94 Shares 4871 views

Gdzie i jak zmarł Siergiej Bodrov?

Ta tragedia jest pamiętany nawet dzisiaj, ponad trzynaście lat po tog jak to się stało. Nie każdy może śmiało odpowiedzieć na pytanie o to, co roku zginął Sergey Bodrov, ale nie zapominaj swojego ulubionego aktora, a prawie wszystkie przyczyną frustracji i gorycz tak wcześnie Śmierć utalentowanego aktora, reżysera i scenarzysty. on osobą i rzeczywiście był jasny.

Życie poza światem filmowym

Sergei Bodrov Jr urodził się i dorastał w twórczy rodziny. Jego ojciec – słynny reżyser filmowy (także Sergei), jej matka, Valentina – art. W filmie, wydaje się, droga jest betonowa z góry, ale to, co jest artystą, który nie wiesz? Rejestrując się w historii Wydziału Uniwersytetu Moskiewskiego, młody człowiek zakończone powodzeniem jego pięciu lat (1994) oraz uczestniczących w studiach. Minęło kolejne cztery lata i otrzymał stopień doktora, pisząc pracę kwalifikacyjny architektury w malarstwie weneckiego renesansu. Należy o tym pamiętać w związku z faktem, że wielu widzów identyfikować Sergey Way „Brat”, kid, którzy służyli w armii, który przyszedł, aby żyć w pokoju i „decydująca kwestia”, głównie przez życie. Dla wszystkich zalet tej postaci, takich jak odwaga i uczciwość, jego kapelusz (mówiąc w przenośni) byłaby zbyt mała, aby Siergiej Bodrov.

Wiedza o życiu przyszłego aktora i reżysera nie otrzymała tylko na ławce akademickiego. nauczyciel szkoły, fabryki ciasto „Udarnitsa” plaży ratownik (to było we Włoszech), a później dziennikarka – to jego krótki rekord toru.

„The Prisoner” i „Bracia”

W 1989 roku Siergiej Bodrov Jr. zadebiutował na ekranie w filmie „ser” ojca. W tych pracach filmowych, to jest bardzo udany, opowiadane o trudnej młodzieży złowionych w specjalnych szkołach z internatem. Twórcy nie chcą się ostrzyc, a następnie zwrócił się dyrektor własnego syna, który, oczywiście, zgodził się, a nie pożałujesz o włosach. Dopiero po prawie siedmiu lat, Siergiej poszedł do następnego rola jest bardzo poważna, w „Więzień na Kaukazie”, gdzie pracował w tandemie z Olegiem Mienszykowa, wielkiego aktora i prawdziwego mistrza. Prawdziwa sława i miłość ludzi przyszło po „brat” (1997) i „Brother-2” (2000). W tych filmach widzowie zobaczył, co naprawdę pragnął błotnisty w latach dziewięćdziesiątych. Charakter Bodrov Jr. stał się uosobieniem „dobry pięściami”, jego lakoniczny sposób aktywny patron był tak blisko ludzi, jak „Woroszyłow Sharpshooter”, grany przez Uljanow. Oczywiście, fabuła bezpiecznego zemsty za siebie, ale obraz był sukcesem nie tylko ze względu na eksploatację urządzenia artystycznej.

inne prace

Oprócz najbardziej znanych ról filmowych Siergiej miał inne role i wszystkie z nich były udane. Pol Pavlikovski nakręcił film w 1998 roku, "Stringer". „Wschód-Zachód”, a drugi bardzo dobry obraz reżysera zagranicznego (tym razem Francuz Regis Wargnier) został wydany w 1999 roku wzięło udział wielkich mistrzów ekranu Katrin Denev Oleg Menshikov, Bohdan Stupka, Tatiana Dogileva i wiele innych. Mniej niż rok wcześniej zmarł Siergiej Bodrov wyreżyserował swój pierwszy film „Siostry”, odsuwając sobie małą rolę w epizodzie. To reżyserski debiut stał triumfujący. Obraz natychmiast zajęła pierwsze miejsce w rankingu miażdżone, zdobyła międzynarodowe uznanie w postaci nagród Venice Film Festival.

