819 Shares 6827 views

Chińskie tanie telefony komórkowe: przegląd, cechy i opinii właścicieli

Każdego roku, smartfony stają się coraz potężniejsze i high-tech. Zwiększa to ilość pamięci RAM procesora energii i rosnące wyświetlacz rozszerza fizycznej ilości danych na dysku. Wszystkie te zmiany zachodzą równomiernie, więc ich nie zauważy. W tym samym czasie wystarczającym do przeprowadzenia elementarnej porównania, aby zrozumieć, że w ciągu ostatnich kilku lat, smartfony stały się „inteligentne” dziesiątki razy. A fakt, że wcześniej wydawało się niemożliwe, dzisiaj okazało się rzeczywistością.

Wraz z możliwości rozwoju i rosnącej dostępności smartfonów, obniża ich cenę. Dzisiaj, jeśli masz tani telefon komórkowy, można zobaczyć, że mogą rozwiązać wiele więcej problemów, niż miało to miejsce w ostatnich latach. I, odpowiednio, doświadczenie użytkownika z tych gadżetów również znacząco wzrosła.

Ponieważ obecnie niekwestionowanym liderem wśród urządzeń mobilnych tanich jest przemysł chiński, to ten artykuł będzie poświęcony na fakt, że opisujemy chińskie tanie telefony komórkowe, jak również niektóre modele producentów z innych krajów.

Cena / jakość

Przede wszystkim należy stwierdzić, że urządzenia low-cost może być tak z dwóch powodów. Pierwszy – niska jakość montażu, jak również materiałów i moduły wykorzystywane w budowie telefonie. Po drugie – jest przycięta modelu funkcjonalnego.

Jeśli chcesz, aby Twój telefon jest zdolny do wielu rzeczy, ale nie chcą płacić, należy zwrócić uwagę na tanie telefony komórkowe z chińskich deweloperów.

To, na przykład marki Lenovo, Zopo, Elephone, ZTE, jak również wiele mniej popularne (lub anonimowych) spółki. Różnią się tym, że mają one dość poważne właściwości techniczne: potężny procesor 8-rdzeniowy, aparat 16 megapikseli, i tak dalej.

Większość z tych urządzeń, oczywiście, mają „Web phishing” dane z tego powodu, że nawet przywódcy nie wyposażonego w „wypełnianie”. Trudno jest zarówno ze względu na trudny układ takich urządzeń, a ze względu na niemożność zoptymalizowania smartfon prawidłowo.

Chińskie tanie telefony komórkowe są niskiej jakości, ze względu na to, co i oczekiwana stabilność nich byłoby głupie. Niektóre z modeli wytwarzanych przez producentów, stają się niestabilne wymienione powyżej, więc kupić sobie takie urządzenie nie polecam.

funkcjonalny

Drugi środek, który mógłby zostać poświęcony jeśli jesteś zainteresowany tanie telefony komórkowe – to zestaw funkcji. Smartfon, prościej byłoby „głupi” nie będzie w stanie wykonać szereg dodatkowych funkcji, ale praca będzie bardziej stabilny.

Do tych należą klawiatury urządzenia nie są wyposażone w ekran dotykowy. Jako przykład, Fly telefony. Są one niedrogie, funkcjonalność nieco okrojoną, ale doskonale pokazują się pod względem niezawodności. To samo show i stare ale tanie telefony komórkowe „Nokia”.

opinie

W rzeczywistości, rekomendacje klientów nie może być doskonałym źródłem informacji o tym, co można kupić tanie telefony komórkowe. W Moskwie i w jakimś odległym od centrum miasta pojęcie „tani” będzie inna. I z tego powodu, że nie będzie w stanie prawidłowo znaleźć naprawdę niesamowity gadżet. Po tym wszystkim, bogactwo nierówność nadal istnieje do dnia dzisiejszego.

Można tylko powiedzieć, że w ogóle o „mądry”, ale dostępnych urządzeń (urządzenia, takie jak chiński) iść opinie, w których klienci skarżą się na niemożność odpowiednio komunikować się z smartphone. Ten ostatni może, na przykład, nagle straci sygnał wskazujący na uszkodzenie w oprogramowaniu „mad”. To – zapłata za chęć wykorzystać wiele funkcji w urządzeniu, który jest usytuowany w niższym segmencie cenowym.

Kolejna rzecz – opinie o „drewna” (w sensie funkcji), ale niezawodne urządzenia. Te gadżety rzeczywiście chwalony za jego dostępności i stabilności w pracy, dla których pościg i ich właścicieli.

producenci

Powiedzieć, że istnieje kilka firm produkujących wyłącznie tanie produkty, jest to niemożliwe. Większość deweloperów produkujących gamę urządzeń, które zawdzięcza swoją niszę w różnych klas. Uzyskać co najmniej tani telefon komórkowy „Samsung”. Istnieje cały zestaw modeli z różnymi ekranami, wydajności i, oczywiście, których koszt jest po prostu przyciągnąć nabywców z różnych grup. A więc nie dotyczą sprzedaży.

W kontekście tego problemu mógł sobie przypomnieć takie firmy jak TEXET lub Wexler. Te domowe tech marki, które starają się pozycjonować się jako „naszego produktu”, choć w rzeczywistości są zbierane części z Chin. Tak więc, mówiąc o tych stempli, można nazwać je tylko budżet.

Ogólnie rzecz biorąc, większość programistów starają się wziąć tak dużo miejsca jak to możliwe na rynku elektroniki.

