736 Shares 4494 views

„Kroniki Spiderwick”: aktorzy, role, działka ogólny

Na 2000s rozkwitu filmu mieści się w gatunku fantasy „Władca Pierścieni”, „Star Wars. Epizod 1,2,3”, „Opowieści z Narnii” Może to również obejmować film familijny „Kroniki Spiderwick”, który aktorzy zanurzyć widza do świata wróżek, ogrów i goblinów. Który odegrał ważną rolę w tej taśmie, i jaka jest jego historia?

„Kronika Spiderwick”: aktorzy i role. Devid Streteyrn jak Spiderwick

Film „Kroniki Spiderwick” zaczyna się historia, jak pewna Arthur Spiderwick działa na unikalnej książki, które zostaną zebrane przydatnych, cennych informacji o świecie bajki i różnych mitycznych stworzeń.

Autor-korba nie może zakończyć swoją pracę. Wiele lat po śmierci Artura w jego domu zamieszkałego przez nową rodzinę, która odkrywa tę dziwną książkę. Więc nie jest „The Spiderwick Chronicles”, taśma początek scena.

Aktorzy Devid Streteyrn i Joan Plaurayt grał członków rodziny Spiderwick. Devid Streteyrn, zawarte na ekranie obraz Artura – amerykański aktor pochodzący z San Francisco. Aktor raz nominowany do Oscara „” za pracę w filmie „Good Night and Good Luck”. David wielokrotnie współpracował z najlepszych aktorów Hollywood: Meril Gazy, Tom Cruise, Kim Basinger i Matt Damon. Ostatnim zauważalną rolę w filmie – charakter Uilyam Syuard filmu „Lincoln”.

„Kroniki Spiderwick”: aktorzy. Freddi Haymor w roli braci bliźniaków

Głównymi bohaterami „Kroniki” są również Jared i Simon Spiderwick. To był jeden z braci jest książka na strychu nowego domu i zaczyna go, to nie jest niesamowite wydarzenia, które są opisane w filmie czytać „Kroniki Spiderwick”.

Aktorzy do roli bliźniaków przesłuchaniu różnorodność. Ale w końcu obie postacie grają powierzone jednemu człowiekowi – Freddi Haymoru.

Freddie – Anglik, urodził się w rodzinie, która została powiązana z kina. Dlatego chłopiec zaczął jeździć na odlew od najmłodszych lat. Po pewnym czasie dziecko odegrała przeciwne takich aktorów jak Johnny Depp ( „Marzyciel”), gay Pirs ( „Two Brothers”) i Helena Bonham Carter ( „Charlie i fabryka czekolady”). Potem była współpraca z reżyserem Ridli Skottom, Luc Besson, Kirsten Sheridan i Chris Weitz. Po „Kronikach” Freddi Haymor pojawił się w takich projektach jak: „Artur i wojna Dwóch Światów”, a także w „The Canterville Ghost”.

Mary-Louise Parker jako Helen Grays

W filmie "The Spiderwick Chronicles" aktorzy Mary-Louise Parker i Freddi Haymor grać matkę i syna. Bohaterka, Mary-Luiz Parker mąż zostawił ją z trójką dzieci. Więc ona wyprowadziła się z szanowanej Nowym Jorku w prowincji, w starym domu Artura Spaydervika.

Mary-Louise powodzeniem gra w teatrze w 2000 roku nawet zdobył nagrodę „Tony” za rolę w spektaklu „Dowód”. Następnie aktorka była jedną z głównych ról w serialu „The West Wing”, który wystąpił także Martin Sheen. Seryjny filmu „Anioły w Ameryce” przyniósł Pani Parker, „Emmy”.

Kilka lat swojego życia poświęcił projektu artysty „Addicted”, który również grał Elizabeth Perkins, Hunter Parrish i Romany Malco.

Filmów fabularnych z udziałem najlepszych zdjęć z Mary-Louise za „Smażone zielone pomidory”, „Strzały na Broadwayu” i „Canyon”.

Inne role wykonawców

wystąpili również w filmie "The Spiderwick Chronicles" Aktery Sara Bolzher, Endryu Makkarti i Joan Plaurayt.

Sarah Bolzher starsza siostra grał bliźniaczych braci i córkę Helenę. Młoda aktorka można dostrzec także w serialu „The Tudors” oraz w filmie „efekt Lazarus”.

Endryu Makkarti wykonany obraz na ekranie o Richarda Greysa. McCarthy pojawiła się w filmach, począwszy od lat 80-tych. Nieco później zaczął kierowania. Najsłynniejsze projekty obejmujące McCarthy – "Mulholland Falls", "Law & Order", "The Twilight Zone".

Ciotka Lucinda grał Joan Plaurayt – brytyjska aktorka, która została nominowana do „Oscara” za rolę w filmie „Zaczarowana kwietnia”. Ponadto Plaurayt grał w filmach „Stalina”, „Dzheyn Eyr” i „101 Dalmatyńczyków”.

Aktorzy z filmu „Kroniki Spiderwick” – to także Nick Nolte, który grał lider goblinów, a także Seth Rogen, który grał Piskun. Nick Nolte w tym czasie wystąpił w „New York Stories” z Kirsten Dants, „Przylądek strachu” z Robertem De Niro i „Hulk” aktor Eric Pang w roli głównej. Seth Rogen można zobaczyć w filmach „Wpadka”, „The Green Hornet” i „fanów”.

Z budżetem w wysokości 90 milionów dolarów fantasy film zarobił 164 mln.