868 Shares 4728 views

Anton Pawłowicz Chehov. „Miętus”: Podsumowanie prac

Historia „Miętus” Antona Pawłowicza Chehov napisał w 1885 roku. W tym czasie był już znany jako autor licznych opowiadań i szkiców humorystycznych. Od pierwszych liniach tym kawałku pojawia się uśmiech na twarzach czytelników. Sytuacja łapania miętus nieszczęśliwych rybaków tak komiczne, tak obrazowo opisuje Czechow, który pobiera obraz przed oczami: gorący letni dzień, duża smukła staw, ludzie w wodzie, próbując przezwyciężyć ciężką rybę.

Czechow, „Miętus”. Podsumowanie historia

Pogodne letnie popołudnie najbliższej przyszłości cieśle wodne Potter kąpielowy Miłość i Gerasim. Są one zaangażowane w łowieniu dużym miętusa. Ryby ukrywa się pod korzeni i nieszczęśliwa rybacy nadal nie może go dosięgnąć. Oni przysięgają, dać sobie radę. Ale nie ma dobrego z niego. W tym czasie jeden z nich myśli, że złapał za miętus wardze. Carpenter ściąga go na powierzchnię. Ale okazuje się, że jest to po prostu duży rak. Rybak z furią rzuca go na brzeg. Łapanie wpływy Ling. Co dalej, będziemy opowiadać w Czechowa? „Miętus”, którego podsumowanie znajduje się w tym artykule, jest to niezwykły produkt.

Dla rybaków dołączył pasterza. W tym czasie staw zbliża się do stada, które napędza pić stare EFIM. Widząc fiasko rybaków, pasterz zdejmuje ubranie i dołącza do nich. Bierze kilka kroków do mulistym dnie, a następnie rozpoczęła się od pływania do stolarzy. Teraz już chlapać w wodzie, trzy rybaków. Tylko miętus wyciągnąć je wszystkie takie same to jest niemożliwe – to zbyt duży i śliski jak ryba mówi nam Czechowa. „Miętus”, którego podsumowaniem jest podana tutaj – to pełna humoru opowieść. Czytał bardzo łatwo.

Kuczer Wasyl i jego pan dostać się do wody, zbyt. Wtedy usłyszałem głos swego pana Andreya Andreicha, czyli w jednym szatę i krzyczy, że zwierzę wsiadł do ogrodu. On jest zły i pilnie potrzebuje pasterza.

W odpowiedzi usłyszał tylko krzyki z łaźni, gdzie pecha rybaków złapać miętus. Biegnie do niego i próbuje dowiedzieć się, co robią. Zdając sobie sprawę, wszystko mistrz stoi i czeka, a kiedy wreszcie wyciągnąć rybę na brzeg. To trwa pięć minut i dziesięć, a sprawa nie rusza. Nazywa jego Kuchera Vasiliya i powiedział mu, aby pomóc rybakom. Bazylia rozbieranie i łapie wodę. Cała czwórka szkopuł hem, pod którym ukrywa miętus, i starają się go wyciągnąć. Ale to nie jest tak łatwo. Andriej Andriejewicz nie stać i wspina się do wody. Nieoczekiwany wynik w opowieści wymyślił Antona Czechowa. „Miętus”, o których podsumowanie można przeczytać tutaj, jest odbiciem prawdziwej komicznej sytuacji, że autor po obserwowanym we wsi Babkino.

nieoczekiwany wynik

Dołączenie nieszczęśliwa rybaków pan stara się im pomóc. Wkrótce nie był w stanie pojąć miętus przez skrzela. Nad wodą nie było duża głowa i ciało genialnego sun ryby. Wszyscy są szczęśliwi, są oceny, ile waży tę maszynę. Najbardziej zadowoleni z mistrzem, który był w stanie wyciągnąć taki znaczący ryby. Miętus intensywnie włączyć ich ogon i rozpaczliwie próbując uciec. Jeszcze chwila, a on udaje. On sprawia, że nagły ruch ogona. Usłyszał plusk wody. Rybacy wzruszyć. Mało prawdopodobne, aby być w stanie przekazać komiks podsumowanie sytuacji. „Miętus” Czechow – mały kawałek, a to jest łatwe do odczytania. Dlatego zalecamy, aby przeczytać go w oryginale.

Ten artykuł został poinformowany o jednym z humorystycznych opowiadań, które napisał Anton Pawłowicz Chehov. „Miętus”, której streszczenie jest podane w artykule, jest to jedno z najlepszych dzieł autora. Jest ono zawarte w obowiązkowym programie studiuje literaturę w instytucjach edukacyjnych.