142 Shares 8318 views

Najlepsze buty do biegania (opinie)

Miłośnicy aktywnego trybu życia zdają sobie sprawę, jak ważne jest, aby wybrać wygodne buty. Szczególnie potrzeba podejść prawidłowo, wybierając najlepsze buty do biegania. Na ogół wszyscy fani tego sportu można podzielić na dwie kategorie: jedną prędkością potrzebie, drugą wielką miłością wygody. Z tych wskaźników zależy od wyboru obuwia: do szybkiego biegu powinna być sztywna i cienka podeszwa, dla wygoda jest ważniejsza niż ustalające stopy i miękkich podeszwach. Rozważmy najpopularniejsze modele butów, które mają wiele dobrych opinii.

Lista najlepiej: Nike Air Pegasus zoom 32 – 1. miejsce

Jakie są – najlepsze buty do biegania? Ocena, które podjęliśmy, składa się z modeli o różnym przedziale cenowym. W pierwszej kolejności kupujących pewnie umieścić wygodne i elastyczne buty Nike Air Pegasus zoom 32. Buty doskonale leży na stopie i nie mniej niż idealny do szybkiego tempa ruchu. Jak mówią ci, którzy już kupili buty, podeszwa wykonana z miękkiej pianki, więc działa bardzo wygodne. Mesh cholewki dostosowane do specyfiki stopy. Fani dłuższej perspektywie podkreślić, że dzięki elastyczności przedniej części podeszwy stóp praktycznie nie zmęczony.

New Balance Vazee Pace – 2 miejsce

Najlepsze buty sportowe jest tworzony w głównych najpopularniejszych marek. Według opinii klientów, trampki by zrównoważyć New Vazee Pace pokazują się tylko z najlepszej strony. Nawet po długim wyścigu testerów zauważyć, że but po prostu pyszne. Lekkie, bardzo wygodne dopasowanie na pieszo – główne cechy tego modelu. Te lekkie buty do biegania fit jak konkurencyjne modele i szkolenia, ale najlepiej ujawniają się jako uruchomiony. W 2015 roku, ten but jest sensacją i jest jeszcze w zapotrzebowanie wśród kupujących. Wśród korzyści wynikających z oddzielonych sąsiednich sportowców ziemi, wpust z wyściełane tapicerowany tyłu. Te trampki spodoba się miłośnikom szybkiej i umiejętne biegania.

Mizuno Wave Enigma 5 – 3 miejsce

Jeśli kochasz długie i nie nudnych wyścigów, najlepsze buty do biegania dla Ciebie – Mizuno Wave Enigma 5. one przyciągnąć uwagę szacunku wygląd, komfort, świetne amortyzację, więc doskonale radzić sobie z długimi i długiego treningu. Sportowcy powiedzieć, te buty – prawdziwy wół roboczy, który jest niezawodny i daje komfort nawet podczas wielu kilometrów ras. Przegląd zauważa, że luksusowy wyglądają bardzo zadowolony. Ścisłego dopasowania do stóp warstwa z tworzywa sztucznego znajduje się w całą podeszwę długości.

Adidas Supernova Sequence doładowania 8 – 4 miejsce

Dla szybkiego i wygodnego bieganie jest najlepsze buty do biegania. Ocena, opracowywane przez nas, w tym ten model jako buty rynku masowego, a więc łączy w sobie cechy tradycyjnego buta treningowego: niezawodne, wygodne pięty wyściełane, dużej skarpecie. Mezhpodoshva wykonany z kombinacji pianki EVA z miękkim i sprężystym wsparcie ze Adidas, jednak podczas pracy nóg jest bardzo wygodne. Że wysoki poziom komfortu są oznaczone nabywców w swoich opiniach.

The North Face Ultra MT – 5. miejsce

Model ten pasuje po prostu idealny do jazdy po trudnych miejscach. Ci, którzy już używany ten but, powiedzieć doskonały przyczepność podeszwy adidasów z każdej nawierzchni. komfort noszenia zapewnia stabilną stałą docelową nogę. Ból zminimalizować mocne i szczelne pięty, za pomocą którego masa może być łatwo przeniesiona z stopy na stopie, nawet jeśli grunt jest nierównomierne. Przednia część, wręcz przeciwnie, charakteryzuje się delikatnością i wrażliwością, zatem wszystkie warunki do szybkiego biegania. Off-road to rzeczywiście najlepsze buty do biegania. Ranking z tych modeli, prezentujemy poniżej.

