141 Shares 8496 views

Czy to możliwe, aby podróżować do morza samochodem z dzieckiem?

W wielu rodzinach, zarówno mąż i żona miała zamiłowanie do podróży. Ale tutaj to narodziny dziecka sprawia, że zmiany w Twoim stylu życia. W lecie byłoby pożądane, aby ustanowić swoje plecaki, wziąć namiot, wypełnić do pojemności zbiornika samochodu i porzucić gdzieś na wakacjach. W tym samym Krymie, na przykład. Ale jak iść do morza samochodem z okruszyn, które nie są jeszcze roczek? Nie zapominajmy, że większość lęki i stereotypy rodzą się w umysłach ludzi, którzy nie podróżowali wszędzie. Oczywiście, istnieją niuanse, które trzeba wiedzieć, aby zaplanować trasę i dostać wszystko, czego potrzebujesz.

Tak więc pierwszy stereotyp: podróż do morza samochodem całkowicie zakłócić tryb rutynowych, co ma negatywny wpływ na zdrowie dziecka. Powiedzmy, nie musi leżeć w foteliku, w nowym miejscu, też, że dziecko będzie niespokojny. Oczywiście, trzeba zapewnić pewne korekty normalnego trybu pracy w ciągu dnia. Nie jest konieczne, aby przewozić dziecko w samochodzie w nocy. Ale dla zmęczonego jazdy nocnej kierowca może skończyć smutno. Lepiej śledzić swoją trasę i zaplanować go zatrzymać na noc. Podróżując z dzieckiem, to lepiej nie rezerwować hotele (które często kosztowne), oraz apartamenty. Tam będziesz miał możliwość nie tylko kupić dziecku, ale także, aby go gorący posiłek.

Drugi stereotyp: podróżujących drogą morską w samochodzie z dzieckiem, narażasz go na ryzyko choroby spowodowane nagłą zmianą stref klimatycznych. Ten strach jest dobrze uziemiony. Idąc „na południe”, podane są w zasłony samochód od słońca, proszę być bezpieczne dla dziecka krem na oparzenia słoneczne, a także przynieść Panamy i ciepłe ubrania. Ale kontakt z naturą ma na kruche ciało jest znacznie bardziej pozytywny wpływ niż siedząc w mieszkaniu miasta.

Stereotyp trzeci: wirusy, bakterie i niehigieniczne warunki, nieuniknione w długiej podróży. Jeśli istnieje ryzyko jazdy w centrum miasta, w zatłoczonym wagonie metra lub autobusu, można bezpiecznie przejść do morza z maszyną niemowlęcym. Problem można rozwiązać higiena mały pojemnik z wodą, jesteś mądry, aby umieścić w bagażniku i kilka paczek chusteczek antybakteryjnych. Oczywiście, nie zapomnij wziąć zestawu pierwszej pomocy, który będzie chorobowe pigułki anty-motion.

Czwarty stereotyp: nietypowe jedzenie może powodować niestrawność na okruchy. Podróż do morza samochodem z dzieckiem, konieczne jest, aby wziąć jedzenie, że dziecko lubi. Należy jednak mieć non-psujące się pokarmy. Szlaki w Krymie i Kaukazie nie przechodzą przez opuszczonych miejscach – zawsze istnieje możliwość, aby zatrzymać i kupić coś prosto z puszki. Posiłki w przydrożnych zajazdów nie zawsze jest coś okropnego. A wieczorem, gdy dojdziesz do mieszkania, lub pozostanie na noc w namiocie, można gotować dla zwykłego pożywienia małego podróżnika. Świeże powietrze zapala apetyt.

Stereotyp piątego dziecka będzie miał nic do roboty, a on będzie niegrzeczny. Tak, dzieci chcą działać, nie widzę nic zabawnego w migającej drzew za oknem. Następnie, przechodząc do morza samochodem z dzieckiem, trzeba wziąć na drodze, niektórzy z jego ulubionych zabawek, a także kupować nowe, ale na razie nie pokazywać. Wyciągnąć jeden po drugim i cieszyć się jazdą, podczas gdy moje dziecko zostanie uznane za nowe zabawy, rozbierać go i etc. Dziecko z nudów nie bawić się pokrętłami na drzwiach samochodu osobowego przewidzianego w trybie sterowania dla niemowląt.