206 Shares 3013 views

Deck 4 Arena Clash Royale: zamrozić i fryz z hogom

Każda gra online osiągnął pewien poziom rozwoju, ludzie muszą zacząć walczyć o ich istnieniu. Gry „na Fang” są zwykle prowadzone w niskich ocen. 4 Arena Clash Royale jest punktem wyjścia do świata „wielkich sportowych”. Większość konkurentów są już doświadczonych graczy, którzy nie mogą wspiąć się wyżej na wszelkich subiektywnych czynników.


P.E.K.K.A.

Nic więc dziwnego, czwarte pole nazywa się „Playhouse P.E.K.K.I.”. Wszelkie pokład 4 Arena Clash Royale prostu muszą zawierać tę samą wizytówkę. W rzeczywistości, P.E.K.K.A. – To jest wielki zbiornik, który jest pod każdym względem lepszy od tego samego „giganta”. Jednak powinny one być w stanie używać prawidłowo.

Top deck dla Clash Royale (Arena 4) wykorzystywać synergię różnych kart i ich efektywnego wykorzystania w różnych sytuacjach.

Na przykład. Podważając trochę many and place „Pekka” ze względu na jego wieży. Potem, kiedy dotrze do mostu, zwolnić czarownicę. Przeznaczone do przejęcia szkielety pierwszych strzałów wieży, ale kiedy przełączony na rycerza, wiedźma może bez problemu zadzwonić całe hordy stworów. Korzystanie wściekłość na nich, będzie całkowicie zniszczyć wroga. Deck 4 Arena Clash Royale „z” Pekka jest bardzo silny w ostatniej bitwy minut, podczas zwiększonego napływu many.

„Wieprz”

Znany również jako „dzika jeźdźca”, aka „Jeździec na świni”. Epic karta, która jest także doskonałym zbiornik. Jeżeli pokład do 4 Arena Clash Royale nie zawiera „Pekka”, to musi być „wieprz”. Jego główną zaletą w stosunku do podobnych produktów – niski koszt. Tylko 4 mana masz doskonałą istotę, po prostu wymiata z dala od swoich przeciwników ścieżek.

Deck 4 Arena Clash Royale z „hogom” ma wiele możliwości, aby różne kombinacje. Nie fakt, że pierwsza rozmowa będzie zniszczyć przeciwnika wieży, jednak zadać przyzwoite obrażenia – łatwo. Użyj „dzika”, aby zaatakować i niech następnie „hordą barbarzyńców”. Kiedy wróg lądować wojska do ochrony, wygładzić ich „piorun”. Ta kombinacja działa idealnie gdy jest to ostatnia minuta meczu (Elixir x2).

„Zamrożenia”

Innym bardzo silne karty, które mogą zawierać atrakcyjną pokład 4 Arena Starcie Royale. Wydaje się właśnie na tym etapie. Więc albo dostaniesz „zamrożenia” na raz lub przejść całą arenę 4 bez niego. Co ona robi? Zatrzymuje działanie wszystkich urządzeń i budynków w promieniu działania.

Deck 4 Arena Clash Royale z „zamrożenia” będzie bardzo efektywna z kilku powodów. Po pierwsze, karta nie jest w ogóle. Po drugie, 4 scena bardzo popularny pokład spam z dużą ilością tanich rzeczy. Po trzecie, nawet jeśli przeciwnik wykorzystuje potężną kombinację, podczas zamrażania zawsze będzie szansę walczyć.

Jednym z najbardziej popularnych pakietach – Deck 4 Arena Clash Royale z „Frieze” i „hogom” jednocześnie. Niech „dzika” na linii, tylko czekać, kiedy wróg wyda ochronę, a następnie „zamrożenia” ich razem z wieżą.

umieszczenie talię

Więc przyniosły wam kilka więzadeł robocze, które pojawiają się na czwartym etapie. Na ich podstawie można podjąć najlepszą talię dla Clash Royale. Arena 4 obfituje silne karty, więc lepiej, aby dostać się do pokładu je wszystkie.

  • "Pekka" 7 eliksir. Doskonała zbiornik na koniec gry.
  • „Czarownica”. Przez 5 eliksiry można dostać nie tylko potężny charakter ofensywny, ale także ciągłe szkielety połączeń.
  • „Wieprz” 4 eliksir silna karta atak, który może spowodować mnóstwo szkód.
  • „Zamrożenia”. Jednym z najlepszych czarów. Warto też w sumie 4 eliksiru. Jest uniwersalny ze względu na fakt, że może on być używany zarówno w obronie iw ataku.
  • Pokład ma 4 karty są dość drogie. Do celów latających pomocą „Goblin-lansjerów” lub „łuczników”.
  • Spam i zniszczyć duże cele mogą być podjęte w talii „sług”. „sługusów Horde” – to bardzo wątpliwe zakupu jako łatwego Contra każdy atak AoE.
  • Nawiasem mówiąc, masowe strajki. Aby chronić wziąć „bombardowania wieży.” Lub po prostu „boom”.
  • W „Rycerz” może być stosowany jako ostatnia karta. Dlaczego? Tylko 3 eliksir masz uniwersalnego bohatera, który może walczyć zarówno w obronie, biorąc ciężar małych grupach i zaatakować wieże wroga.