Najlepsze spacerowanie

Trampki na spacery mają swoje własne cechy, które są wyrażone w elastycznych elementów protetycznych, które służą do ochrony nóg podczas przenoszenia. Ponadto takie podeszwy grubości i zwarta, dzięki czemu łagodzenia stopę w kontakcie z powierzchnią drogi jest bardziej miękki i pięty, a wręcz przeciwnie, sztywne, aby zatrzymać ruch był trwały.

Proponujemy Ci ocenić najlepsze buty do biegania na spacery. Cena obejmuje 3 najbardziej popularny model wśród klientów:

  1. Reebok Łatwy Tone. Marka ta oferuje szeroki wybór obuwia, które jest idealne do codziennego noszenia. Wysoka jakość, doskonały efekt ortopedyczne, zaprojektowana podeszwa – wszystkie charakterystyczne cechy tej marki butów. Kupujący w każdym wieku dać pierwszeństwo ze względu na wygodę, komfort i jasny wygląd.
  2. Nike AirMillerWalk. Według klientów, każdy model marki jest godne uwagi. Buty przyciąga uwagę unikalnego bloku ciała stałego, który jest połączony z amortyzującego soli stwarza idealne warunki dla długich dziedzinach. Z wbudowanym systemem wentylacji, stopa jest zawsze na naszych palcach. Dostępne od Sole ochrony szkody.
  3. Puma zręczność ciała. Najlepsze buty do chodzenia, w tym dla sportu. Specjalna technologia BodyTrain jest odpowiedzialny za specjalnym łatwości chodzenia. Za cenę i jakość jest jednym z najbardziej popularnych wśród nabywców sneaker, sądząc po opiniach nabywców.

Najlepszym wśród ASICS

Wśród maraton buty mogą być identyfikowane Asics Gel-Kayano 21. Nadają się do długich dystansach biegowych. Podeszwa posiada wkładkę żelową, dzięki której stopa styka się z podłożem, nie ma dyskomfortu. Jeśli wybierzesz najlepsze bieganie buty ASICS, to ten model jest godny Twojej uwagi. Kupujący zauważyć wśród zalet wsparcia buta do stopy, różne kolory, dobrze pochłaniania wstrząsy, doskonała do lądowania na nogi. Obuwie jest idealnym miejscem dla nawet działa, zwłaszcza na długich dystansach. Jeśli wybierzesz buty dla pierwszego maratonu, użytkownicy są zalecane, aby spróbować go GEL-Kayano: są wygodne, nie trzeć, nie czuje się na nogach.

Wśród marka obuwia z doskonałą amortyzację można zauważyć ASICS Żel realizacji. Według producenta, model ten jest przeznaczony do aktywnego treningu dla początkujących biegaczy. Jakie są jego zalety? Elite trampki można zadowolić harmonii z doskonałym tłumieniem odpornego na podeszwie. Specjalny rodzaj silikonu, które uzupełniają palec i piętę, zmniejsza obciążenie kolan i kręgosłupa biegacza. Kupujący powiedzieć, jeśli chcesz uruchomić bardzo szybko – wybierz ten model ASICS.

Oferuje on tej marki i najlepsze buty do biegania dla kobiet. Oprócz stylowego wyglądu tej marki cieszy doskonałą amortyzację i niesamowitą miękkość. Dziewczyny skupić się na silnym blokiem pełnym rozmiarze, właściwy konstrukcja podeszwy i specjalnej technologii, która pasuje do buta na górnej części stopy delikatnie.

Asics HyperSpeed 6 – jeden z najbardziej atrakcyjnych opcji na buty, które są idealne do joggingu. Jako użytkownicy mówią, że są idealne do szkolenia, w tym prędkości. Miękkie i amortyzacja wyłączną markę pracuje łatwy i wygodny, wąski pas doskonale oddaje nogę. Doskonała równowaga, wyrafinowany system wentylacji – to jest to, co odróżnia to naprawdę dobre buty do biegania Asics.

