532 Shares 8679 views

„B6 Magnez” (Evalar): Instrukcja obsługi, opis, skład i opinie

Praktycznie wszystkie leki zalecane do stosowania wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Jednak niektórzy pacjenci nadal wolą samoleczenia. W tym przypadku, trzeba uważnie przestudiować instrukcje i opinie na temat konkretnego leku. Cała odpowiedzialność tej terapii polega na swoje barki. W tym artykule dowiesz się o pigułki „B6 Magnez” (Evalar). Instrukcje użytkowania, struktura cena leku i jego opis zostanie przedstawiony na uwagę.

Opis "Magnesium B6", cena

„Evalar” (instrukcja o leku mówi, że lek należy do kompleksy witaminowe) zawiera w jego skład asparaginianu magnezu i witaminę B6. Ze względu na połączenie tych składników i był granulat imię.

Dostępne środki w postaci białych podłużnych tabletek. W jednym opakowaniu można dostać 36 lub 60 sztuk. mała paczka kosztuje około 300 rubli. Większość opakowania będzie kosztował 400 rubli.

Wskazania do stosowania leku

Gdy pacjent jest zalecany do podjęcia pigułki „Magnesium B6” (Evalar)? Adnotacje wskazują, że lek jest wskazany do niedoboru magnezu i witaminy B6. Agent jest biologicznie aktywny dodatek do żywności. Lekarze zgłaszało również następujące wskazania do stosowania:

  • zwiększone obciążenie fizyczne i psychiczne;
  • Sytuacje stresujące i drażliwość;
  • Zaburzenia snu moll manifestacja;
  • Choroby żołądka i jelit, a także w sercu systemu;
  • skurcze mięśni, i tak dalej.

Często zdarza się, że lek stosuje się do leczenia, w połączeniu z zastosowaniem innych leków, wizytę u lekarza.

Ograniczenia, które trzeba zwrócić uwagę

O lekach „B6 Magnez” (Evalar) można powiedzieć, że lek ma pewne przeciwwskazania. Muszą zawsze zwracać uwagę jako niewłaściwe stosowanie może pogorszyć ogólny stan zdrowia. Nie zaleca się do leczenia u osób z nadwrażliwością na jego składniki. W niniejszej instrukcji kończy opis ograniczeń. Lekarze mogą także tworzyć własne dodatki.

Eksperci nie przepisać leki w ciężkiej niewydolności nerek. Lekarze nie zalecają w użyciu narzędzie dla dzieci do 6 lat. Stosowanie w ciąży i laktacji mogą mieć swoje konsekwencje. Dlatego kwestia ta jest zawsze rozwiązywane indywidualnie.

Jak wziąć?

Muszę brać leki jako lekarz wyznaczony. Jeśli nie masz osobiste rekomendacje, najlepiej jest stosować się do informacji zawartych w instrukcji obsługi. Preparat „B6 magnezu” (Evalar) zalecanych dawkach 6 tabletek na dzień. Część ta powinna być podzielona na trzy etapy.

Korzystnie picia tabletki podczas posiłków. Ponieważ składniki są lepiej przyswajane. Czas trwania stosowania leku jest ustalana indywidualnie. Przewodnik radzi wziąć tabletki na miesiąc. Ale zaleceń lekarza okres ten może zostać przedłużony lub powtórzony w krótkim okresie czasu.

Działanie leku: pozytywne i negatywne

Jak działa lek „B6 Magnez” (Evalar)? Po otrzymaniu leku szybko wchłaniany w przewodzie pokarmowym. Magnez jest rozprowadzany na komórkach, które nie wystarczy tego składnika. Zwykle magnezu dostarczane w diecie. Ale jeśli ta sprawa nie jest wystarczająco – są nieprzyjemne objawy. Magnez jest wymagana dla każdego systemu i narządów wewnętrznych. Lek pomaga wzmocnić system nerwowy, poprawia serca i naczyń krwionośnych, normalizuje. Lek z making magnezu snu bardziej mocne i trwałe. Ponadto, po przebiegu leku obserwowanego wzmocnienie układu immunologicznego.

Drugi składnik – Witamina B6. On przyczynia się do lepszego wchłaniania magnezu. Sama magnezu szybko wydalany z organizmu. Ponieważ witamina nie występuje w tej sprawie. Ważnym elementem jest stała w komórce i wykonuje swoje funkcje.

Czy lek na skutki uboczne „B6 Magnez” (Evalar)? Opinie lekarzy poinformował, że lek jest ogólnie dobrze tolerowany przez konsumentów. Jeśli pacjent ma zwiększoną wrażliwość na magnezu lub nietolerancji witaminy B6 może rozwijać alergii. Przejawia się ból brzucha, biegunka, wysypka i swędzenie skóry. Zazwyczaj objawy te znikają na własną rękę po zniesieniu tabletek. Tylko w ciężkich przypadkach może wymagać stosowania sorbentów.

"B6 Magnez" (Evalar): Opinie

O tym produkcie leczniczym konsumenci powiedzieć tylko dobre rzeczy. Pacjenci zauważyć atrakcyjny koszt leków. Po wszystkich 60 tabletek można kupić za 400 rubli. Wiele podobnych środków, mających w swym składzie magnezu ( „Magne B6”, „Magnelis”) są znacznie droższe.

Pacjenci również zauważyć, wygodę stosowania leku. W dniu 6 tylko trzeba pić tabletek, podczas gdy podobna oznacza liczba sięga 12. Należy odnotować i pozytywny wpływ leku na organizm ludzki.

Pacjenci przyjmujący „B6 Magnez” (Evalar) kilka dni później zauważył pozytywny efekt. Sen powrócił do normy, poprawia nastrój, poprawia apetyt. Lek nie zakłóca jelito w określonych dawkach.

Płci pięknej zauważyli, że stosowanie pigułek „B6 Magnez” (Evalar) pomaga wzmocnić włosy i paznokcie. Włosy stają się bardziej lśniące i mocne. Jeśli wcześniej kobieta cierpi obierania paznokcie, teraz to nieprzyjemne objawy po prostu zniknął.

W podsumowaniu nie mówi nic na temat stosowania leków u dzieci. Pediatrów zaleca, aby nie dać leku dzieciom poniżej 6 lat. Jednakże w wyjątkowych przypadkach, neurolodzy przepisane dla dzieci „B6 Magnez” (Evalar). Rodzice twierdzą, że lek pomógł im dostosować się do dziecka z przedszkola i szkoły. Jeśli dziecko już wcześniej miał problemy z pamięcią, zniknęły. Dzieci stały się bardziej wytrwały i uważny po jednym przebiegu leczenia.

Zrobić mały zawarcia

Udało ci się dowiedzieć o skomplikowanej witamina B6 „Magnez”. Instrukcje dotyczące stosowania tabletek i opinii o nich ciebie w wyrobie. Lek korzystnie ma korzystny wpływ na ciało człowieka, powoduje prawie żadnych reakcji ubocznych. Mimo to, przed złożeniem wniosku jest nadal konieczne, aby skonsultować się z lekarzem. Pamiętaj, że nadmiar magnezu nie doprowadzi do niczego dobrego. Dzień osoba potrzebuje tylko 400 miligramów składnika aktywnego. W tym przypadku, w czasie ciąży i laktacji zwiększa potrzebę. Bądź zdrowy!