332 Shares 2994 views

Urządzenie rower aktywnego jazdy

Dość często, gdy wśród osób rozwija dialog na rowerze, istnieją różne nieporozumienia. W rzeczywistości, wiele z nich nie są zaznajomieni z prawidłowymi nazwami elementów pojazdu i nie zrozumieć funkcje poszczególnych części. Życie rowerzysty jest o wiele łatwiejsze, jeśli wiedziałby urządzenie rowerów i jak to działa. Będzie ona również pomóc zaoszczędzić czas w przyszłości, jak potrzeba, aby włączyć się do specjalistów z jakiegokolwiek powodu znikają samoistnie.

Biorąc pod uwagę jednostkę rowerów górskich, przede wszystkim, można zwrócić uwagę na ramie. To jest główną częścią. Po tym wszystkim, jeśli inne elementy tego rodzaju transportu mogą być aktualizowane i zmieniane na bardziej wyrafinowane, ramka wymiana w rzeczywistości oznaczać będzie zakup nowego roweru. Ta część roweru jest dostępny w różnych rozmiarach. Ponadto cena i jakość następujących czynników: produkcji rur materiał, geometria, ramka, jakość spoin i tym podobne.

Urządzenie zawiera roweru i tak ważną rolę jako rozwidlenia elastyczna, co pozwala złagodzić wstrząsów i drgań, aby zgasić nadmiar podczas ruchu. Elementy te są szczególnie ważne dla rowerów górskich. Korki amortyzacji są podzielone na trzy grupy: elastomerowego, oleju i powietrza.

Kolejnym najważniejszym elementem, który jest zawarty w urządzeniu rowerów, siodło. To zależy od niego poziom komfortu jazdy. Istnieje wiele odmian krzeseł i należy wybrać w zależności od ich preferencji i przeznaczenia roweru. Następnie należy zwrócić uwagę na wynos – element do regulacji wysokości i kąta lądowania.

Jazda na tej formy transportu może odbywać się w ekstremalnych warunkach. Tak, to jest bardzo ważne i hamulce. Urządzenie umożliwia wybór rowerów między dwoma głównymi typami hamulców – mechanicznych i hydraulicznych. Pierwsza grupa jest łatwiejszy w użyciu i tańszy. Drugi typ hamulców są droższe i bardziej skomplikowane pod względem konserwacji, ale ma wysoki poziom mocy i precyzji.

koła rowerów składają się z felgi, opony, piasty i szprychy. Modele Mountain RIM są silne i szerokie, są one prawie zawsze wykonane z aluminium. Szprychy są wykorzystywane do połączenia z obrzeżem i tuleją, a także zbędne dla tłumienia drgań. Jakość bieżnika wpływa na charakter materiału i produkcji. Tuleje są jednym z najdroższych i najważniejszych części rowerowych. Muszą być okrągłe, jeśli planujesz zainstalować hamulce tarczowe.

Urządzenie kolumna rower parę łożysk, które są montowane na ramie i służą do wzmocnienia podstawy koła i zapewnia jej ruch obrotowy. Sam koła tego pojazdu należy zginanie.

Korby Rower – kawałek metalu pary, który jest dołączony do pedału. W odniesieniu do tego ostatniego, nie są obecnie dwa główne typy – kontakt i toptalnye pedału. I obie mają swoje wady i zalety.