122 Shares 1625 views

Ile jest husky szczeniak, kochający wolność, jak wilk, i rodzaju, jak misia

„Ile jest husky szczeniak?” – to pytanie jest często słyszał na targach lub w przedszkolu, a nawet na ulicy, gdzie przyjaznym stworzeniem „ściąga” dla przebiegu swego pana. Odpowiedź na pytanie: „Ile to husky szczeniak?” – bardzo prosta. Na Ukrainie hrywna: 800 – 900 6500 – 8000 (około 100 – 110 750 – 1000 dolarów). W Moskwie można nazwać cenę, która waha się od 10.000 – 22.000 rubli.

Ale zanim zapytasz: „Ile to husky puppy” – a potem go kupić, myślę. Po tym wszystkim, nie kupi zabawkę, ale żywa istota rasy „Husky”. I ten pies jest członkiem rodziny, a opiekunka i sąsiedztwo z małymi dziećmi, to może podzielić się z nieznanym jej gość jej ulubiona zabawka. To rzadko szczeka, przyjaznych ludzi. Rozrywka nie będzie twoim ulubionym i wymagają jej mówić, chodzić, głównie biegać. Siberian inteligentny, opiekuńczy, czuły i czujny, ale nie Protector i strażnik. Może być stosowany do animaloterapiya, czyli Leczenie pacjentów. Ten pies nie jest jedna osoba, ale cała rodzina, a dokładniej w jego zrozumieniu psa, jej opakowaniu. A jeśli ona była od szczenięcia, aby pokazać, kto jest szefem, to jest bardzo prawdopodobne, że właściciel swojej „paczki” będzie twoim Husk. Dlatego odpowiedź na pytanie: „Ile to husky szczeniak?” – działania powinny być: zakup szczeniaka. Po tym wszystkim, można zyskać bezcenne przyjaciela.

Te zwierzęta są bardzo czyste, a jak koty, mają niewielki lub żaden zapach, gdyż jego futro oczyścić siebie. Jeśli zwierzę jest często kąpać się pod prysznicem lub w łazience, a potem ma zapach psa. Zdrowy pies jest prawie bez zapachu. A gdy jest to z jakiegoś powodu, brudzą, oczyścić samego jej futro.

Siberian Husky nazwane, przypuszczalnie z „eski …” – Eskimosów, chociaż angielski „Hasky” – to „Husky”. Pies niezwykle piękne, niezależne, miły, spokojny, przyjazny. Od wielu innych różnych gatunków niebieskie oczy, chociaż średnia rasa pozwala na dowolny kolor oczu z brązowego na niebieski, a nawet wielobarwne. W minionych wiekach, Huskies były hodowane mieszkańców czystości rasy Chukotka i jest bezpośrednim potomkiem Czukocki husky sanki. W Rosji od czasów Piotra I i niemal do końca XX wieku na północy nie było ani jednego ekspedycja naukowa bez psów zaprzęgowych. Amundsen napisał: „Rosyjski i psów Czukocki jeździć lepiej niż ktokolwiek inny, jaki kiedykolwiek widziałem.” A głównym rasa sanki w rosyjskiej północy był husky. Eksperci uważają, że sanki pies człowiek nauczył się jazdy przed jazdą na jelenie, i to było tysiące lat temu. Na północnym psa ludzie od dawna kult zwierząt. Poszli oni jedli, ich skóra były noszone, aby ceremonii z nimi. Alaska jest dobrze świadomy Siberian Husky, ale niektóre mylić ich z Alaskan malamute. Nasi przyjaciele są większy, silniejszy i bardziej wytrzymałe Malamutes, choć charakter i wygląd i zwyczaje są bardzo podobne.

Pies stróżujący cechy prawie nie ma znaczenia. Powiadom zabawną historię. Jeden dzień w zagrodzie z husky siedzi na łańcuchu, przyszedł bezdomny, zaproponował coś psa smaczne i poszedł spać w jej chacie, i ogrzewa go.

Wróćmy do ceny. Ile jest łusce? O szczenię zostało już powiedziane, ale pies dorosły cena zależy od wielu parametrów: od titulovannosti rodziców w ich pracy na wystawach, na wniosek hodowcy oraz cenę rynkową w regionie szczepień, o dostępności dokumentów i rodowodem, z kolorem oczu (czasem nawet jeden oczy) i jeszcze wiele innych.

Zazwyczaj cena dorosłego psa waha się od 10.000 do 100.000 rubli.