731 Shares 6630 views

Jak gwoździe cięte koty prawda?

Pazury kotów rosną przez całe życie, a oni są na bieżąco aktualizowane. Aby przyspieszyć proces odzyskiwania i ułatwiać go, muszą wyostrzyć ich zarysowania czasami zupełnie nie nadaje się do tej rzeczy i wyposażenia wnętrz. I dość często te cipki zranić pazury ich właścicieli. Ale koty paznokcie cięcia, jeżeli są one stale wybuchają? Może należy je usunąć? Oczywiście, że nie. Nigdzie tak szydzą swojego zwierzaka, aby zapewnić mu wygodną egzystencję. To wystarczy, aby zająć się pazurami raz lub dwa razy w miesiącu.


W tym celu pożądane jest, aby przyzwyczaić psa do takiego nieprzyjemnego procesu od urodzenia. Jak gwoździe cięte koty, czy są one nadal dość głupie? Bądź czuły z nimi: oni pieścić nogi, więc zrelaksowany, stopniowo przesuwając się klockami. Potem zacznij trochę nacisnąć na nich, dopóki istnieją pazury. Ćwiczenia te muszą być wykonane tak często, może być, a procedura nie sprawia absolutnie żadnych trudności.

Jest jeszcze inny sposób, jak obniżyć kotów pazury: jest stosowanie środków uspokajających. Nadaj pupilowi trochę nasenne od niego, nie chciał spać, ale to będzie bardzo powolny. Co ważne, zawsze należy pamiętać, że nie jest konieczne, aby wyciąć pazury podczas gry, lub dopóki zwierzę jest podniecony. Nie trzeba tego robić na siłę. Jednakże istnieją zwierzęta, które nie mogą uczyć się w tym procesie, a potem jeszcze jeden do użycia siły, ale jest to z korzyścią dla zwierzęcia. W tym przypadku trzeba swaddle go, aby przypadkowo nie boli, albo że nie jest porysowana ciebie.

Mogę wyciąć pazury kota, jeśli boi się paniki? Prawidłowa odpowiedź brzmi: ty. Wszystkie zwierzęta muszą być procedury higieniczne. W przeciwnym razie, pazury mogą być nabywane żywe pasożyty lub grzyby. Jeśli zwierzę idzie na spacer na ulicy, a następnie zmielić pazury na asfalcie, skały, drzewa, a jeśli jest to dom, to należy mu pomóc.

Istnieje osiem światło (oczywiście każdy początkujący właściciel) porady, jak przycinać pazury kotów:

  1. Przede wszystkim należy umyć ręce wodą z mydłem i potraktowano dobrej nożyczkami lub specjalne urządzenie z alkoholem lub nadtlenek wodoru.
  2. Zabierz swoje zwierzę na ręce. Pieścić go, rozmawiać z nim, uspokoić go. Stopa trzymać drogo, ale że nie może wymknąć się z rąk w kluczowym momencie.
  3. Kliknij w centrum pad jest bardzo miękka pazur pojawiły.
  4. Spójrz na to w świetle, które można zobaczyć na krawędzi, które mogą być cięte.
  5. Odciąć końcówkę pazura, pozostawiając kilka milimetrów.
  6. Powtórzyć procedurę z każdego pazura.
  7. Jeśli kotek jest spokojny w trakcie postępowania, a następnie zachęcać i chwalić go. Można dać mu coś smacznego lub witaminy.
  8. Jeśli zdarzy ci się wyciąć swoje zwierzę, najważniejsze – nie panikuj! Tylko leczenia ran z nadtlenkiem wodoru.

A jeśli ktoś pyta: „Czy to możliwe, aby wyciąć pazury kotów?” odważnie odpowiedział: „Tak!”

Zadbaj o swojego zwierzaka i będzie można rozkoszować się dobrym zdrowiem i dobrym nastroju.