Elephone G4

Jednym z najbardziej popularnych smartfonów są uważane pod określoną marką. Oni, według oficjalnych danych, zawarte w pierwszej dziesiątce liderów sprzedaży na rynku amerykańskim. I G4 smartphone przyczyniły się do tego, a nie najmniej.

Urządzenie zawiera procesor 4, rdzeń (z częstotliwością zegara do 1.3 GHz), kolorowy wyświetlacz (1280 x 790 pikseli) z przekątną 5 cali i 8 megapikseli. Parametry te można uznać za dość wysokie, biorąc pod uwagę modelu cenowym $ 80 osób. Opinie mówią, że za cenę, gdy telefon jest w pełni uzasadnione.

iNew V1

Innym ciekawym „chiński” o Lumia styl ekstrawaganckim designem, posiada również ten sam procesor, pamięć RAM, 1 GB oraz wyświetlacz o rozdzielczości 854 przez 400 pikseli. smartphone koszt to tylko 100 $, dzięki czemu cieszą się bardzo wysoki popyt. Według opinii, że urządzenie nie może być uznane za stabilne, ponieważ jego działania są pewne problemy z ekranem i kamerą. Często można zauważyć tzw „zamarza” (zawiesić się).

THL T6S

Model THL można nazwać bardziej skromne. Na podstawie deklarowanych parametrów technicznych, można zauważyć, że urządzenie ma tylko 5-megapikselowy aparat fotograficzny oraz prosty procesor o częstotliwości 1,3 GHz. Oczywiście, aby pracować z poważny, wymagający (pod względem grafiki) gry ten gadżet nie będzie, ale przynajmniej do wykonywania podstawowych zadań codziennych całkiem zdolny. Recenzje nazwać codziennym smartfon, który kosztuje tylko 90 $.

tanie Nokia

Oczywiście, wszyscy (z wyjątkiem niektórych) Marka posiada własne tanie i drogie modele. Fińskie „Nokia” to, na przykład, modele klawiatur 105 i 130, 108 i 215. Te urządzenia są przeznaczone do wykonywania połączeń i słuchanie muzyki, więc ich cechy są mało prawdopodobne, aby być kimś ciekawym (wyobrazić sobie proste „dialer”).

Jeśli mówimy o telefonach z ekranem dotykowym, można przywołać model Lumia 515 z 512 MB pamięci RAM, procesor o częstotliwości zegara 1,2 GHz, ekran 854 przez kamerę 480, 5-megapikselowy.

tani Samsung

Jeśli mówimy o przystępnej „Samsung”, pierwszą rzeczą, należy wspomnieć, E1200 i E1202 klawiaturą, a za nimi – Galaxy Gwiazda G350. Smartphone ma te same 512 MB RAM 480 x 800 ekranu, procesor o częstotliwości 1,2 GHz. W rzeczywistości, jest to podobny zestaw funkcji, ale trochę droższe urządzenie (w porównaniu z „Nokia”).

W wyniku opisanych można wymienić, na przykład, Galaxy J1 (te same parametry, ale nie jest to czołowa aparatu) Galaxy J1 Ace (nieco mocniejszy procesor) Galaxy Rdzeń Premier. Zakupić te smartfony mogą być poinformowani z wyjątkiem połączeń oraz minimalnego zestawu zadań. Będą one zawodzą, jeśli starają się ustanowić bardziej poważne oprogramowania.

Pozostałe modele

Oprócz tych wymienionych, istnieje wiele innych modeli budżetowych. Na przykład: Fly IQ239, BRAVIS Jazz, Alcatel One Touch 4009, Keneksi Apollo i wiele innych. W rzeczywistości, ich wartości różnią się od siebie nie tak szeroko. Największą różnicą jest koszt i projektowania. Recenzje udowodnić – ludzie mówią negatywnie o tych gadżetów, jeśli ich przeciążenia.

odkrycia

Czy mogę kupić tanie urządzenie? Oczywiście, biorąc pod uwagę, że można łatwo zapisać, gdzie to możliwe. Jak dokonać właściwego wyboru i kupić naprawdę warta maszyna? Odnoszą się do różnych narzędzi wyszukiwania dostępnych w sieci (w Petersburgu tanie telefony komórkowe można znaleźć, na przykład, nawet na lokalnych tablicach ogłoszeniowych)

Na przykład, możemy mówić o opinie i komentarze, które towarzyszą produkt. Nie zapominaj także o przeglądzie.

Jeśli kupisz tanie, ale jednostka gang, prawdopodobnie będzie zadowolony z pracy z tak przystępnej gadżetu. To będzie Twój niezawodny pomocnik. To musi być pobierana raz w tygodniu, ponieważ nie ciągnąć traktować każdą minutą. Ten telefon jest idealny dla dzieci, na przykład, którzy zawsze mogą stracić gadżet. W tym przypadku nie będzie przykro, jak drogim smartfonie.

Druga opcja – zakup dotyku, ale tani gadżet. Dzięki niemu można czytać wiadomości e-mail, czasami załadować jakieś prymitywne stron w Internecie, sprawdzając portale społecznościowe. Ale podczas gdy główne funkcje telefonu -. „Retard” połączeń, SMS i wiadomości błyskawicznych (WhatsApp, Viber) może poważnie

Jeśli jesteś gotowy – dokonać wyboru i określić, jak tani telefon chcesz. Po tym, nie krępuj się, aby przejść do sklepu i dokonać zakupu.