594 Shares 6142 views

Pneumatyczny karabin Kałasznikowa dla miłośników broni

Prawdopodobnie nie w świecie lepiej znana maszyna niż AK. Jako zwykli obywatele nie mają prawa być w automatycznej broni palnej, są zachęcani, że przy minimum dokumentów można legalnie nabyć w sklepach specjalistycznych. Pneumatyczny Kałasznikowa karabin może stać się ulubionym „zabawka” tych, którzy lubią strzelać.

Charakterystyka techniczna broni

Pneumatyczny Kałasznikow Karabin wykonany jest z metalu i drewna. Jego masa wynosi 3050, prędkość początkowa pocisku, gdy z wylotem z cylindra – 110 m / s. Pneumatyczne urządzenie trafia BB kulistą część, w której kaliber 4,5 mm. Sklep LPG AK-47 19 zarzutów. Ta kopia pełnej wielkości prawie całkowicie odpowiada legendarnych sowieckich broni. Ich wymiary i wygląd meczu. Sklep montaż i umieszczony w „róg” maszyny. Te bronie nieautomatycznego dźwignia bezpieczeństwa. Całkowicie pneumatycznym AK-47 jest regulowana w pionie. Obudowa i mechanizm urządzenia wykonana jest z metalu, a tyłek, jelca i przyczepność – z drzewa. On zapewnił do mocowania, przeznaczony do paska na ramię.

Broń ta jest najczęściej stosowana dla amatora i szkolenia pożaru. pneumatyczny Kałasznikow AK-47 automat jest często używany jako narzędzie dydaktyczne do szkolenia technik obsługi broni, stojąc na ramionach. Cena tego produktu waha się od 9-10 tys. W Rosji, pneumatyczne Kalashnikov karabin szturmowy produkowany w Iżewsk. Po sprzedaży tych broni na nim są gwarancją 6 miesięcy.

Kałasznikow pneumatyczny karabin szturmowy AK-74

Ta broń już z produkcji, ale w niektórych sklepach jest nadal możliwe, aby kupić więcej. Jest produkowany w mieście Iżewsk. Maszyna ta jest w całości wykonany z metalu. Jest to replika automatycznego AK-74. Wykorzystywane do wypalania śrut BB kalibru 4,5 mm. Magazyn 18 opłaty. Masa – 3600 g Zakres działania pneumatyczny AK-74 – 10 m prędkość pocisku z cylindra podczas wychodzenia. – 110 m / s. Kompletny broni przedstawić sprawę z przetłoczeniami i śrubokrętem, a ramrod. Obecnie w wielu krajach produkowane różnych analogów AK-74, które są zasadniczo różni się od oryginału.

wytyczne opieki nad AK i zasad wypalania

Strzelanie z wiatrówki kul tego sferyczne wykonane ze względu na rozwój energetyki gazowej, która znajduje się w zbiorniku, wagi 12 i znajduje się wewnątrz urządzenia. Używane butelki z CO2 (dwutlenku węgla), pod ciśnieniem produkcji krajowych i zagranicznych. Strzelanie z pneumatycznej AK-47, i 74 półautomatyczny. USM (mechanizm spustowy) działa tryb DA.

Maszyny pneumatyczne wymagają również regularnego demontaż, smarowanie i szyku. AK-74 zapewnia jej właściciel ma nieograniczone możliwości realizacji strojenia. Można go zainstalować na drewnianą kolbę i jelcem, innym hamulcem wylotowym. Maszyny pneumatyczne są niezawodne i wysokiej jakości wykonania.