711 Shares 6090 views

Jak wysłać Voice „VKontakte” przyjaciół. Opis programu do przeliczenia głosów

Jednym z najbardziej popularnych społeczności jest to sieć społeczną „VKontakte”. Podobnie jak wiele innych środków, ma swoją własną walutę krajową, jest głos. Pobierz je za pomocą terminali płatniczych, kart bankowych, każdy elektroniczny system płatności, a nawet telefon komórkowy jest łatwe. Oto jak wysłać Voice „VKontakte” przyjaciół, nie znana każdemu.

Powołanie społecznościowy waluty

Głosy pozwalają użytkownikowi na dostosowanie strony do pierwszej linii Szukaj wśród znajomych lub innych osób. Ponadto, są one wykorzystywane do zwiększania rankingi i wypłaty prezenty dla krewnych i przyjaciół. Różne aplikacje oferują dodatkowe opcje, które są dostępne dla głosu. Tej samej walucie użytkownik płaci za reklamę.

Jak wysłać głos „VKontakte” do znajomego

Najpierw trzeba udać się do serwisu społecznościowego, a następnie wpisać w specjalnym polu login i hasło. Następnie otwórz sekcję „Moje ustawienia” i przejść do ostatniej zakładki „Balance”. Zamiast tego, można po prostu skopiować i wkleić link, wcześniej zapisanego jako zakładkę w przeglądarce, a następnie idź do niego. Strona z nazwą „Stan kont osobistych”, który wyświetla saldo użytkownika.

Jak dać głos „VKontakte” Przyjacielu, jeśli konto nie było głosów? Na początek muszą kupować, korzystając z proponowanych usług. Ostatnio szczególnie popularne są środki, aby, podobnie jak w witrynie „Robolayker” zarobić e-waluty , wykonując czynności zdefiniowanych przez użytkownika (wejście do grupy stanowisk, wydawnictwa, Laykov I T. D.).

Jak inaczej się głosy o tłumaczenie innych

Jeżeli waluta krajowa tam konta, a wydać prawdziwe pieniądze nie chcą angażować się w działania partnerów serwisu. Lista płatnych miejsc pracy przez przedsiębiorstwa znajdujące się w prywatnym gabinecie. Aby go znaleźć, trzeba przejść do sekcji „Moje Ustawienia”, aby otworzyć „Balance”, należy kliknąć na przycisk „Get głos” i wybierz „Promocje” w oknie dialogowym. Największą liczbę jednostek do wykonywania zadań oferowanych przez banki. Drugie miejsce na liście liderów należy do stron z tutoriali i sklepów. Najmniejszą liczbę głosów może zostać pobrane poprzez granie w gry. Ponadto, istnieją aplikacje, które wydają waluty dla zaproszonych przyjaciół.

Okno dialogowe „głos”

Jeśli konto ma waluty, sieć społeczna uczestnik może podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi. Jako „rzutów” głos „VKontakte” ze swoim przyjacielem? Najpierw trzeba przewinąć stronę w dół. „Przesłanie na głosy innych” należy kliknąć na przycisk w prawym dolnym obszarze. Spowoduje to otwarcie osobnego okna dialogowego. Użytkownik może określić, w imię konkretnych dziedzinach przyjaciela, który chce dać walutę i kwotę przeniesionych głosów. Kolumna „Wiadomość” można wypełnić lub pozostawić puste. Następnie należy potwierdzić wysyłając walutę do znajomego poprzez naciśnięcie przycisku. Na telefon numer powinien pochodzić z kodem weryfikacyjnym do przeprowadzenia operacji. Ten kod należy wpisać w specjalnym polu tłumaczenia. Następnie naciśnij przycisk „Finish”. Nie zapominaj, że nie więcej niż 100 głosy mogą być wymienione na dzień. Waluta zostanie przeliczona do znajomego na kilka sekund.

Jak wysłać głosowe portalu „VKontakte” przyjaciele nie są na liście kontaktów

Aż do 2010 roku walutą w sieci społecznej mogą być przesyłane do każdej osoby. Obecnie system ma pewne ograniczenia. Ma to na celu zapewnienie ochrony ludzi przed atakami hakerów i spamerów stron niestandardowych. Tylko nazwiska tych, którzy dodali do listy kontaktów można zobaczyć na liście odbiorców. A jeśli tak, to jak dać głos „VKontakte” inny, wszystko jest jasne, że z transferu waluty do innych problemów użytkowników. Co zrobić w tym przypadku?

Najpierw trzeba udać się do sieci społecznościowej, używając nazwy użytkownika i hasła. Następnie otwórz konto: w sekcji „Moje Ustawienia”, znajduje się zakładka „Balance”. Musisz tam iść. Jeśli fundusze są dostępne, przycisk użytkownik będzie dostępny „Wyślij głosu.” Klikając na niego, będzie wyświetlone okno dialogowe.

dalsze działania

Jak przenieść Voice „VKontakte” znajomego, którego nazwisko nie znajduje się na liście odbiorców? Aby to zrobić, użytkownik musi skopiować link do strony osoby „VKontakte” i wklej go w polu „Odbiorcy”. Po wypełnieniu w pozostałej części pola, system automatycznie zastępuje wprowadzony adres URL pseudonimu, a następnie umieścić zdjęcie.

Poniżej znajduje wypełnienie w kolumnie „Liczba głosów”, wskazując liczbę jednostek, które użytkownik chce wysłać jako prezent dla innej osoby. Nie trzeba wypełnić ostatnie pole. Jednakże, jeśli użytkownik chce zrobić coś dobrego dla kogoś innego, lub wyjaśnić przyczynę przeniesienia głosów, może on korzystać z kolumny „message”.

Kod ochrona

Następnie trzeba kliknąć na potwierdzeniu wysyłki. Aby zakończyć procedurę, w specjalnym polu wprowadź kod ochrony, która zostanie wysłana na numer telefonu komórkowego podany podczas rejestracji w sieci społecznej „VKontakte”. Potwierdzenie operacji jest zaprojektowany, aby chronić konto użytkownika z nielegalną ingerencję innych osób. Ponadto osoba ma możliwość ponownego przemyślenia i zmiany, na przykład, przetłumaczył liczbę głosów.

Po kilku sekundach wewnętrzna waluta strona zostanie przekazany do odbiorcy, ale w dolnej części strony zgłosi dokładną liczbę głosów i przeszedł URL adres odbiorcy.

Tak, z instrukcją, w jaki sposób wysłać Voice „VKontakte” przyjaciół zrobić miły prezent dla bliskich, nie potrzebują specjalnej aplikacji. Program wbudowany strona umożliwia przekazywanie waluty bezpośrednio ze strony użytkownika.

bezpieczeństwo transferu

Wcześniej w sieci społecznej „VKontakte”, istnieje wiele aplikacji, które pozwalają na głos, aby wysłać do nikogo. Problem polegał na tym, że ludzie są często hacked stron w celu kradzieży witryny walucie krajowej, więc administracja zdecydowała się na stałe wyłączyć te aplikacje. Różnorodność usług internetowych można wykorzystać do innych celów. Nie zapominaj, że system nie bierze prowizję lub opłatę za przeniesienie głosowania na innego użytkownika.

Nie powinno się używać oprogramowania i usług osób trzecich do przekazywania stronie walucie lokalnej, nawet jeśli są one całkowicie bezpłatne. W celu uniknięcia utraty środków należy stosować tylko system „VKontakte”.