167 Shares 5565 views

Skąd wiesz, nazwiska kompatybilności w miłości i małżeństwie

Nazwy wspierane w miłości i małżeństwa rodzi wiele pytań od tych, którzy chcą zbudować silnej Unii.

W ramach przygotowań do tego ważnego wydarzenia jak ślub, zaczniesz się martwić o wszystko boi się zrobić fatalny błąd w wyborze kochanka. A odpowiedzi na te pytania, staramy się znaleźć nigdzie: krewnych, przyjaciół czy wróżek czytanie horoskopów. Jest bardzo ważne, aby usłyszeć słowa zachęty o wybranym partnerem, i tak wiele z nich zwrócił się do takiego programu, jak zgodność nazwisk w małżeństwie i miłości.

magiczne litery

Dowolna nazwa nadana przy urodzeniu, niesie swoją własną energię, ezoteryczne i naukowe – uziemiony sens. Emituje szczególną wibrację, która określa zasadniczo przyszły los człowieka. Z tego faktu można argumentować, ale naukowcy udowodnili, że pod tą nazwą w chwili urodzenia zależy od wielu rzeczy, w tym wpływu na innych. Nawet w 20 wieku słynny filozof Florenskiego (1882 -. 1943) sugeruje, że istnieje nierozerwalny związek między nazwisko osoby i bieżących wydarzeń w jego życiu.

Sposobów, aby pomóc zrozumieć, kochankowie czy oni do siebie pasują: numerologiczne, astrologiczne i za pomocą kart tarota. Będzie ona również określić zgodność nazwisk w małżeństwie i miłości testu.

Wpływ zgodności w imieniu

Stanowią one na tyle sposobów, które pomogą Ci dowiedzieć się, jak kochankowie będą do siebie pasować. Najbardziej proste – jest obecność dwóch lub więcej takich samych liter w nazwach obu partnerów. Jednak w tym przypadku konieczne jest, aby zwrócić uwagę na jeden ważny ALE: litery te nie powinny oznaczać, upór, goryczy i chamstwa, ponieważ na tej podstawie mocne i długie relacje fail.

Kompatybilność w imię miłości i małżeństwa są również sprawdzane za pomocą kart tarota. Aby to zrobić, z pokładu czyszczone więcej kart w talii. posiada własną literą dysku atuty, na przykład, „Mag” – litera „a”, „Wisielec” – litera „b” i „Kapłanka” – litera „e”.

Nazwy wspierane w miłości i małżeństwa można obliczyć za pomocą numerologii, a mianowicie trzeba obliczyć za pomocą oznaczenia tablicy nazw partnerskich poniżej. Po tym, bardzo proste, aby dowiedzieć się, w jakim stopniu pasują do siebie przyszłych małżonków.

– litery "A", "i", "c", "b" – stworzenie, przewodnika;

– litera "b", "d", "t", "S" – reagujące elastyczna, nieautomatycznego;

– litera "c", "k", "y", "b" – interes publiczny;

– symbol "R", "L", "C", "E" – praktyczny przyziemne;

– symbol "D", "m", "X", "W" – ruchomy fizycznie i umysłowo;

– litery "E", "n", "C", "i" – wychodzące odpowiedzialny niezawodne;

– litera "e", "o", "h" – inteligentny, skoncentrowany;

– litera "F", "n", "W", – obliczenie z rozwidlonym świadomości;

– litera "S", "R", "w" – wrażliwy, różnorodna.

Następnie można zobaczyć liczbę jego imię i nazwisko jego drugiej połowie. Kto będzie rozstrzygający, on będzie głową rodziny, jeśli liczby są równe – oznacza to, że oczekiwanego harmonijnego związku.

Do tej pory, rozumiejąc zgodność nazwisk w małżeństwie i miłości jest bardzo proste – World Wide Web jest duża liczba testów online, które dokładnie określić z jak młodzi ludzie do siebie pasują.

Nazwy kompatybilności data urodzenia

Człowiek rodzi się, gdy jest to konieczne. Jest to data urodzenia wpływa na przyszłe życie, przyczynia się do powstawania cechy osobiste, charakter i temperament. Korzystanie z numerów jest także ustalenie, czy miłość meczu sobą. Na przykład: 20.04.1971 = 2 + 0 + 0 + 4 + 1 + 9 + 7 + 1 = 2 = 24 + 4 = 6. W ten sposób, osoba urodziła 20/04/1971 wpływa los przyzwyczajenia i liczba " 6”.

Zgodność Horoskop kochanków

W tym przypadku, biorąc za podstawę partnerów należących do danego znaku zodiaku i przeprowadzić analizę porównawczą.

Po tym wszystkim, charakter, temperament i sposób życia ma znaczący wpływ i znak należącej do jego elementu. To pozwala zobaczyć wyraźniejszy obraz tego, jak przyszła para była szczęśliwa, czy ich związek będzie dobry jak długo mogą żyć razem bez większych konfliktów. Ze znakiem zodiaku zgodności można znaleźć partnera, z różnych stron i nauczyć się akceptować je i dostosować do niego.

zgodność seksualna

Istnieją sytuacje, w których osoba, która jest całkowicie podziwiam w życiu codziennym, rozczarowujące w łóżku. I nie jest to, że są jakieś problemy zdrowotne, ale fakt, że dwie osoby po prostu nie są ze sobą kompatybilne seksualnie. Częstym powodem separacji wielu par coraz dokładnie ten problem. Aby uniknąć tego nieprzyjemnego relację wyniku, to lepiej wiedzieć z góry zgodność imion miłości, seksu i małżeństwa.

Zgodność seksualna jest bezpośrednio połączony z temperamentem i emocji obu mężczyzn. Eksperci w tej dziedzinie istnieje kilka typów temperamentu seksualnego: słaby, średni i silny. Dla tych, którzy mają silną typ seksualności, wczesne dojrzewanie płciowe występuje. Osoby z niskim poziomem seksualnej rozwijać znacznie dłużej. Ale budują silne rodziny, małżeństwo trwało ponad dziesięć lat. Bliski rodzaj seksualnego należą do kategorii tych ludzi, którzy nie należą do przedstawicieli słabym lub silnym typu. Idealne seksualność kompatybilność zakłada istnienie jednego rodzaju partnerów.

Jednakże, nie denerwuj się, jeśli proponowane opcje pokazuje dokładnie niską kompatybilność w miłości i małżeństwa, ponieważ nie można brać pod uwagę wszystkie czynniki, a co najważniejsze, moc miłości i uczucia do siebie.