318 Shares 9428 views

Gennady Bachinskii: Biografia, kariera, a przyczyną śmierci

Gennady Bachinskii utalentowany TV i gospodarz radiowego, przykładowa rodzina mężczyzna i pozytywną osobą. W 2008 roku nie było. Dzisiaj mówimy o tym, gdzie się urodził, studiował i jak wyeksponowany.

biografia

Giennadij Nikołajewicz Bachinskii urodził się 1 września 1871 roku. Jej mała wioska znajduje się sprężyna, na terytorium Ałtaju. Ojciec i matka Geny – osoby z wykształceniem szczególnym. Oni zarobione pieniądze w pracy fizycznej.

dzieciństwo

Od najmłodszych lat, nasz bohater lubił radia. Lubił słuchać muzyki i ciekawych historii opowiadanych przez spikerów. Rodzice są szczęśliwi, że ich syn nie rośnie bully i dziecko w domu.

W szkole uczył się w czwórki i piątki Gene. Dwa i trzy w swoim dzienniku pojawił się, ale bardzo rzadko. Chłopiec był zawsze uwagę na wiedzy i szacunku dla nauczycieli.

W liceum, Giennadij Bachinskii dołączył do klubu amatorskiego radia. Ćwiczenia chłopców zebrano / zdemontowanych tranzystory, przeprowadzono różne eksperymenty i tak dalej.

studentship

W momencie ukończenia liceum Gene już zdecydowaliśmy się na ich przyszłego zawodu. Wkrótce otrzymał świadectwo dojrzałości i udał się do Petersburga. W tym mieście Bachinskii Jr. wszedł elektrotechnicznego uniwersytet.

We wrześniu wszyscy uczniowie poszli do ziemniaków. Tam, w tej dziedzinie, Bachinskii spotkał się z początkujących muzyków. Jego praca pod wrażeniem ich. Po kilku miesiącach, Gene zaproponował dzieciom stworzyć grupę soi o nazwie „Krokoplyuh”. Zgodzili się. Przemawiając jako część tego zespołu, nasz bohater dostał użytecznych połączeń. Pojawił się kolego w obliczu Andrew Temkin.

Pracować w radiu

Temkin odegrała ważną rolę w losach Bachinskogo. Po tym wszystkim, to właśnie on poradził mu, aby ubiegać się o lokalnej stacji radiowej. Gene słuchał swojego przyjaciela. został przyjęty do radia „Polityki” w 1992 roku. W studiu ich nagrywania, człowiek czuł się jak ryba w wodzie. Ktoś po prostu nie działa tam Bachinskii: inżynier dźwięku, dj i pisarz. Raz w tygodniu, wraz z Temkin byli nadawania „Music policję.”

W 1995 Bachinskiy Gennadiy Nikołajewicz udał się do „nowoczesnego” radia. I warunków pracy, a opłata jest całkowicie wystawił. Oto nasz bohater jest również łączyć kilka pozycji. Na jednym z estrów Gene spotkał Sergei Stillavin. Uderzyli silną męską przyjaźń.

Od 1997 Stillavin Bachinskii i zaczął prowadzić poranny program radiowy na „nowoczesne”. Słuchacze podobał mi się ten duet. Chłopaki doskonale uzupełniają się wzajemnie, że żartował i improwizowany znakomicie w powietrzu.

W 2001 roku Radio "Modern" zamknięte. Jeśli uważasz, że dwaj przyjaciele byli bez pracy, jesteś wielce błędne. Udali się do Moskwy, gdzie osiadł na „rosyjskiego radia”. Ale to nie jest ustanowienie facetów pracowali rok.

W lutym 2002 roku, Giennadij Bachinskii i Siergiej Stillavin oficjalnie znalazł pracę w radiu „Maximum”. Przyjaciele byli rano pokaz z gatunku „werbalnego oburzenia”. Wszystko spodobał się publiczności.

Gennady Bachinskii: miłość życia

Wysoki facet z brutalnego wyglądu i wielkim poczuciem humoru trudno nie zakochać. Od młodości, Gene był otoczony kobiecej uwagi. Ale zbudować poważny związek nie był w pośpiechu.

Bachinskogo pierwsza żona była jego stary przyjaciel Marina. W kwietniu 1997 roku, dała jej mąż kochał córkę Katya. Żona nie mogła pogodzić się z faktem, że geny nie są w domu stale. Dlatego rodzina Baćina rozpadł się wkrótce.

Kilka lat Giennadij nosił stan kawalerski. Ale los pozwolił mu ponownie doświadczyć głębokich uczuć. Poznał Julię. Kochankowie byli małżeństwem. W październiku 2007 roku urodził się ich wspólną córkę Elizabeth.

śmierć

12 stycznia 2008 Giennadij Bachinskii samochód rozbił. Stało się to na 69. kilometrze trasy Kalazin – Siergijew Posad. W słynnym gospodarz radiowego nie miał żadnych szans na przeżycie. Postanowił wyprzedzić ciężarówkę, ale wjechał w pasie nadjeżdżających i zderzył się z busem.

Gennady Bachinskogo pogrzeb odbył się 15 stycznia. Bid przyjdzie przyjaciół, krewnych, kolegów i obywateli. Ostatnim schronieniem radiowy znaleźć na Troekurov cmentarza.

wniosek

Dziś wspominamy jeszcze jedna osoba jasny i utalentowany. Podczas swojego krótkiego życia Bachinskii Giennadij udało się zrobić wiele rzeczy: być realizowane w karierze, zbudować piękny dom i uczynić dwoje dzieci.