592 Shares 6575 views

Co w swoim wyglądem i charakterem najbardziej przyciąga do płci przeciwnej?

Miłość i przyciąganie między płciami mają niewiele wspólnego z romantycznymi scenami melodramatów Hollywood. W życiu wszystko jest dużo bardziej prozaiczna. Poza światem nauki od wielu dziesięcioleci rozważają romantyczne preferencje kobiet i mężczyzn. Teraz nie musimy zwrócić się do wróżbitów i czarnoksiężników w nadziei eliksir miłości. Strzała Amora może przebić kogoś, kto zamawia swoje serce, musimy tylko słuchać tej rady. Wszystkie z nich mają podstaw naukowych. Dziś będziemy rozmawiać o tym, co wygląda atrakcyjne dla mężczyzn.

pełne usta

Zapomnij o demonstracji własnych zakrętów ciało, głęboki dekolt i krótkie spódnice. Naukowcy z University of Manchester odkryli, że kobiece usta są najbardziej atrakcyjną częścią ciała. Kiedy patrzymy na te powszechnie uznanych piękności jak Scarlett Johansson czy Andzhelina Dzholi, trudno się nie zgodzić. Dodatkowa broń do walki z przedstawicieli silnej połowy ludzkości na miejscu, czerwonej szminki. Jest to plama na twarzy uwodzicielski i podnieca umysły ludzi. Nie wahaj się stosunkowo jasne szminki. Classic nie ma wad.

rozszerzone źrenice

Zapomnij, co mówią o oku. Nie mogą być one zwierciadłem duszy, ponieważ są one otwarte drzwi, które posiadają uwagę romantycznego partnera. Dlaczego człowiek tak silnie reagują na kontakt wzrokowy? I w tym przypadku, odpowiedź poprosi naukę. Okazuje się, że Twój problem rozszerzone źrenice procentowe, którzy są wybrani na wezwanie do działania. Dlatego ludzie są tak długie i twarde spojrzenie kobiety w oku.

białe zęby

Inne badania pokazują, że właściciele płaskich białe zęby więcej szans na wygraną uwagę potencjalnego Beau. Oczywiście, niedoskonałe żółte zęby nie ma nic atrakcyjne. Dlatego jesteśmy teraz nie zrobi reklamową wybielająca pasta do zębów, nici dentystyczne i klinik stomatologicznych. Mamy nadzieję na zdrowie w dzieciństwie mówili wszelkie rodziców ustnej. Uśmiech Hollywood urzeka silniejsze seks? Odpowiedź jest prosta: zdrowe białe zęby są oznaką identyfikacji płodność samic. Człowiek w wyborze partnera podświadomie reaguje na takie sygnały. I to w genach, inaczej ludzie by nie umarł dawno temu.

szczęśliwy uśmiech

Kiedy mówimy o uśmiechu, nie mamy na myśli rozciągniętej maskę. Mężczyźni są przyciągane do szczerości i szczęśliwą twarz. Z tej rzeczywistości, według badań naukowych.

piskliwy głos

Wydaje się, że wysokie głosy żeńskie są postrzegane przez mężczyzn jako bardziej atrakcyjne seksualnie. Naukowcy uważają, że wysoki właściciel zakres podświadomie postrzegane jako istoty bardziej kruche i słodkie. Dziś szczupłość jest uważany za społeczność modelu i symbolem zdrowia.

fajne hip

Kiedy Shakira tańczyli swój słynny przebój, nikt nie mógł sobie wyobrazić, jak to jest bliskie prawdy. Mężczyźni po prostu oszaleli stromych bioder i talii. Jest to prawdopodobnie związane z płodnością i płodności. Przez wieki wierzono, że szersza miednica pomaga kobietom rodzić zdrowe potomstwo.

czerwona sukienka

Kiedy naukowcy przyjrzeli preferencjach kolorystycznych silniejszej płci, stwierdzono, że panie, ubrana w czerwoną sukienkę, postrzegane jako bardziej pociągający. Ponadto, ludzie, którzy brali udział w eksperymencie, stwierdzono, że są bardziej skłonni do wydawania pieniędzy na kobietę w czerwonej sukni.

