcia powstaje – pracuje i tworzy zwiększone zużycie powietrza; i łuk obowiązkiem podczas off.