492 Shares 2944 views

Włókna do utraty wagi: jak zrobić to dobrze?

Podstawą prawidłowej, rozsądnej i zdrowej utraty wagi jest kombinacja sportowych obciążeń i odżywiania. Warto usunąć jeden z tych elementów, a cała idea utraty wagi jest niepowodzeniem. Oznacza to, że ciężar, może, oczywiście, i odejść, ale jak szybko powrócić. I zasad prawidłowego żywienia powiedzieć, że rośliny spożywcze powinny być co najmniej 1/3 dziennego menu, organizm na pewno potrzebuje włókna do utraty wagi. Jak zaakceptować to poprawnie, w tym artykule i zrozumiemy.

Wprowadzenie do produktu

Co to jest – włókno? Mówiąc ogólnie rzecz biorąc, jest to niestrawna część żywności pochodzenia roślinnego, nie ma w sobie wartości energetycznej, ale organizm jest konieczny ze wszystkich środków. Przeciętnie człowiek potrzebuje 20-40 gramów błonnika do prawidłowego funkcjonowania w ciągu dnia, podczas gdy większość nie jedzie pół. Możesz zwiększyć swoją ilość w swojej diecie, dodając warzywa, płatki zbożowe, orzechy, owoce, ale rzeczywistość naszego dnia jest taka, że nieliczne osoby pracujące mogą sobie pozwolić na odpowiednie i prawidłowe odżywianie. W tym przypadku suche włókno do utraty wagi może być alternatywą , jak to zrobić, producent wskazuje na opakowanie, ale nikt nie odwołał kreatywnego podejścia, nawet w takich sprawach.

Czego chcesz?

Zasady korzystania z tego produktu będą w dużej mierze zależeć od tego, co dokładnie chcesz osiągnąć. Jeśli celem jest utrzymanie dobrego stanu zdrowia, normalizacji trawienia i stołków, po prostu dodaj je do regularnego menu. Umieść opakowanie w miejscu widocznym, aby nie zapominać o nowym użytecznym nałogu, dopóki nie stanie się to automatycznym działaniem, a reguła: w dowolnym posiłku dodawany jest błonnik do odchudzania (jak to zrobić zależy od osobistego smaku). Można jeść łyżkę jedzenia przed jedzeniem, lub możesz dodać do tego, co leży na talerzu. Jeśli chcesz wyrzucić dodatkowe kilogramy, podejście będzie inne.

Tracimy ciężar!

Alternatywą dla rolki i słodyczy (najbardziej popularnych produktów do przekąsek w pracy) może być włókno do utraty wagi. Jak wziąć – ponownie zdecydujesz. Możesz rozpuścić kilka łyżek w kefir, jogurcie, niesłodzony sok i wypić tę mieszaninę, albo po prostu wypić suche włókno szklanką wody lub herbaty. Co najważniejsze, pochłaniając ciecz, ta sucha mieszanina jest zdolna kilkakrotnie zwiększyć objętość w żołądku. Więc będzie można zapomnieć przez długi czas o ssaniu w dzbanku. Jeśli weźmiesz błonnik na pół godziny przed zaproponowanym obiadem, musisz zjeść mniej, aby zaspokoić głód. Możesz pomóc tej techniki, jeśli udasz się na imprezę lub imprezę wraz z posiłkiem. Łatwiej jest oprzeć się pokusom gotowania, jeśli jesteś pełen, prawda?

W dół z towaru!

Istnieją nawet specjalne diety na diety i dni rozładunkowe, których główną żywnością jest błonnik do utraty wagi. Jak to zrobić w tym przypadku, dość szczegółowy opis ekspertów żywieniowych. Jednym z najprostszych, ale bardzo skutecznych opcji na dzień rozładunku będzie cell-kefir. W szklance napoju mlecznego musisz wylać 1,5-2 łyżek suchego błonnika. W ciągu dnia trzeba wypić 4-5 szklanek takiej mieszanki. I wcale nie trudno jest wyładować, ponieważ poczucie głodu nie przeszkadza.

Jak wybrać?

Włókno do utraty wagi w aptekach i półkach supermarketowych jest prezentowane w szerokim zakresie. Wybierz odpowiedni kształt: w proszku, granulkach lub płatkach. Przed dokonaniem zakupu należy dokładnie sprawdzić daty ważności na opakowaniu. Nawiasem mówiąc, krajowe włókna do utraty wagi, których cena jest znacznie niższa niż koszt podobnych opakowań importowanej produkcji, w żadnym wypadku nie jest gorsza od ich właściwości. Jest to przystępny produkt, który można kupić od 40 rubli na opakowanie. Pamiętaj, że stosowanie włókna ma przeciwwskazania, a także wymaga zgodności z reżimem picia, w przeciwnym razie pożądany efekt nie zostanie osiągnięty.