313 Shares 3773 views

Krajowych, międzynarodowych, europejskie rozmiary odzieży i obuwia

Nowoczesny handel nie tylko na rynkach, domów towarowych, butików, popularnych sklepów internetowych. Ogromna ilość importowanych towarów na rynku krajowym stawia kupujących w trochę niezręcznej sytuacji przy określaniu rozmiaru odzieży. Spróbujmy rozważyć niż wymiary europejskie różnią się od zwykłych rosyjskim.

Kurtki

Aby rozpocząć, niech sobie z oznaczeniem. Byłego Związku Radzieckiego do określenia wielkości liczb. Dla dorosłych tabeli rozmiarów odzieży damskiej górze zaczyna się od liczby 40. Jak stwierdzi? Mierząc obwód w klatce piersiowej, talii i bioder, odwraca stosunek 80-60-86, która przejęła 40 minut. Im więcej z tych wskaźników, tym wyższa wartość wielkości. Europejscy producenci również użyć oznakowanie cyfrowe. Oryginalny punkt odniesienia dla górnej odzieży damskiej 34 jest rozdzielczość. Tak więc, jeśli masz na sobie, na przykład, 46 minut na nasze standardy, należy zwrócić uwagę na sposób 40 th rozmiary europejskie.

Międzynarodowe wymiary górnej odzieży, z kolei, są wyznaczone przez łacińskich liter. Najmniejsza wielkość jest wskazywana przez oznaczenie XS, największy – XL. Jednocześnie, im większa X, tym większy rozmiar. Więc, rozmiar XXXXL jest równoznaczne z 56 europejskich i 62 wielkości krajowym.

rozmiary 36-38 europejskich standardów międzynarodowych wyznaczonych przez Litery łacińskie XS i S, odpowiednio. Standardowa postać z proporcji 88-70-94 (Obwód klatki piersiowej / talia / biodra) postanowił szyć rozmiary europejskie 38-40, 44-46 rosyjski rozmiar i rozmiar M od standardów międzynarodowych. Znakowanie L rozpoczyna się 42 i 48 europejskiego domowego.

Kurtki

Europejskie rozmiary męskiej odzieży w pełni zgodne z rosyjskim. Dlatego problem może wystąpić tylko z międzynarodową etykietą. Standardowy rozmiar pasuje kawałek 50-52 L. Jeżeli człowiek nosi ubrania rozmiar mniejszy, powinien wybrać wielkość oznakowania M jeśli więcej – XL.

Wybierając kurtki i płaszcze w dół rozmiary europejskie zaokrąglić w górę w wielkim stylu, więc nie było żadnego dyskomfortu w ich pracy. Należy pamiętać, że można umieścić je na swetrze lub koszuli.

obuwie

W celu określenia rozmiaru buta być mierzona od wierzchołka do stopy wystające pięty do palców. Zrobić lepiej pod koniec dnia, kiedy stopy są zmęczone i spuchnięte od obciążenia. Należy wziąć pod uwagę fakt, że mierząc obie stopy, uzyskać różne rezultaty. Nie ma się czym martwić. Wystarczy złożyć średniej i dzieli na pół, zaokrągloną w górę do 5 mm. Najczęściej stosowane w oznakowaniu europejskich rozmiarów butów. Tak więc, 22 cm, 35 – rozmiar buta 22,5 cm – 35,5 wielkości 23 cm – 36 wielkość itd Oznacza to, że jeden pełny rozmiar buta jest określana według wzoru „plus jeden centymetr.” Wybierając buty, nigdy nie kierować się wyłącznie długością. Rozmiar stopy muszą być zgodne z wkładką.

Szczególne znaczenie w doborze butów ma buta i kompletności (szerokość stopy). Parametr szerokość stopy nie były ostatnio używane jako buty wykonane z materiałów elastycznych, które rozciągają się i ostatecznie przyjąć formę nóg.

Zanim kupisz buty najlepiej jest spróbować. Ponieważ buty, trampki, buty, buty i kapcie – integralna część garderoby, która posiada najwyższy stopień ważności. Kupić buty jeden rozmiar większe, ze względu na ciepłe skarpety. Sandały wyraźnie wielkości. kapcie backless kupować rozmiar mniejszy – pieszy pięta będzie „zostawić” na przodzie, i wydawało się trochę nogę. Prawidłowo dobrane wygodne obuwie ma aktywny tryb życia, zapobiega modzele i służy jako zabezpieczenie przed przemieszczeniem. Dlatego uzyskanie nawet najbardziej modne i piękne buty, zastanów się, czy będziesz w stanie wziąć je przez cały dzień.