159 Shares 2747 views

Dzheyn Levi – aktorka i film z serii

Dzheyn Levi – popularna amerykańska aktorka. Zasłynęła po show, transmitowany na popularnym kanale w USA, zwany „Suburbs”. Jest to rola wielbili go i zmusił wielu dyrektorów Hollywood zwrócić uwagę na aktorkę aspirujących. Jane teraz dokonuje częstych występów na dużym ekranie w słynnych hollywoodzkich projektów, a także w popularnym serialu telewizyjnym.

biografia

Dzheyn Levi urodził się na wschodnim wybrzeżu Ameryki w Los Angeles w 1989 roku. Jej matka była artystką, a jego ojciec komponował muzykę, więc miłość do sztuki, dziewczynka wyszła z dzieciństwa. W szkole, Jane lubił sportu, zwłaszcza piłki nożnej, i dał mu wiele lat swojego życia. Również Kochałem oglądania i hip-hop i śpiewała w amatorskich teatrach. Pomimo faktu, że miała wiele różnych hobby, postanowiła jej życie związane jest z aktorstwem i wyjechał na studia do Nowego Jorku.

Po ukończeniu studiów wrócił do Los Angeles, gdzie jego zdjęcie Dzheyn Levi zaczął być wysyłane do różnych agencji i odlewów. Wkrótce niezwykły rodzaj dziewczyna zauważony i zaproszony do show „Bessydniki” roli drugiego planu, a następnie Levi przyjął główną rolę w „Country” serii. Wystąpiła również w wielu filmach Hollywood, gdzie jej współpracownicy byli znani aktorzy jak Viktoriya Dzhastis, Chelsea Handler i innych. Po tym, dziewczynka kariera udał się na wzgórze, a wreszcie się poznać jako utalentowana aktorka. Wielu reżyserów chce pracować z Levy i zaczął zapraszać ją do swoich projektów.

życie osobiste

W życiu osobistym aktorki Dzheyn Levi, niewiele wiadomo. Paparazzi trudno złapać dziewczynę z kimś spoza strefy fotografowania, a w wywiadzie, że nie poruszyć kwestię dotyczącą jego życia osobistego. I każdy raz w 2011 roku poślubiła aktora o imieniu Jane Jaime Freyntas. Małżeństwo trwało miesiąc, po którym Jane złożyła wniosek o rozwód.