482 Shares 4341 views

Krewetki gotowane różne potrawy

Że zbliża się lato, a wraz z nim czas do zgromadzeń piwa. W lecie nie należy przeciążać sobie ciężkie jedzenie i kieliszek dobrego piwa i przekąsek spadnie w drodze na wieczór z przyjaciółmi. Byłoby miło mieć te przekąski są jeszcze przygotowane bez większych trudności, były smaczne i, jeśli to możliwe, użyteczne. Wszystkie te cechy połączyć ładny jednookiego owoce morza – krewetki. Na świecie nie ma pochodzić z jeszcze lepszych piwnych przekąsek. Zamiast wymyślić wiele sposobów na ich przygotowanie. Zaskocz swoich znajomych z różnymi wersjami tego samego krewetek i będą długo pamiętać „krewetki partii.”

Proste krewetki – gotowanie

Najprostszym rozwiązaniem. W rondlu umieścić koperek, pieprz i sól, zagotować, wrzucić krewetki, gotować przez trzy minuty, a następnie usunąć. Konieczne jest, aby zwrócić uwagę: jeśli masz krewetki w opakowaniu, a to jest ikona „a / m”, co oznacza, że już krewetki gotowane, i po prostu trzeba doprowadzić do wrzenia, więc rozmrożone. Są one przygotowane szybko, a co najważniejsze nie trawią, w przeciwnym razie będą one „gumy” i przyjaciele – głodny.

Marynowane krewetki z grilla

duże krewetki nadają się do tego sposobu. Pancerza bez potrzeby, aby je usunąć, ale jest to konieczne w celu usunięcia nieprzyjemnego żyły na grzbiecie. W tym celu, ostry nóż zrobić podłużny nacięcie i usunięcie żyły. Ona ciemniejsze mięso i łatwy amputacji. Do marynaty wymieszać sok z limonki, skórkę je z oliwy z oliwek, ząbek czosnku, oregano, chili i solą. Wlać mieszaninę krewetki, dobrze wymieszać i kilka godzin w lodówce. Od czasu do czasu, aby spojrzeć wstecz i mieszać do większej jednolitości. Po tym, usunąć krewetki, osuszyć i mogą być rozłożone na grillu. Gdy powłoka staje się czerwona od ognia, obracać. Podawać z plasterkiem cytryny lub limonki.

Niezwykłe krewetki, smażone w głębokim tłuszczu

Ten przepis jest nieco bardziej skomplikowana, ale chyba jego przyjaciół nie zasługują?

Krewetki oczyszczone płaszcza walca, w mieszaninie z mąki, soli i zanurzyć w nieco bitych jaj i bułki tartej. Eskalować olej do frytek (jeśli masz frytkownicy – dobrze, jeśli nie – i będzie pasować rondel) i smażyć przez kilka minut. Kiedy służąc można wlać roztopione masło.

Słodkie krewetki w cieście

Gotowane krewetki marynowane w mieszaninie soku z cytryny, wody, ziołami, solą i pieprzem i pozostawiono na 20-30 minut w lodówce. W tym czasie przygotować ciasto. Dla konieczne jest pół szklanki mąki, mleka, jaj, soli. Ciasto powinno być płynne. Każdy krewetki zanurzone w cieście i smażone jak frytki kilka minut.

Pikantne krewetki z czosnkiem

Aby opcja ta potraw na patelni, aby wymieszać oliwę i masło, dodać zmiażdżony czosnek, a minutę później dodać krewetki. Smażyć razem przez pięć minut. Gotowe krewetki mogą posypać pietruszką.

Krewetki gotowane orientalne

Światło piwo gotowane obrane krewetki, odłożyć na kilka minut. W rondlu ogniu oliwę, wycisnąć sok z jednej cytryny, kilka łyżek sosu sojowego i imbiru. Przez chwilę umieścić saszetkę z ostrą papryką. Dodać cukier, a następnie schłodzić. Gotowe mieszanki krewetki z sosem, posypać kolendrą. Służyć im zimno jest lepszy.

Fancy krewetki Aerogrill

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem tego devaysa kuchni, można nawiązywać i niezwykłe w krewetek Aerogrill.

50 g masła stopić i wymieszać z sokiem z cytryny i skórkę, dodać sól i zmiażdżony czosnek. Krewetki polać sosem, dać trochę stoiska. Potem wystarczy umieścić na ruszcie i gotować w Aerogrill z dużą prędkością i 260 stopni 10 minut.

A co najważniejsze nie zapomnieć, na dobranoc być piwo do krewetek zamiast krewetek do piwa! Smacznego!