291 Shares 9646 views

Recenzja Lenovo 369i. Cechy i opinie

Chcąc obniżyć koszty urządzeń, producent czasami przecina wiele ważnych funkcji. Chociaż firma „Lenovo” i nie jest znany dla takich działań, ale stanowią one podobne doświadczenia w modelu 369. Chcąc poprawić błąd, firma przetwarzane i wydał równowartość smartfonu, z prefiksem I w końcu. Co wyszło?

projekt

Etniczność Lenovo 369i raczej niepozorny. Specjalne przysmaki nie może pochwalić się urządzenia, ale również powiedzieć, że projekt jest zły, to jest trudne. Oczekuje się od niedrogich wyglądu aparatu.

Kilka wzmacnia wrażenie wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Materiał pozwala organizmowi wyglądać znacznie droższe. Ponadto, obecność teksturowanej tylny panel unikać odcisków palców.

Rodzynki w umieszczenia zewnętrznych części nie jest przestrzegana. Położony w przednim wyświetlaczu, przyciski dotykowe, głośnik, czujniki, mikrofon, logo firmy, ale na frontalke należy zapominać. Kamera na przedniej stronie brakuje.

Tylna część teksturą tworzywa sztucznego umieszczonego na aparacie, znak firmy i głośnik. Wybuch w Lenovo 369i nie jest przewidziane.

Na górze urządzenia firma próbowała zainstalować wszystko na raz: USB i gniazda słuchawek, a także przycisk zasilania. Regulacja głośności znajduje się na prawo od marginalia.

Oczywiście, decyzja, aby zebrać wszystkie często używane przedmioty w jednej butelce – nie najlepsze. Dobrze, że szybkozłącza odłączanie słuchawek znajduje się daleko od przycisku zasilania.

pokaz

Natychmiast należy wspomnieć, że urządzenie jest wydany w 2013 roku, i nie należy się spodziewać dobrego ekranu z Lenovo 369i. Cechy dość mierne: tylko 4 cali z rozdzielczością 800 na 480 pikseli.

Ekran jest dość mała, a obraz będzie musiał patrzeć, ale jest inny problem – pikseli. technologia TFT przestarzałe nie poprawia przeżycie. Nawet z małym kątem nachylenia i zniekształconych obrazów zanika.

nadzienie

Podobnie jak większość smartfonów firmy, 369i Lenovo wyposażony jest w procesor MTK. Urządzenie pracuje z częstotliwością 1,3 GHz, z którym, co do zasady, nie jest zły. W porównaniu do prekursora i zwiększenie RAM. Teraz gadżet ma aż 512 zamiast 256 MB.

Hardware wystarczy wykonać proste zadania i pracować z większością aplikacji. Oczekiwać więcej nie jest konieczne na tanim telefonie.

Właściciele oczekują przykra niespodzianka w postaci 4GB pamięci rodzimej. Ale w rzeczywistości dostępne około 2 GB. Jedynym rozwiązaniem będzie zwiększenie objętości karty pamięci. Urządzenie jest całkiem znośnie współpracuje z Memory Stick 32 GB.

kamera

Urządzenie jest wyposażone w aparat fotograficzny jest tylko dwóch megapikseli. Nawet dla smartphone budżetowego 2013 jest strasznie zła cecha. W rzeczywistości, mówić o jakość nie jest to konieczne. Najprawdopodobniej właściciel nawet nie będzie musiał uciekać się do tej funkcji.

powiązanie

Urządzenie obsługuje najbardziej odpowiednią sieć, a nawet 3G. Ładny detal jest praca z dwoma kartami SIM. Chociaż drugi wizytówką przejdzie w tryb czuwania, od jednego urządzenia radiowego.

Smartfon obsługuje również Wi-Fi, GPS, Bluetooth. Narzekają na niewielką liczbę metod komunikacji nie są przekazywane.

system

Urządzenie działa w kierunku Androida 4.2. Biorąc pod uwagę, napełnianie, system ten jest wystarczający do Lenovo 369i. Aktualizacja firmware ma jednak duże zmiany będą one przynieść.

Na szczycie „Android” jest ustawiony mocny interfejs. Oprócz powłoki w 369i Lenovo zawiera kilka użytecznych aplikacji. Niektóre z programów zainstalowanych przez producenta, będzie to niemożliwe do usunięcia bez route-praw.

autonomia

bateria smartphone nie jest szczególnie moc, ale telefon nie jest bardzo wymagający. Aktywne wykorzystanie za dobę będzie wystarczająca na 5-6, a przynajmniej bateria trzymać się za dwa dni.

Aby dodatkowo zwiększyć długość życia tych prostych kroków pomoże. Na przykład, aby spowolnić jasność wyświetlacza i zabijania niechcianych zadań może znacznie wydłużyć pracę.

Opcje

Na dodatek do maszyny są słuchawki, zasilacz, instrukcja, przewód USB. Niestety, właściciel będzie wymagać dodatkowych kosztów nabycia kija i być może lepsze słuchawki.

cena

Koszt telefonu jest dość demokratyczna i unoszące się około 3-4 tysięcy rubli. Chociaż niektóre telefony są w stanie kulejąc, cena jest więcej niż wygładzić ostre krawędzie.

godność

Główną zaletą urządzenia – praca z dwoma kartami SIM. Taniego urządzenia jest to bardzo miły funkcji.

Koszt również nie pozostawia obojętnym. Za cenę minimalną użytkownik otrzyma nie tylko dobrze wykonane środki komunikacji, ale także zdolny do wielu smartfonów.

braki

Znacznie bardziej negatywne aspekty telefonu. Ten sam aparat jest zakłopotany. Wielkie zamieszanie spowodowała jedynie przez jego nieobecności. Być może producent warto było zrezygnować z kamery na rzecz poprawy innych parametrów.

Native pamięci nie poprawi przynajmniej wrażeń. Przydzielone użytkownikowi 2 GB wystarczy tylko zainstalować najpotrzebniejsze programy.

opinie

Właściciele rozwinięte nie jest najlepsze wrażenie Lenovo 369i. Opinie, pomimo bardzo przystępnej cenie, pełne są opisów negatywnych cech. Zrozumieć niezadowolenie użytkowników jest łatwe, ale nie jest to konieczne, aby czekać na niesamowite w systemie budżetowym.

wynik

Urządzenie jest nieco jednostronny, bardziej w kierunku komunikacji, ale głównym zadaniem wykonuje znakomicie. 369i można uznać za jeden z najtańszych kreacji „Lenovo”. Bez wątpienia, smartphone znajdzie swoją grupę docelową.