Najlepsza off-road

Trenerzy osobiste, przeznaczone do pracy w najbardziej nie jest standardowe warunki powinny zostać omówione oddzielnie. Na początku nie jest jasne, jakie drogi mamy na myśli. Główną różnicą pomiędzy tymi modelami jest to, że nie zostaną wykorzystane na płaskiej powierzchni, ale w różnej glebie i w różnych warunkach klimatycznych. Rozważmy najpopularniejsze modele tej kategorii.

odporne na wilgoć hydrofobowa

Najlepszym buta bieg na off-road są wykonane z materiałów, które nie zmoknąć i psują się pod wpływem wilgoci. Jednak na dłuższą metę nie jest to najbardziej wygodne buty, a dla wygody i wagi są jeszcze gorsze od konwencjonalnych modeli biegowych. Wśród buty odporne na wilgoć, które sprawdziły się w najlepszej strony dwa typy można wyróżnić ASICS Gel-Trabuco 9 i ASICS Gel-Trabuco 10.

Oba modele mają wysoki poziom komfortu i ochrony, zapewniają pełny kontakt z dowolnego stanu powierzchni. Specjalna technologia płyta ochronna Skała chroni podeszwy i stopy, odpowiednio, z gałązek i kamienie. Wśród buta wodoodpornego znowu, można wybrać model marki Asics Gel-Trabuco 11. Są one odporne na zużycie top. Kolejny SUV tego samego typu – Brooks Adrenaline ASR 5.

wodoszczelny

Najlepsze buty do topienia śniegu, jesień kałuże – jest wodoodporny. Są one oparte na nowoczesnych materiałów membrana Gore-Tex oraz Event. Ich właściwości są doskonałe właściwości izolacyjne odprowadzania ciepła i wilgoci z buta, podczas gdy jest on opóźniony z zewnątrz. Modele te są uzupełniane z bieżnikiem ulgi, więc wykorzystać te buty do biegania nie jest bardzo wygodne. W tej klasie obuwia wiele dobrych opinii na temat butów do biegania Salomon XT Wings WP. Zazwyczaj takie modele są popularne wśród tych, którzy preferują aktywny wypoczynek, a czasami skrajne. Użytkownicy proszeni są o wybranie droższego modelu, ponieważ będą one na pewno będzie lepiej.

Na górach i nie tylko

Off-road buty do biegania są różne wzory bieżnika, co znacznie zwiększa ich zakres. Na przykład, aby podporządkować sobie ścieżki górskie powinny być dobrane buty bieżnik, który jest odporny na ścieranie i umiarkowaną ulgą. Na równinach bieżnik musi być zupełnie inna: z głęboką ulgą i miękkiej gumy. Jednak większość producentów tworzyć uniwersalne opcje buty, które mogą być noszone na podbój gór i chodzić przez równinę.

Ranking najlepszych off-road

Zdecydowaliśmy się opisać trzy najbardziej popularne modele, które są idealne do stosowania w nie najbardziej komfortowych drogowego i warunków klimatycznych:

  1. Mizuno Wave Kazan 2 – jest doskonałym rozwiązaniem dla off-road. Wzór, według sportowców, zasługuje na uwagę dzięki ulepszonej stałej siatki i wielkie poparcie górze, z dynamiczny but pozostaje na wysokim poziomie. Dla biegowe, jak mówią kupującym lepszy model można znaleźć.
  2. Asics Sonoma – trampki budżetowe, które pasują do miłośników biegania po lesie. Model ten jest zaprojektowany tak, że noga jest umieścić neutralne. Wkładka żel pięty jest, którego zadaniem – w celu rozproszenia ładunku uderzenia podczas długiego jogging szlaków lub korzeni brudu.
  3. Salomon S-Lab Fellcross 3 – model mówi się, że kupujący, jest on przeznaczony do stosowania w górzystym terenie. Bieżnik podeszwy zapewnia najlepszą przyczepność i komfort osiągnąć minimalną warstwą tłumiącą. Elastyczna podeszwa pozostaje miękka nawet w połączeniu z nieobrobionego bieżnika, co jest bardzo miłe. Górna buta tkanin wodoodporne gęstej tkanej siatki zapewnia dobrą wentylację.

Opisaliśmy najpopularniejsze modele butów, przeznaczone do pracy w różnych warunkach. Wybierając je na podstawie faktu, na których obciążenie jest przeznaczony buty i gdzie będą go nosić.