562 Shares 1788 views

Alina Somova to tajemnicza balerina

W przeciwieństwie do wielu osób, Alina Somova starannie chroni prywatne życie przed opinią prasy i widzów. Ona nie spotyka się z prasą i nie daje wywiadów.

Życie, ukryte za siedmioma fokami

Prawie niemożliwe jest znalezienie osobistych informacji o baletnicy Teatru Maryjskiego. Urodziła się w 1985 roku w Leningradzie. W 2003 roku ukończyła Akademię Baletu Rosyjskiego. A. Ya. Vaganova, jedna z najlepszych szkół baletowych w naszym kraju, gdzie podano niespotykaną technikę i umiejętności aktorskie. Ponadto dzieci uczą się historii i teorii muzyki, grają w instrumenty muzyczne, solfeggio, ogólne dyscypliny edukacyjne i wiele więcej. W tym samym roku została przyjęta do młodszej kadry baletowej Teatru Maryjskiego. Na jego scenie pojawiła się utalentowana dziewczyna od prostego tancerza po genialną primę, która chwali się nie tylko w naszym kraju. Alina Somova szybko wspinała się po stopniach umiejętności. Już w 2004 r. Zaprezentowała w imprezie Masha ("Dziadek do orzechów") w Japonii w Tokio w Teatrze Narodowym. Rok 2006 był pierwszym występem w Wiedniu w partii Odette Odile z baletu Swan Lake w wersji Rudolfa Nurieva. Jak sama powiedziała Alina Somova, słusznie, gdy tancerz ten nie jest tańczony przez doświadczoną balerinę, choć technicznie jest skomplikowana, ale dość młoda, która może oddać większą czułość w obrazie Odette i łatwej kreacji, która wygra książę na obrazie Odile.

Wesoły fan wentylatora Zsenit

Alina Somova uważa, że urodził się w Petersburgu, ale nie możesz pomóc, ale zakorzenić własne "Zenith". Wspomina wszystkich graczy od 2002 roku. Szczególnie kiedyś byli Arszawin i Kerzhakow, którzy jednak zmienili się. Nawet w trakcie trasy koncertowej w Manchesterze, grupa trzej po dużych salach telewizyjnych, po obu stronach sceny, oglądała wyniki ulubionego zespołu podczas finałowego meczu w Pucharze UEFA w 2008 roku. W sali, balerina ma zdjęcia swojego ulubionego zespołu.

Życie osobiste

W 2006 roku Alexey Yagudin, mistrz olimpijski, przyznał korespondentowi, że był bardzo przyciągana przez Alinę Somovę. Baletnica jest bardzo celową osobą i prawie nie ma czasu na spotkania ze względu na napięty harmonogram wycieczek. Miała wtedy 21 lat, a ona mieszkała oddzielnie od rodziców. Ale od tego czasu minęło wiele lat, a ta para nie połączyła swojego życia. Na pytanie: "Kim jest mąż Alina Somova?" – można tylko odpowiedzieć, ponieważ ta balerina trzyma to w tajemnicy. Mówią, że był tancerz Danila Korsuntsev. Ale stopień wiarygodności tych informacji nie można jeszcze ustalić. Bardzo starannie ukrywa z oczu sytuację rodzinną Alina Somova. Życie osobiste jest głęboko ukryte. Wiadomo, że w marcu 2013 r. Jej córka Ewa miała sześć miesięcy. Odtąd jeden zdjęcie pozostawione przez przypadek. I tak całe życie poświęcone jest teatru i spektaklom.

Role i Uwaga

Za rolę roli cara-maidenki w "koniu z gęsią skórą" Alina otrzymała nagrodę Golden Mask Award. Wielka Maja Plisetskaya pogratulowała młodej balerinie. To najlepsze potwierdzenie, że jest wartym przedstawicielem rosyjskiej szkoły baletowej.

Wyrafinowany, z doskonałą linią, z poczuciem stanowienia – to jest Alina Somova. Ballerina wykonuje wiodące partie nie tylko w Teatrze Maryjskim, gdzie widzowie przyjeżdżają specjalnie do "Somov". Pozostawiają poetyckie odsłonięte wrażenia ukochanej tancerki. O "Jeziorze Łabędzie" z Somową tworzy wiersze w prozie, gdzie mówią, że serce sztuki to ptasia dziewczyna, skazana i drżąca, przetargowa Odette. Jest ekspresyjna. Wszystkie jej formy baletowe – długa szyja, smukłe nogi, lekkie ręce – tworzą obraz fascynującego ptaka ze skrzydłami, którego palcami są pióra. Teraz, opierając się o pierś księcia, pochylając głowę na ramię, zamienia się w dziewczynę. Stając się Odilem, manifestuje inne aspekty – pokusę i przebiegłość. Skrzydła nie są już przetargowe. To skrzydła ptaka drapieżnego. Jednak uroku pozostaje, bo w Odile nie ma złości i niegodziwości. Finał baletu, przechodząc do dźwięków harfy i skrzypiec, sprawia, że korytarz się zatrzymuje i obserwuje łabędzie pływające pod świetle księżyca.

Zagraniczne media w 2015 roku o nazwie Alina Somova "Nadzieja Roku". Taka wysoka ranga, jaką otrzymała za rolę Raymonda w balecie A. Glazunova. Impreza jest technicznie złożona, ma 5 wariantów, z których każda ujawnia obraz z różnych stron. Ten ekskluzywny spektakl wzbudził entuzjazm publiczności i prasy. Do tej pory repertuar tancerza składa się z około 20 ról.