Język ciała

Aby zachęcić podoba Ci się ten człowiek, można odwołać się do komunikacji niewerbalnej. Czasami język ciała jest bardziej wymowna. Oto niektóre sztuczki: lekkie pochylenie głowy w kierunku drugiej strony; stopy, skierowane w jego kierunku; słaby rumieniec. Więc jeśli planujesz iść na randkę, nie zapomnij, aby przejść pędzla na kości policzkowe.

symetryczne twarz

Mamy trochę o tym myśleć, ale symetria twarzy jest także potężną bronią, jeśli chodzi o przyciągnięcie potencjalnego partnera. Większość celebrytów i modele nie tylko fotogeniczna, mają symetryczne twarze. Więc kiedy mężczyzna twoich marzeń przyjdzie do was pierwszy, można podziękować rodzicom za dobre genetyki.

Ufności w siebie

Wydaje się, mamy wymienione wszystkie kluczowe czynniki sympatii dotyczących wyglądu. Jest to czas, aby mówić o cechach charakteru. Jeśli nie można wygrać w loterii genetycznej, nie spiesz się rozpaczy, można więcej niż nadrobić z niewielkimi wygląd wady właściwej strategii. Na przykład, pewność siebie pomoże Ci tworzyć dużą część atrakcyjności seksualnej. Według naukowców, pewni panie mają tendencję do wysyłania subtelne otaczających płynów. Im więcej sygnałów wysyłanych, tym więcej odsetek dostanie w zamian. Więc zapomnij o niskiej samooceny i przekierować swoje myślenie w dobrym kierunku. Jeśli jesteś szczęśliwy, to zrobić na innych wrażenie.

Inteligencja emocjonalna (self)

Kolejne starożytne greckie wyrocznie dał im współczesnych informacje dotyczące samopoznania. Wydaje się, że zasady te są nadal nie straciło na znaczeniu. W ten sposób można zyskać możliwie najlepsze zrozumienie siebie, swoje miejsce w tym świecie, swoje cele. Oto najbardziej popularne definicja terminu „samoświadomości”, sformułowanej przez psycholog Daniel Goleman: zrozumienie ich wewnętrzne stany, preferencji i zasobów. Może to obejmować szeroki zakres ludzkiej egzystencji, z intuicji, zwyczaje i niedociągnięć, do potrzeb i pragnień. Kiedy próbuje się określić swoją rolę w świecie, możesz polegać na wiele czynników. I wszystkie te rzeczy pomoże Ci odpowiedzieć na najbardziej palące pytanie: „Kim jestem?”. Ta realizacja przyczyni się do dalszej poprawy pewności siebie.

autentyczność

Relacja między mężczyzną i kobietą jest wysoko ceniony autentyczności. Idealna kobieta powinna zawsze być sobą.

Ona nie akceptuje cudzych ról, maski, kłamstwa i oszustwa. Ta cecha pozwala postrzegać rzeczywistość i być w stanie swobodnie i jasno wyrażać swoje emocje, być otwarta do zrozumienia własnych błędów. Wszystkie te cechy nas: autentyczność, samoświadomość i pewność siebie – są ze sobą ściśle powiązane ze sobą.

Otwartość na nowe doświadczenia

Oto kolejny atrakcyjny jakości. Kiedy jesteś otwarty na nowe doświadczenia i są zainteresowani nowymi doświadczeniami, wzmacnia swoją pozycję na froncie miłości. Mężczyźni lubią ludzi twórczych, wyrafinowane i inteligentne osoby, dociekliwych i otwartych. Z tymi kobietami łatwo. Oczywiście, nie ma siły, którą oderwać się od swoich domów i robić szalone rzeczy (na przykład, aby skakać ze spadochronem). Witamy Państwa chęć poznania nowych działań i poznania nowych kultur.

empatia

Ciekawość i otwartość na nowe doświadczenia, że ludzie bardziej empatyczny.

Te cechy pomagają tworzyć więzi społecznych oraz wzmocnienie wzajemnego zrozumienia z innymi ludźmi. Nie ma wątpliwości, że empatia pomaga w budowaniu silnych relacji romantycznej.

optymizm

Jeśli starają się przyciągnąć czyjąś uwagę, nie martwić się, trochę niepoważne i zabawny.

Życie może być poważne i napięta, dlatego są tak ważne, aby móc się zrelaksować. Unikać smutek i starają się bawić. Żart, śmiech, i sprawia, że małe szaleństwo.

Przyciągnąć na swoją stronę optymizmu, a poczujesz, że życie jest piękne. Mężczyźni muszą być sporządzone na taki wesoły i beztroski kobietę.