356 Shares 6163 views

Jak dodać muzykę w iTunes: trzy proste sposoby

Telefony komórkowe kilku lat przekształciła się z pomocą zwykłych gadżetów komunikacyjnych, wymienić konsole do gier, książek, odtwarzaczy audio i wideo. A jeśli nie tak dawno temu, muzyka może być po prostu pobrać ze stron internetowych i zainstalowane w urządzeniu, określając ścieżkę do miejsca, ale teraz, kiedy telefony zyskały kompletny system operacyjny, uczynić go bardziej skomplikowane. Tak więc, na smartfon Apple oferuje oryginalnie zainstalowane na komputerze programu iTunes użytkownika, za pomocą którego można dodać pamięć wideo z smartphone, e-książek i muzyki. To oprogramowanie jest tylko na początku wydaje się trudne do zrozumienia. Jak dodać muzykę w iTunes, jak przenieść program na iPhone lub iPod? Te i wiele innych pytań są zadawane przez ludzi, kiedy po raz pierwszy spotkał się z menedżerem plików z Apple.

Jak dodać muzykę do iTunes

Wypełnić list odtwarzania plików audio jest dość prosta. Apple oferuje trzy opcje to:

  1. Pobierz utwory z płyty CD-ROM.
  2. Kup albumów ulubionych artystów iTunes Store.
  3. Dodaj utwory do oprogramowania z dysku twardego.

W celu skorzystania z pierwszej opcji, użytkownik po prostu włóż płytę DVD do odtwarzacza DVD lub CD i uruchomić program iTunes. Jak pobierać muzykę tak, że jest widoczne na liście odtwarzania, program automatycznie podpowiada. Jeśli tak się nie stanie, to użytkownik musi przejść do menu „Plik” wybierz „Dodaj plik do biblioteki”. Następnie, w Eksploratorze Windows, aby określić ścieżkę do dysku CD. Jeśli chcesz ściągnąć wszystkie piosenki, powinny one zostać przydzielone za pomocą klawisza Shift, a następnie kliknąć przycisk myszy na ikonie „otwarte”. Wszystkie wybrane pliki w ciągu kilku sekund zostanie dodany do listy odtwarzania. Wystarczy pobrać osobną kompozycję z dysku, są one oznaczone tylko za pomocą klawisza Ctrl zatrzymanego.

Jeśli w czasie transferu plików z komputera iTunes jest podłączony do sieci, program automatycznie znajdzie informacje na temat nazwy wykonawcy i albumu. Zdarza się, oczywiście, tylko wtedy, gdy na płycie CD licencyjnej.

Muzyka z iTunes Store

Zupa na iOS, można wypełnić różnych mediów ze sklepu Apple. Nazywa iTunes Store. Wielu użytkowników pytania znajdziemy odpowiedź z pomocą tej usługi, a iTunes: Jak zrzucić muzykę, jak dodać do filmów gadżetów, e-książki, aplikacje i wiele innych. iTunes Store zawiera zupełnie różne treści – na każdy gust, zainteresowania i wieku. Jednocześnie plików multimedialnych sklep oferuje zarówno płatne i bezpłatne.

Wyszukiwanie muzyki z iTunes Store

W sklepie Apple, użytkownik może przejść z iTunes, w którym znajduje się specjalny przycisk o tej samej nazwie usługi. Aby go użyć do przeprowadzenia pobieranie muzyki, właściciel devaysa trzeba zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej. I dopiero po tym przycisk iTunes Store staną się narzędziem pracy w programie.

Po kliknięciu na ikonę z nazwą wniosek sklepu iTunes do zawarcia ID forma firmy Apple i hasło. Jeżeli dane są zbieżne z wcześniej wprowadzony podczas rejestracji, program zapewni dostęp do wszystkich treści na stronie.

Aby wyszukać konkretnego artysty lub utworu, można użyć pola „szukaj w sklepie.” Po wpisaniu go na przykład nazwa grupy, a następnie iTunes znajdzie wszystkie pliki w służbie i zawierać nazwę. Zaletą możemy założyć, że można pobrać nie tylko kolekcje i albumy, ale oddzielne kompozycje. Tutaj w programie mają okazję wysłuchać części pliku muzycznego przed dokonaniem zakupu.

Wybierz i pobierz

Ale nie dajmy się rozproszony przez pytanie, jak dodać muzykę do iTunes? Tak, plik zostanie znaleziony i wybrano. Teraz użytkownik musi zwrócić uwagę na kolumnie zatytułowanej „Album”. Po kliknięciu na nazwę kolekcji, program otworzy okno z informacjami o wybranym pliku, łącznie z jego ceną. Kolejne kroki iTunes jest bardzo dobrym przewodnikiem. Oznacza to, że gdy użytkownik kliknie na przycisk „Kup”, menedżer plików z Apple zawiera kreatora, który podpowiada kierunek działania.

Muzyka z komputera

Pytanie brzmi, jak dodać muzykę do iTunes z dysku twardego, ma prostą odpowiedź od opcji. iPhone właściciel wystarczy uruchomić program i przejdź do menu „Plik”. Następnie wybrać linię o nazwie „Dodaj plik do biblioteki” i dyrygent określić ścieżkę do wybranego utworu. Zwracając uwagę wszystkie utwory, użytkownik będzie musiał tylko nacisnąć przycisk „Open”. Wszystkie utwory będą wtedy w iTunes.

Muzyka dodana do programu, mogą być następnie odtwarzane bezpośrednio z nim lub przeniesiona do gadżetów Apple. Ale nie tylko to sprawia, że iTunes wygodniejsze. Jego połączenie z iTunes Store pozwala użytkownikom uzyskać informacje o wykonawcy, tytuł albumu i więcej.

Niezależnie od wybranej metody jest wybrany, aby dodać muzykę w iTunes, follow-up pracę z programem w przyszłości: kolejność plików w nim, podział utworów według wykonawców, albumów i więcej – bardzo wygodne i zabawy.

Wreszcie konieczne jest, aby przewidzieć, że wszystkie powyższe odnosi się tylko do użytkowników, którzy mają komputer z systemem operacyjnym Windows. menu „Plik” zawiera kilka mutować do Mac w iTunes.