817 Shares 2588 views

Jak związać skarpetki szprychy? Opcje na każdą okazję

Skarpetek. Na wzmiankę o wyrażenie natychmiast poddaje się ciepły, przytulny, zdobyłem jego ukochana babcia lub matki wełniane skarpetki. Brak sklepów opcje nie zastąpią pracy ręcznej.


Ale wielu szwaczka, łatwo sobie z dzianin swetry, sukienki i inne imponujące ilości pracy rzeczy, które nie wiedzą, jak związać skarpetki szprych. Należy zauważyć, że w rzeczywistości nie jest niczym skomplikowanym o nim. Najważniejszą rzeczą jest, aby zrozumieć zasady i tryb pracy. I w rezultacie swoich zdolnych rękach może przyjść prawdziwe arcydzieła do swoich mężów, dzieci, przyjaciół, i tak dalej. I taki dar, jak para oryginalnych ciepłych skarpet, odpowiedni dla każdego wakacje i docenić jego praktyczność. No cóż, dowiedzieć się, jak związać skarpetki szprych.

Faza przygotowawcza

Najczęstszym i najłatwiejszym sposobem na drutach skarpety wymaga użycia pięciu szprych. Metoda ta nazywana jest okrągła. Nie zapominaj, że liczba pętli rekrutowani szprychy, koniecznie musi być wielokrotnością czterech. Aby dokładnie określić ilość pomiarów niezbędnych do być usunięte pętli. Aby dokonać tego pomiaru objętości stopy w większości kostką. Na przykład, będzie mieć wartość równą 20 cm. To musi być pomnożona przez 3, a otrzymasz liczbę pętli. W naszym przypadku jest ona równa 60. Na podstawie tego przykładu, będziemy nadal rozważyć sekwencję dziewiarskich skarpet.

Jak na drutach skarpety dla mężczyzn mówił

Powyższy przykład zakłada rozmiar męskich stóp. Tak, będziemy robić na drutach skarpety dla ukochanego męża lub ojca.

Więc zbieramy na szprychy 60 pętli. Możemy rozprowadzać je na cztery igły, każdy na 15, i dzianiny przyszłości elastyczne skarpety. guma opcje mogą być różne, wybrać ten najbardziej lubisz. Jej wysokość może być różne, w tym przypadku – 2-3 cm, a następnie przystąpić do dziania przednią ściegu. Dla standardowego wariantu wystarczająco provyazat 5 cm.

„Jak związać skarpetki szprychy?” – samo pytanie jest prosta. Najtrudniejszym krokiem jest uważane za dziania piętę. Co my teraz obracać.

Formowanie piętę skarpety

Aby to zrobić, wszystkie pętle znajdujące się na trzecim i czwartym szprychy przekładają się na jeden. Pozostała część igły nie biorą udziału w tworzeniu pięty. Tłumaczone przez jedną igłę pętli drutach ściegiem z przodu, aż do osiągnięcia żądanej wysokości pięty. Ilość potrzebna dla tej serii jest zdefiniowana w następujący sposób. Ponieważ na jednej igły był pierwotnie 15 wierszy, a następnie musimy kontynuować drutach aż 15 Walii. Oznacza to, że wysokość obcasa, musimy dzianiny 30 wierszy. Zauważ, że ten krok musi koniecznie kończyć się blisko twarzy.

Teraz robimy odejmowanie w zakresie związanym z utworzeniem tarczy piętę. W tym celu, wszystkie oczka na igłę podzielona przez trzy zrobić. Jeśli nie zostały podzielone liczbę pętli bez końca, jest on dodawany do części środkowej. W naszym przykładzie 30 podzielone przez trzy – dostać w każdej części pętli 10. Spadek odbywa się w następujący sposób. Ponieważ numer tyłu provyazyvayut pierwszy zawias 10, potem środkową część z wyjątkiem ostatniego (w tym przypadku, w dziesiątym). Pętla i pierwsza z ostatnich 10 pętli muszą dziać się źle. Po tym, możemy rozwinąć pracę i dzianiny w przeciwnym kierunku, pozostawiając neprovyazannymi 9 pętle z powrotem pół. Dzianina części środkowej i ostatnią pętlę provyazyvaem wraz z pierwszej części następnej. I po raz kolejny rozwinąć pracę. Kontynuujemy w ten sposób, dopóki nie pozostanie szprychy 15 pętle środkowej części. Ten etap kończy się awersie.

Końcowy etap dziania skarpety

Tu dochodzimy do końcowej części klasie mistrzowskiej „Jak związać skarpetki szprych.”

Teraz musimy użyć szprychy znajdujące się na nim pętle od środka tarczy, nowe pętle. Czy to na przedniej stronie palca a pętle kołnierz (15). Następnie igła pracy trzeba robić na drutach 15 pętle pierwszych i drugich igieł. Następnie uwolnione igła ponownie uzyskanie pętli krawędzi przechyłu (15). W tym samym igłę provyazyvayut siedem pętle pięty (pół). Teraz musimy pracować znowu cztery szprychy. Należy pamiętać, że pętle trzeci i czwarty dłużej niż dwa pierwsze. potrzebne będą te dodatkowe pętle, tworząc windę nóg.

Znowu my nadal dziewiarskich w kręgu podczas wykonywania odejmowania dodatkowych pętli. Spadek ten jest powtarzany co dwa wiersze aż do momentu, gdy szprychy znowu będzie równa liczbie pętli, w tym przypadku 15. Dalej, dalej okrągły dziania bez odejmowania, aż dojdziemy do końca małego palca.

Teraz ponownie wykonujemy odejmowanie w każdym drugim rzędzie, a szprychy na każdej będzie 7 pętli. Po odjęciu kontynuować, ale w każdym rzędzie. Gdy szprychy lewej dwóch pętli, przy użyciu igły i nici ich opóźnienie, korzystnie szczelnie. Pozostała nitka z hakiem, trzeba ukryć wewnątrz skarpety.

To wszystko. Teraz nie jest tajemnicą, jak związać skarpetki szprychy dla Ciebie.