710 Shares 2898 views

Dowiedz się, jak zamrażać stronę Vkontakte?

Jak VKontakte zamrażać stronę i jest to możliwe? Istnieje wiele przyczyn, które mogą dotknąć się użytkownikowi podobnym pytaniem. Na przykład, jeśli dawno nie ma planów, aby użyć strony lub nawet blisko do tego, aby zrezygnować bycia w sieci społecznej. W tym artykule będziemy szczegółowo, jak postępować w takich przypadkach.

Jak VKontakte zamrażać stronę?

Termin ten, jako niezależny „pause” lub „zamrożenia” na sieci społecznej nie istnieje. Uczestnicy według własnego uznania, ma prawo do korzystania lub nie korzystać z witryny. Oznacza to, że jeśli chcesz, na przykład, za kilka tygodni, aby przejść do reszty, to żadna akcja nie jest konieczne, aby ze swojego konta, bo nic się z nim stanie. Oczywiście, można poinformować swoich znajomych, że nie będzie musiał przez długi czas i ustaw status.

Jak zamrażać stronę w kontakcie? Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku, gdy określone opuścić społecznościowy VKontakte, ale jeszcze nie odważył się myśleć i robić. można po prostu przejść do strony, a tym samym zapewniając jego ochronę na własność. Nawet jeśli nie odwiedzić profil na cały rok, to i tak będzie bezpieczne i zdrowe. Można też zalecamy korzystanie z funkcji usuwania strony, czyli w nalewki można określić, że usunąć stronę. Jeśli w ciągu siedmiu miesięcy od daty tej czynności, nie idź do profilu, to zostaną wyeliminowane. Ale zanim podejmiesz taką decyzję, zastanów się dobrze. Więc pytanie, w jaki sposób zamrażać stronę Vkontakte, odpowie, że jest to niemożliwe.

Dlaczego mrożone Page In Touch?

Administracja serwisu zastrzega sobie prawo do zawieszenia funkcjonowania strony z następujących powodów:

  • wykrycia podejrzanej aktywności na stronie (dodając jednocześnie dużą liczbę użytkowników, wpis wagi na grupy i publiczne);
  • spamowania z konta;
  • korzystanie z programów innych firm lub skryptów, które nie mają nic wspólnego z serwisu;
  • reklamacje użytkowników do swojej strony.

W każdym przypadku, gdy użytkownik loguje się do swojego konta, będzie można określić przyczyny zamrożenia i jej terminu. Z góry, możemy zauważyć, że aby odzyskać dostęp Przed tym czasie nie dostaniesz, nawet jeśli oblegają wsparcia technicznego. Rada w tej sytuacji – czekać. Należy również pamiętać, że strona odmrażania In Touch jest wolny, a jeśli zostali zaproszeni do wysyłania SMS lub zarobić trochę pieniędzy, to w każdym razie nie rób tego. Prawdopodobnie osiadł na komputerze wirusa. Rozsądnym rozwiązaniem byłoby użyć specjalnego oprogramowania antywirusowego, a następnie spróbuj ponownie odwiedzić witrynę VKontakte.

Podsumujmy. Pytanie główne przed nami było: „Jak VKontakte zamrażać stronę?” Odpowiadamy, że ta funkcja nie jest dostępna dla użytkowników. Tylko administracja serwisu może zamarznąć stron, które wydają się jej podejrzane lub którzy narzekają innych użytkowników Facebooka.