strategia

Wszelkie pokład 4 Arena Clash Royale muszą przestrzegać następującej zasady. „Spam” Dec wygrywa talię silnych istot samotnych, które z kolei całkowicie neutralizują talię opartą na ataki AoE. Ten ostatni po prostu zniszczyć „spamerów”. Na podstawie tego błędnego koła i trzeba podnieść talię, tak aby ukryć słabości.

Razem, że mamy. „Rycerz” i „Hoag” dla pojedynczych potężnych ciosów. „Witch” i „minnov” ataków masowych. Mamy dość powszechnej talię, trzeba tylko liczyć na szczęście dla nas w czasie bitwy przyszedł odpowiednie karty.

Taktyka (start)

Co należy zrobić, gdy w walce? Zbadaj swoją początkową „rękę”. W ogóle, często traci ten, kto pierwszy zaczyna atak. Po tym wszystkim, po stronie obrońców wieży, które pomogą naciskać na falę wrogów. Jeżeli obie strony są powolne zaczynają czuć się karty przeciwnika.

Grając agresywnie, można zacząć od „Rycerza”. Tanie karty, które jednak będą musiały pokonać wroga. Gdy wylądował oddziały ochronne, nie spiesz się. Niech zabić „rycerz” i przejdź na samych ofensywy. Wtedy będzie można grać defensywnie i spróbuj linii pomijane. Jeśli „rycerz” nie był w ręku wyjściowego użyć dowolnego tanie karty. Tylko nie tracić swoje oddziały strzeleckie i czarów. Najlepszym rozwiązaniem byłoby umieścić „Hoag” lub „czarownica”, ponieważ wieży.

Tactics (mid-game)

Przed rozpoczęciem ostatniej chwili eliksiru będzie bardzo tęsknić. Staraj się nie robić ogromne oblężenie i zostawić trochę many do obrony. Rzeczywiście, w przypadku nieudanego ataku na ciebie toczyć lawina rozbitków.

To samo odnosi się do obrony. Twoim głównym zadaniem – aby obliczyć siłę poprawnie. Gra skupia się nie tylko na szybkość reakcji, ale także myślenia strategicznego. Na przykład, że pędzi na ciebie „wieprz”. Można znaleźć swój własny. Oraz w wyniku bitwy pod wieżą Twój nedobitok uruchomić przodu i po prostu umrzeć pod murami wroga. Ale zamiast tego, można było umieścić rycerza. Aż wroga jednostka będzie próbował go zabić (a nawet zrobić) będzie miał szansę rozpoczęcia ataku na drugiej stronie. I dokładnie mana uratować.

Kiedy atakuje cię „czarownica”, nie próbują odeprzeć jakąś „gobliny”, to po prostu zmiecie. Tak, są one tanie, ale będziesz spędzać więcej eliksiru na tłum słabych istot, niż gdyby po prostu zainstalowany „bombardowanie”.

Taktyki (koniec walki)

Więc przyszedł w ostatniej chwili. Napływ eliksiru dwukrotnie, a masz szansę nawet ze swoim rywalem. Przede wszystkim oceny sytuacji na polu bitwy. Dobrze rozważyć, co atak wieża, i jak się bronić. Czasami jest to bardziej opłaca się skupić na wałach z dużym stanie zdrowia, a nie pobity.

Reprezentujemy idealną sytuację, w której pole jest absolutnie czyste. Tak, są chwile, kiedy gracze w tym momencie zostały już zainstalowane, „cmentarz” lub „baraki gobliny.” Ale zacznijmy od czegoś prostszego. Najlepiej jest atakować z drugiej strony, gdzie masz najbardziej utartych wieżę. Tak więc, nie tylko bronić się przed atakami wroga, ale może również kontrakovat. Niestety, w tym przypadku, to może zakończyć się remisem mecz.

W obecności jednej z linii „mieszkań” na to byłoby najlepiej, aby stworzyć „wieży bombardowania”. Może chronić przed słabymi mieszkańców tych budynków, i zwrócić większą uwagę na inną ścieżkę.

Należy również wspomnieć, proces analizy wroga. Mówiliśmy już o bilansie zamkniętym kręgu. Dlatego też, jeśli jesteś pewien, że będziesz w stanie coraz szybciej spowodować uszkodzenie wroga niż on do ciebie, a potem po prostu spróbować przebić się na przeciwległym boku przed atakiem wroga. Biorąc pod uwagę, że masz fryz trzymać przeciwnika i „xor” na szybki przełom na linii, to ta taktyka jest bardzo skuteczna.