W tym samym roku miał małą rolę w „Zróbmy to szybko” i poważnej pracy w filmie „War” w reżyserii Alekseya Balabanova. I jeszcze – „Pocałunek Niedźwiedzia”, który jest ustawiony ponownie Siergiej, a projekt „Ostatni bohater” na ORT. Na ogół, takie działanie sugeruje pięcia się gwiazdę. A potem – wycieczka do strzelania w Karmadon Gorge. Bodrov nie wrócił stamtąd.

rodzina

Żona Bodrov Jr. stała się aktorka Swietłana Michajłowa, a to małżeństwo, które miało miejsce w 1987 roku, śmiało można nazwać szczęśliwym. Mają córkę Olga urodziła się (1988), aw sierpniu 2002 roku, miesiąc, zanim został zabity Sergey Bodrov i syna o imieniu Aleksander. Poślubiła potem młodego aktora miłości, i na pierwszy rzut oka, jak powiedział w wywiadzie. Żona rozstali się krótko, podróż na Kaukaz nie powinno trwać długo. W Osetii Północnej, Sergei nakręcił film „The Messenger”, do którego napisał scenariusz sam, a które zamierza odgrywać znaczącą rolę.

lawina

O tym, jak zabił Siergiej Bodrov, dziś niewiele wiadomo, ale czas jego śmierci można zrekonstruować tylko w celu wyjaśnienia okoliczności dochodzenia. Wczesna jesień rankiem 20 września, grupa zebranych w holu hotelu, udał się do strzelania lokalizacji w górach. Zły dzień raz przed nastąpił wzrost, i musiał czekać długo dla pojazdów w związku z tym, co zostało zaplanowane na początek pracy 9-00 godziny opóźniony aż do popołudnia. Potem, jak się okazało później, zaczęła się strzelanina i jeszcze kontynuowane aż o siódmej wieczorem, kiedy stało się ciemne. Ekipa filmowa Sergeya Bodrova pogrążyła sprzętu i wrócił. Na kwartał dziewiąty powódź błotna pokryte ogromny obszar, jego waga wynosi kilka milionów ton skały, brud, piasek, lód, a prędkość przekracza 100 km / h. Okazało się, że gruba warstwa i sięgnęła trzystu metrów.

ofiar katastrof

Rankiem 21 września, cały kraj wiedział o co kłopot przyszedł Karmadon Gorge. Bodrov i jego grupa Moskwa nie byli jedynymi ofiarami katastrofy. W strzelaniny wziął udział konny teatralny „Nart” w rejonie katastrofy były wczasowicze od centrów turystycznych, przedsiębiorstw, studentów i mieszkańców. W sumie 127 osób brakowało, którzy początkowo zaginął. Akcja ratunkowa rozpoczęła się natychmiast w trakcie jej Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych i lokalnych wolontariuszy znaleźli 17 ciał i części ciała. Członkowie załogi, którzy zginęli z Sergeem Bodrovym, a on sam nie został jeszcze znaleziony. Fakt ten już dawno otrzymał niejasną nadzieję i stało się podstawą wielu wątpliwych wersji co miliony widzów ulubionym aktorem jest wciąż żywa. Niestety, nadzieja to teraz, trzynaście lat później, już nie istnieje.

pamięć

Poszukiwania trwały do lutego 2004 r. Teoretycznie istnieje możliwość, że była grupa zdołała schronić się w jednym z tuneli wykopanych w górach, więc pierwszą rzeczą wiercone gleby w miejscach, gdzie mogą pozostać puste, ale bezskutecznie. Najprawdopodobniej, jak Siergiej Bodrov zginął, nigdy nie będziemy wiedzieć. Topniejącego lodowca utworzyły przez geologów szacuje się, że około dwunastu lat w czasie których szczątki osób zaginionych jest mało prawdopodobne, że coś pozostanie. Na powódź błotna pustyni obecnie uprawiana olcha gaju, a obok niego zainstalowano tablicę pamiątkową z nazwiskami ofiar. Bolesna data przypomina, co roku zginął Sergey Bodrov i kolejne 126 osób, których śmierć nikt do winy, ponieważ takie katastrofy są całkowicie nieprzewidywalne.

Według scenariusza filmu „The Messenger”, bohater umiera młodo. Sergei Bodrov Jr. było trzydzieści ….