191 Shares 5003 views

Dokonywanie garnki z ich rąk. Materiały, sposoby, wytyczne

Kwiaty w domu – to jest zawsze piękna i komfortu, zwłaszcza gdy rosną w pięknych doniczkach lub plantatorów. Swoistym twist, aby dać dodatkowy urok do projektowania pokoju, może być plantator, wykonany własnymi rękami, i przyciągają wzrok każdego, kto przychodzi do domu.

Obecnie można kupić wszystko serce chce, byłoby pragnienie i środki. Jednak wygląda bardziej atrakcyjne rzeczy, które są wykonane zgodnie z jego wyobraźni, a ponadto jest to świetny wypoczynek działalność wraz ze swoimi dziećmi, doprowadzając je do twórczego rozwoju. Te rzemiosło będzie źródłem dumy, a przez długi czas na ich widok podniesie nastrój, ponieważ są one pobierane z własnej pozytywnej energii.

Z tego, co może być wykonane garnki z rękami? Tak, wszystko, co pojawiło się pod pachą, a nawet do recyklingu. Wszystkie rodzaje łyżek lodów, farby, zwykłych słoików szklanych, glinianych garnków , starych walizek itp I wszystkie te rzeczy mogą przekształcić się w kolorowe ozdobne donice, i zupełnie wyjątkowy. Zdolność do tkania frędzla w tym przypadku pasuje idealnie – wykonany z syntetycznych włókien doniczkach z ich dłonie wyglądają świetnie, dobrze umyte nadają się do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz, lub w ogrodzie.

Zwykły gliniany garnek, ozdobiony kolorową taśmą, niepotrzebne guziki, koraliki, kamienie, muszle, nasiona staje się prawdziwie ekskluzywny. A fantazyjne kolory – Jest na swój sposób prawdziwy majstersztyk – tak nie można kupić nigdzie indziej, to istnieje w jednym egzemplarzu. Dokonać różnych doniczkach z ich rąk. Nimi Splot z prętów, wycięte z planochek, przypięty hak zawijane z różnych materiałów, w tym do tych celów wytłoczone warstwy wewnętrznej skrzynki krystalicznego (wyglądają lepiej i złoty kolor). Rozważmy najprostszy i najbardziej oryginalny sposób dekorowania doniczek.

Wiszące doniczki z ich rąk, wykonane w technice decoupage

Do tego programu należy przygotować następujące elementy:

 • Wiadro z tworzywa sztucznego;
 • nożyczki;
 • szczotka;
 • sznur (2 m);
 • PVA kleju;
 • Lakier akrylowy;
 • Drewno (metal) pierścienia;
 • tkanina;
 • kawałek gumy piankowej;
 • biała farba akrylowa.

Garnki wisiały własnymi rękami. technologia produkcji

 1. Odpowiedni rozmiar wiadro (z waty cukrowej, lodów, farby) najpierw zastosować farbę akrylową za pomocą kawałka pianki lub gąbki w kilku warstwach, dopóki nie dostanie wiadro czystej bieli. Warstwy są stosowane stopniowo, dając poprzednią całkowicie sucha i powodując farbę tak cienko jak to możliwe.
 2. Podnieść serwetkę z kolorowania dla przyszłych doniczkach dobrze pasować do wnętrza. Uważać, aby nie oderwać pieluszki, białej oddziela warstwę koloru.
 3. Od serwetki odciąć kawałek wielkości wiadra.
 4. Kleju PVA rozcieńczony wodą w stosunku 1: 1.
 5. Serwetka kolor jest stosowany do wiadra.
 6. Szczotka top serwetek z połowy do brzegów, powodując rozcieńczonego kleju. Nasączone szmatki natychmiast związany. Watch, że żaden pęcherzyk powietrza, podnosząc szmatki i dołączenie go ponownie.
 7. Klejenie szmatki, garnki mogą być ozdobione pasty kryształ, pętli lub brokatu.
 8. Powyżej sklejonych chusteczek zastosowano lakier akrylowy. Również kolejno, czekając na poprzedniej warstwy wyschnięciu.
 9. Sadzarki musi wisieć więc przecięty na pół liny przewlekany poprzez wykonane jako ostre nożyczek lub noża a otwory w obręczy wiadra po mocowania liny pierścienia. Od wewnątrz sadzarki do wiązania węzłów.
 10. Wiszące garnki gotowy, wystarczy tylko umieścić w nim garnek ulubionym kwiatem.