350 Shares 8391 views

'Ascorutin' oznacza. Zastosowanie i wskazania

Oznacza „Ascorutin” – w połączeniu preparat, który stosuje się z niedoborem witaminy C i E w organizmie. Jego nazwa składa się z dwóch części o składzie: kwas askorbinowy i rutynę. Rutyna pomaga kwas askorbinowy maksymalnie zaabsorbowany w organizmie. Te witaminy pozytywnie wpływa na procesy redoks, wzmocnienie ściany naczynia i ma właściwości przeciwutleniające. Dodatkowo, „Ascorutin”, których zwykle używa się przy hipowitaminozy, podawanych w pewnych zmian kapilarnymi i jest stosowany w połączeniu z innymi lekami w leczeniu chorób, w których utrata przepuszczalność naczyń. Takie choroby obejmują, na przykład, szkarlatyna, odra, alergie, tyfusu, choroby promieniowanie, reumatyzm i inne. Poza tym, w czasie wzrostu grypy i SARS oznacza „Ascorutin” przepisać na profilaktykę.

"Ascorutin uwalnianiu" tabletki o wadze 100 mg. Sieć drogerii jest sprzedawany swobodnie dostępne i ma dość niski koszt. Leki takie jak „Ascorutin d”, „Profilaktin C”, „Ascorutin-UBF” analogi powyższych środków może z powodzeniem zastąpić pigułki „Ascorutin”. Przewodnik nakazuje brać aktywny preparat witaminy tabletka na około 2 razy dziennie, w zależności od choroby i skuteczności leczenia. Fundusze przeznaczone na okres od 3 do 4 tygodni. Lek „Ascorutin”, z których stosowanie może powodować skutki uboczne, na przykład, bóle głowy, reakcji alergicznej i ciężką niestrawność, posiada szereg przeciwwskazań – obecność nadwrażliwości na jego składniki, skłonność do tworzenia skrzeplin i dzieci w wieku poniżej 3 lat , Ponadto, konieczne jest dokładne, aby zrezygnować z leku w podwyższonej krzepnięcia krwi, dna moczanowa, hipokalemii, kamicy moczowej, hiperkalcemii, oksalaturii, cukrzyca, choroby nerek i cystynuria.

W czasie ciąży, możesz wziąć funkcji „Ascorutin” pod nadzorem lekarza, nie tylko w pierwszym trymestrze ciąży. Co do skuteczności leku jest wystarczająco, aby usłyszeć odpowiedzi pacjentów i lekarzy, aby zmniejszyć krwawienie dziąseł podczas rano czyszczenia zębów, co zmniejsza ilość krwi uwalniany podczas miesiączki, zmniejszyć częstość występowania krwawienia z nosa. Pająk żyły na nogach zmniejsza się również regularne stosowanie „Ascorutin” narkotyku. Użycie tego narzędzia jest w stanie zmniejszyć objawy trądziku różowatego twarzy.

Do pozytywnych aspektów jest fakt, że to narzędzie może być używany przez cały czas, odrywając się od kilku tygodni co 2 miesiące. Jednak warto zauważyć, niektóre z cech interakcji leku z innymi lekami. Jeśli „askorbinku” zwiększa wchłanianie leków penicyliny i grupy żelaza, tutaj efektu klinicznego stosowania heparyny i koagulantów pośrednich zmniejszonym u ludzi, którzy są „Ascorutin” przepisany lek. Stosowanie tego leku w celu połączenia z kontrolą funkcji nerek, zwłaszcza z trzustki, a także pomiar ciśnienia krwi.

W przypadku przedawkowania oznacza „Ascorutin” ból w żołądku, towarzyszą nudności i odruchy wymiotne. Człowiek staje się zbyt podekscytowany, skarży się na ból głowy. Pośród tego wszystkiego może pojawić się wysypka, któremu towarzyszy świąd i zwiększyć ciśnienie krwi. A następnie opracowanie Hiperwitaminoza witaminy C i zakrzepów. W przypadku znacznego przedawkowania żołądek powinien być myte, a następnie pije preparat o właściwościach chłonnych. Przedawkowanie może być zarówno ostre, gdy osoba ma zbyt dużo czasu na dawkę i przewlekłych, używane przez długi czas zbyt dużych dawek, które mogą powodować zakłócenia trzustki i nerki.