469 Shares 2863 views

Jak wybrać imiona dziewcząt. nowoczesne wersje

Główne kierunki wybór nazw żeńskich

Rodzice przywiązują dużą wagę do i martwić się, wybierając imiona dziewcząt. Nowoczesne rodzice, oczywiście, chcą się wyróżniać, dając jej córka niezwykłe i piękne imię. Z drugiej strony, istnieją konserwatyści, którzy nie uznają niczego oryginalnego. Ale w rzeczywistości, wybór nazw jest bardzo szeroki. Tylko z urodzenia jesteśmy bardzo popularny grecki (Elena Anastasia, Irina), łacina (Bella Marina, Regina), niemiecki (Olga, Inga, Alice), żydowski (Maria, Leah, Tamar) i słowiańskie (Zlata, Bożena, Maya ) nazwy. Nadal można odebrać od wartości imieniu lub przez astrologicznych cech: rok, miesiąc i dzień urodzenia. Nazwa określa niektóre elementy przyszłego życia i charakter jego właściciela.

Nazwa oryginalna: Plusy i minusy

Wybór nazwisk dziewcząt, nowoczesne rodzice często uważają ciekawe i niezwykłe możliwości. Ale jeśli inni ludzie rozumieją, a nie czy się śmiać koledzy swoją córkę, czy jest ona na tyle dumny charakter nosić i chronić swoje niezwykłe imię? Kiedyś był boom w nazwach Isabella Izaura itd., Zanim jeszcze piękny A.Tolstoy nazwa własna Aelita. Ale ZSRR przyniósł Juliana nazwy Ninel etc. (Nie wspominając o elektrownie i Traktorine). Ale moda odbywa, to prawie nikt nie rozumie, albo uważa, że dziwne i nazwisko dziecka na całe życie. To samo odnosi się do nazw popularnych piosenkarzy i aktorów, jak również nazw starszych. To jest piękne, modne, hołd dla tradycji i prababci, ale nie nazywaj Appolinary córkę, Pauline po prostu za mało.

Wartość nazwy i natury

Wybór nazwiska dziewcząt, dzisiejsi rodzice są zobowiązani, aby dowiedzieć się ich pochodzenie i znaczenie. Mówią, że mają one bezpośredni wpływ na charakter dziecka. Tak, Anastasia grecki, co oznacza „zmartwychwstanie”, pomoże dziewczynę w przyszłości poradzić sobie z wszelkich niepowodzeń. Pauline jest bardzo miły i delikatny, ale nigdy nie przestać wierzyć w siebie i swojej siły. Nazwiska dziewcząt, a także same dziewczęta, powinna być silna. Wielki sukces w biznesie i karierze może osiągnąć Joan Darya Bogdan. Generalnie, aby dać trochę męski w postaci córki, to można nazwać Eugenia, Alexandra, Valeria. Ale co najważniejsze, wybierając nowoczesne nazwy nadal należy kierować się nie tylko zdrowym rozsądkiem, ale także słuchać kochającego serca rodzica.

Wybór nazwy, w zależności od pory roku

Jest to również bardzo interesujący sposób wybierać imiona dziewcząt, nowoczesne astrologów polecam zwrócić uwagę na takie pozornie małych rzeczy. Właściwa nazwa pomoże zharmonizować lub nawet poprawić charakter dziewczynki. dzieci zimowe często mają męską postać, a być nieco gładkie, trzeba wybrać rodzaj nazwy przetargowe Natalya i Svetlana. dzieci Spring, wręcz przeciwnie, wrażliwej, podatnej i samolubnego i nazwa musi być dodana do nich siły. W tym przypadku idealnym rozwiązaniem byłoby Irina, Wiktoria. Latków są miły, pracowity, otwarty, mogą być uznane za całkowicie neutralne: Inna, Oksana. Ale dzieci jesień bardzo pedantyczny, skrupulatne, roztropny, i dlatego muszą one nazwy, które byłyby wygładzonych go. Są rodzice, jeszcze bardziej nowoczesne. Nazwy Dziewczyny wybiorą na miesiąc, a nawet dokładną datę urodzenia.