647 Shares 4892 views

Jakie są białe kropki pod oczami

Białe plamy na skórze, o których mowa w ludziach Potrzeszcz mieć formalną nazwę medyczną – Whitehead. Skąd one pochodzą? W większości przypadków, ich występowanie jest związane z opóźnieniem sebum, które jest spowodowane zwiększonym wydzielaniem sebum. Co do zasady, z Potrzeszcz głównie dręczą ludzi ze skóry tłustej. Ponadto, problem może być ze względu na podwyższony poziom cholesterolu. Jeśli jesteś zdecydowany pozbyć się z nich, dostroić się do tego, co będzie musiał odwiedzić kilku lekarzy zrobić USG pęcherzyka żółciowego i przejść serię testów.

Jak pozbyć się problemu

Jeśli zrobiłeś wszystkie testy i nic krytyczny został zidentyfikowany, można próbować usunąć białe kropki pod oczami za pomocą zabiegów kosmetycznych. Istnieje kilka bardzo skutecznych metod.

1. usunięcie mechaniczne. Z Potrzeszcz mogą skutecznie zwalczać cienką igłę sterylną. Jednak w żadnym wypadku nie próbować zrobić to sam, zaufaj profesjonalnej kosmetyczki. Dokładnie oczyszcza skórę balsamem z alkoholem, a następnie delikatnie przebić igłą każdą zatkany przewód. Należy pamiętać, że igła musi być dokładnie prostopadle do twarzy. Po tym, kosmetyczki sterylne okłady Każdą serwetkę palec i delikatnie dociska się do obszaru wokół punktu, w ten sposób pomagając kanałowy zawartość łojowych wyjść. Procedura może być dość bolesne, ponieważ jeśli nie usunąć gołębia trawę aż do końca, sytuacja będzie jeszcze gorzej. Leczenie jest balsam do twarzy ponownie wyczyszczone. Po raz kolejny: przeprowadzić usuwanie mechaniczne jest zabronione w domu! Home trudne do utrzymania pełnej sterylności, więc ryzyko wniesienia infekcji, które mogłyby usunąć wiele trudniejsze. Punkty na skórze – zwykła drobnostka w porównaniu do tego, co może stać. Ponadto, nieostrożne obchodzenie się może uszkodzić delikatne igły, cienka skóra wiecznym podglazya, co jest bardzo niebezpieczne.
2. Białe plamy pod oczami mogą być usunięte przez elektrokoagulacji. Podobnie jak w przypadku poprzedniej procedury, to jest wykonywane na kosmetyczkę. W tym przypadku, za pomocą cienkiej igły elektrokoagulacji szczelny kanał doprowadza się słaby prąd elektryczny. To brzmi dość groźnie, ale w rzeczywistości nie jest tak źle: ty nic nie czuć, a ślady przyżegania odbędzie się przez cały dzień.

3. Inną skuteczną metodą, dzięki której białe kropki mogą być usunięte pod oczami – laser. Podobnie jak w poprzednim przykładzie wykonania, zastosowanie lasera absolutnie bezbolesny. Większość ekspertów dotyczące sprzętu kosmetologii polecić tę szczególną procedurę jak najbardziej skuteczny i łagodny dla skóry. Ponadto, zastosowanie lasera, aby zminimalizować ryzyko nawrotu.

Jeśli udało się pozbyć się bezpiecznie z takimi problemami, jak białe plamy pod oczami, nie zapominaj o profilaktyce w celu zapobiegania ich nawrotom. Dobrym środkiem zapobiegawczym jest maska z gąbki słodkowodne, który efekt zmiękczenia złuszczająco (przed użyciem należy się upewnić, że nie jesteś uczulony na bodyagi). Nie stosować kosmetyki kategorię „rynek masowy”, kupować kosmetyki wyłącznie w aptekach. Należy zwrócić uwagę na dietę: wyeliminować wszystkie słodkie, tłuste i smażone. Częściej na otwartym powietrzu, a Twoja skóra będzie wyglądać dobrze.