286 Shares 3872 views

Leo-mężczyzna, Strzelec-kobieta: zgodność w miłości

Lew-człowiek, Strzelec-kobieta … Ich zgodność jest całkiem dobra, ponieważ te znaki są reprezentantami jednego elementu – ognia. Powoduje to, że mają wspólne cechy charakteru, pragnień i zainteresowań. Ale Leo odnosi się do stałych, stałych znaków, a Strzelec jest mobilny, zmienny. Podczas gdy pierwsza stara się zachować i zachować ostrożność, ten ostatni nieustannie poszukuje przygody i nowości. Jak rozwijać relacje, w których człowiek – Leo, kobieta – Strzelec, nasz artykuł powie!

Leo-mężczyzna, Strzelec-kobieta: zgodność uczuć

Oboje partnerzy poszukują wielkiego, namiętnego, pełnego emocji miłości. Przyciągają się od siebie na pierwszy rzut oka, ponieważ zaczynają komunikację jako dusze sprzyjające. W ich parach są wzajemne zrozumienie i zainteresowanie. Na pierwszym etapie relacji wszyscy są szczęśliwi: obaj są emocjonalni, namiętni, uprzejmi i kochający. Ale wraz z dalszym rozwojem relacji staje się jasne, że ich światopoglądy względem miłości są nieco inne. Lew-Człowiek chce pełnego oddania i uwielbienia od jego drugiej połowy. Chce stabilnego i poważnego związku. Kobieta z Strzelca, z kolei, wymaga większej swobody osobistej. Z pewnością interesuje się Leo, ale poza nim nadal istnieją pewne rzeczy i osoby, które dbają o nią. Nie zwraca całej uwagi tylko jednej osobie. Oczywiście Leo mu się nie podoba. Może zacząć kręcić sceny zazdrości, lub wręcz przeciwnie, zagra z całą obojętnością partnera. Każdy z tych scenariuszy nieuchronnie prowadzi do kłótni i kłótni. Jeśli obie postacie dowiedzą się o swoich pragnieniach i weźmie je pod uwagę, wtedy ich para będzie świetnym tandemem.

Leo-mężczyzna, Strzelec-kobieta: zgodność w małżeństwie

Często takie relacje miłosne znajdują swój rozwój i ciągłość w rodzinie. Jednak Leo musi spróbować przekonać Strzeleca do konieczności zarejestrowania małżeństwa. Rodzina z nich okazuje się nie zwyczajna, jasna. Poczucie humoru, inteligencji i pewności siebie są tymi cechami, które są takie same w liczbach jak man-lew, kobieta-Strzelec. Małżeństwo nie jest idealne: istnieją problemy. W tej parze nieustannie walczą o przywództwo. A jeśli Sagittarius jest w stanie przyznać się do swoich błędów, Leo zawsze będzie nalegał na swoje prawa i zasady do ostatniego. Może to doprowadzić do rozczarowania kobietą w jej partnerze, który, jak uważa, próbuje ją zniewolić. Każdy z nich powinien pozbyć się egoizmu i zacząć dbać o siebie nawzajem, a następnie ich związek będzie grał z nowymi kolorami.

Leo-mężczyzna, Strzelec-kobieta: zgodność seksualna

Jeśli mógłbyś spędzić całe życie z bliskimi w łóżku, to zjednoczenie nigdy nie rozpadłoby się i nie byłoby żadnych problemów. Tu wzajemna wzajemna atrakcja, a także równe wymagania i pragnienia seksualne odgrywają rolę. Role w tej parze są rozprowadzane prawidłowo, ponieważ Lew, jak przystało na prawdziwego człowieka, jest potężny i aktywny, Strzelec nie stara się dominować w seksie. Ogólny pogląd na tę parę jest korzystny. Jedyna rada powinna być rozsądna i powstrzymywać negatywne emocje.