740 Shares 6999 views

wargi kształt i jego skorygowania

Od dzieciństwa do dnia dzisiejszego, słyszymy od fotografów tę samą frazę: „Say Cheese” W związku z tym, nawet w smutnych twarzach pojawiają piękny uśmiech – kąciki jej ust mimowolnie rosnąć, a usta same są zaokrąglone. Ale w miarę upływu czasu, metoda ta przestaje działać: kształt warg, a wraz z nim uśmiech nie staje się tak wyraziste, i wydaje się być charakter bujnej usta jakby zmniejszona. Na szczęście nowoczesne kosmetyki można naprawić i przywrócić dawne piękno.

Istnieją dwie metody, których kształt warg może być poprawne: Kontur i chirurgicznego.

Kontur metoda korekcji

Opcja ta jest w stanie dokonać usta estetyczne piękno, ale ani forma, ani ich wielkość nie jest poprawna. Praca jest tylko kontur szerokość obręczy wzrasta wraz z wizualnie zwiększa objętość. Sprawiają, że bardzo proste, procedura trwa około godziny i jest wykonywany w znieczuleniu. Dla danego układu wprowadzić specjalne igły żel, tak usta uzyskać żądanego kształtu.

Rezultat jest widoczny od razu, ale stanie się stabilny tylko półtora miesiąca, gdy żel jest całkowicie „dostosowany” w organizmie. Jeżeli w tym czasie klient nie otrzyma oczekiwanego rezultatu lub coś pójdzie zgodnie z planem, można powtórzyć procedurę dopiero po półtora miesiąca i naprawić wszystkie błędy – w uzupełnieniu do pompowania wypełniacz. Jeżeli kształt warg po korekcji się nienaturalnie duża, ilość żelu można zmniejszyć specjalnego rozpuszczalnika, który wprowadzany jest również do igły.

Chirurgiczne metody korekcji

Ten przykład wykonania jest zasadniczo. Usta, by tak rzec, są ponownie tworzone – niepotrzebne porcje są usuwane są zastępowane nowymi. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, a nawet w ciągu tygodnia trzeba iść ze specjalnym bandażem na ustach. Tylko 10 dni później można powrócić do znanego życia.

W tym sposobie może być prawidłowa w kształcie warg i usuwa wiele wad fizycznych – brodawczaka, torbieli, itp mięśniaków Ponadto jedynie chirurgicznie można przywrócić piękno po awarii lub wypadków, poważnych obrażeń fizycznych. Tak więc, ta metoda korekcji nie realizuje tyle estetyczny jako cele terapeutyczne, i może być stosowany na wszystkich częściach ciała. Nawet kształt warg sromowych może być modyfikowana przez zabiegiem.

Ważne jest, aby pamiętać,

Konturowe korektę Lip daje wynik 6-12 miesięcy, to wszystko zależy od ilości i jakości wypełniaczem. Także bardzo ważna jest szybkość „rozszerzenie” w żelu przez działanie kwasu gialouranovoy. Jej efektem jest utrzymanie poziomu wody, co przyczynia się do nadania pożądanego kształtu. Taki żel – produkt nienaturalne, ale mimo to nie powoduje alergii go.

Kosmetyczka zapewniam, że korekta warg tworzą żel – najbardziej w opcji krótkoterminowych w porównaniu z innymi metodami. Dla niego, można użyć własnego tłuszczu klienta, to jest wzięte z określonych obszarów ciała i wstrzykuje się igłą usta. Taka metoda jest bardziej bolesne, dlatego zaleca się stosowanie znieczulenia ogólnego, a następnie może pojawić się obrzęk na długi czas.

Bez względu na to, jakiego rodzaju korekty zrobić, ważną rzeczą jest to, że zadowoli każdego konesera piękna. Powtórzyć procedurę trzeba będzie raz na sześć miesięcy, a wynik może być szczęśliwy każdego dnia.