516 Shares 8454 views

Katkow gniazdo – wieś letniskowa na relaksujący wypoczynek

Gdy zastanowić się spokojny, relaksujący charakter, niezwłocznie wydaje się rajem. Jest to uczucie powstaje w szczelinie malowniczej miejscowości Katkov. Ta oaza znajduje się z dala od hałaśliwych, zadymionych miast. Wśród zieleni wsi można całkowicie się zrelaksować i pozbyć się zmęczenia i stresu emocjonalnego.

Opis miejscowości

Katkow gniazdo – mały, ale dobrze znana wieś w regionie Krasnodar, gdzie turyści przyjeżdżają, marzy o spokojnym wypoczynku. To miejsce znajduje się w odległości 10 km od Lazareva. Jeśli dysk 40 km, można dojechać w Soczi. Jego niezwykła nazwa wsi była ze względu na fakt, że tu mieszkał właściciela Michaił Katkow. Tutaj, w imię Michael, to stoi drzewa morwy z ogromnych rozmiarów, który stał się lokalnym sanktuarium.

Rozrachunkowe bogate stawy, ponieważ znajduje się na obu brzegach rzeki Chuhukt. Ponadto, znajduje się na wybrzeżu Morza Czarnego. Teren jest bardzo malowniczy, ponieważ znajduje się w strefie podgórskim. Istnieje wiele wzgórz o różnej wysokości (średnio 170 m npm). Lokalna góra Serenth że stoi w północnej części, to najwyższy punkt, ona rozciągnięta do 732 metrów.

W miejscowości dobrej żyznej gleby czarny góry, więc tutaj szybko rosną wszystkie rodzaje subtropikalnych roślin. Ponadto, nie pozostawały duże połacie gniazdo Katkov. W górnej części osady są źródłem siarkowodoru.

W Katkova luka ma tylko dwie ulice i dwa pasy ruchu, a od dołu przez wieś rozciągnięta Federal Highway „Dzhubga-Adler”.

Katkow gniazdo: Odpoczynek dla duszy

Ci, którzy już byli w tym miejscu i chcesz wrócić tu ponownie. Istnieją dobre szerokie plaże, wysadzane małymi kamykami. Ponadto, nie jest tak zatłoczone jak na plaży w Soczi. Istnieje wiele cichych miejsc sprzyjających wygodne, nie wybredny spoczynku. Morze jest zawsze czyste i ciche. Również w miejscowości znajduje się rzeka, która pozwala zdywersyfikować odpocząć i ochłodzić się w rzece z zimną wodą.

gdzie się zatrzymać

Ponieważ gniazda Katkov – ośrodka wypoczynkowego, ma inny poziom hotelu. Dla wymagających gości są oferowane apartamenty, ale dla osób z mniejszymi wymaganiami i chętni do spędzenia czasu są tańsze pokoje przystosowane. Ale w każdym przypadku, niezależnie od poziomu hotelu, reszta będzie tańszy niż jakikolwiek pensjonat w Soczi lub Adler.

Tutaj można wybrać pokój w sektorze prywatnym, ale są również wystarczająco hotele, więc wszyscy goście będą mogli znaleźć dla siebie godnego mieszkania. Jako miasto z rozrywki pory, wielu właścicieli prywatnej własności na swoim terytorium podzielone mini parków. Tu czyste powietrze i przyjemny klimat, wiele rosną egzotyczne owoce, które można podziwiać.

rozrywka

Reszta w Katkova luki raczej koncentruje się na kategorii podróżnych, którzy cenią sobie spokój i ciszę. Jeśli – „rave” młody człowiek, to lepiej znaleźć inne miejsce do wypoczynku. Tutaj można pójść na spacer wzdłuż trasy turystycznej, która znajduje się na obrzeżach miejscowości. Na terenie rezerwatu przyrody Kaukazu można podziwiać niezwykłe piękno natury. Każda rzeka jest bogata w wodospady i lokalnych obszarów leśnych znajdują się jaskinie.

Jeśli nie wychodzić na zewnątrz wioski, można jeździć konno lub jeepa. W miejscowych kawiarniach, które znajdują się na wybrzeżu, można zjeść smaczne dania kuchni narodowej. Także ludzie oferują lokalne wino i prawdziwy miód. Wiele z tych zaleceń są zazwyczaj podane gościnnych hotelarzy lub sektor prywatny.

klimat

W tej wsi pogoda odpowiada temu, które jest typowe dla całej dzielnicy Lazarev. Tutaj jest zdominowany przez wilgotny klimat subtropikalny, tak latem temperatura może wzrosnąć do 35 stopni. Ale na zieloną okolicę, góry i zbiorników wodnych pozwalają na łatwy transfer takie wskaźniki termometrów. Lato kończy się tutaj dopiero w listopadzie, a pod koniec tego miesiąca przychodzi jesień. Zimą w tej dziedzinie jest słabe, a temperatura nie spadnie poniżej -10 ° C. Opadów przypada tu głównie tylko w zimie, a przede wszystkim w postaci deszczu.

Opinie turystów

W tych częściach nie spoczęła dużo turystów, a wszystko to w jednym głosem mówią, że plan, aby powrócić do gniazda wsi Katkov. Recenzje entuzjastyczne opinie pokazują, że natura jest niezwykle piękne, a kilka miejscowi są bardzo gościnni i życzliwi. Ponadto, znajduje się wygodne mieszkanie plaża, piaszczyste miejsca, pozwalając odpocząć nawet z małymi dziećmi. Ci, którzy chcesz trochę rozcieńczyć relaksujący wypoczynek zabawy, wieczorem można złożyć wizytę w dyskotece w lokalnej kawiarni.

Co do jedzenia: od opinii jest oczywiste, że oprócz zwykłych restauracji jest tani Home Cafe, gdzie obfite i smaczne jedzenie. Jeśli chcesz zrobić zakupy, kupić pamiątki lub chcesz funkcji rozrywkowych, można przejść w Lazarevskoye, do którego można dojechać w zaledwie 25 minut.