385 Shares 4668 views

Stadion Olimpijski „Fischt” wygląda świetnie na tle tytułowej góry

Stadion Olimpijski „Fischt” zbudowany w Soczi w grach Biała 2014, znajduje się w Adler Park. Że odbędzie się ono w ceremonii otwarcia. Ponadto Międzynarodowa Federacja Bandy postanowił przeprowadzić na arenie meczów wystawowych stadion między rosyjskim i szwedzkim męskich i żeńskich zespołów. W tym celu, Holendrzy zostaną zakupione specjalne lód, zaledwie kilka godzin jest wdrażany w całej arenie jak zwykła trawa trawnik.

lokalizacja

Stadion Olimpijski „Fischt” otrzymał taką oryginalną nazwę od znajdującego się w zachodniej części pasma górskiego Kaukazu o tej samej nazwie na szczycie 2867 metrów, od razu przyciąga wiele uwagi. Ze słowem Adygei tłumaczone jako „sedoglavy” lub „białe głowy”. Sama góra słynie lodowce na górze, musujące cap śnieg, a który stał się prototypem dla oryginalnego projektu architektonicznego , na których zbudowana jest stadion olimpijski „Fischt”. Wcześniej w tym miejscu znajdowała się osada z staroobrzędowców, a następnego – cmentarz. Teraz tutaj jest on majestatycznie spread „Fischt” (stadion). Soczi, na której nie ma planu mistrz pochówku, został całkowicie przebudowany i odnowiony. Cmentarz staroobrzędowców, zdecydowano się zachować, ukrywając swoje czerwone ekrany. I obecnie znajduje się w samym sercu Parku Olimpijskiego, tylko widziany z góry.

projekt

Początkowo stadion zdjęcia „Fischt”, która jest bardzo podobna do prototypu – szczycie góry, aby być zbudowana jako easter egg przez Faberge. Jednakże projekt ten nie został zatwierdzony. Teraz stadion dwa kryte trybuny przezroczyste tworzywo poliwęglanowe po bokach i dwie małe otwarte – z końców. Lokalizacja „Fisht”, jak również jego wysokość miał dać widzom możliwość cieszyć się spektakularny panoramę Wielkiego Kaukazu. Wyglądało to, jakby pozornie całkiem ładne i efektowne, ale od igrzysk olimpijskich w Soczi – Zima i komfort publiczność kładzie przede wszystkim, musimy zmienić projekt. A teraz otwarta przestrzeń na dachu jest pokryta dachem tymczasowego na czas trwania Igrzysk White. Jednak projekt okładki jest wykonana tak, że może on zostać usunięty, jeśli jest to konieczne. Ogólnie rzecz biorąc, Stadion Olimpijski „Fischt” w swoim składzie ma absolutnie unikalne dla Rosji. On jest w formie przypominającej skalistym klifie, więc jest bardzo harmonijnie łączy otwarcie Imereti Pogórze panoramy z siwego Greater Kaukazie.

parametry techniczne

Stadion Olimpijski „Fischt” przeznaczony jest do czterdziestu tysięcy zwiedzających. Generalnym wykonawcą jest „Engeocom” – spółka, która zarządza Australian Lavelle. Jest autorem wielu głównych aren sportowych. Na wszystkich etapach stadionu, projektowania i budowy, maksymalna uwagę zwrócono do absolutnego bezpieczeństwa dla widzów. Miał dużo pomocy i Komitetu Paraolimpijskiego, brał czynny udział w zapewnieniu komfortu w tej dziedzinie i dla osób niepełnosprawnych. A teraz, zdaniem ekspertów, „Fischt” to najbezpieczniejszy stadion na świecie. Imponujące, a jego wysokość – siedemdziesiąt metrów. Pod koniec 2014 roku, białe Soczi Games on ponownie sklasyfikowany na arenę do gry w rosyjskiej piłce nożnej. Ponadto oczekuje się, aby organizować pokazy i inne imprezy rozrywkowe, zwiększenie pojemności stadionu pięciu tysięcy.