332 Shares 8494 views

Kristina Shemetova i jej miłość

W dobie technologii informacyjnych popularność sieci społecznościowych osiąga maksimum. Zarejestrowali ogromną liczbę użytkowników, z których większość to młodzi ludzie. Ludzie poznają i komunikują się, budują relacje i rodziny poprzez sieć. Coraz więcej aplikacji i społeczności dla nich rośnie, kanały informacyjne i blogi rosną jak liście na wiosenny dzień. To wszystko wymaga dużo czasu i wypełnia 50% wolnego czasu, jeśli nie więcej. Oczywiście ten popularny rodzaj komunikacji i rozrywki ma nie tylko fani, ale i gwiazdy. Ci "królowie" sieci społecznych są traktowani z zainteresowaniem i szacunkiem, ich życie jest stale monitorowane. Skręcona ocena daje im nie tylko sławę, ale także zarobki.

Najbardziej popularnymi gwiazdami są "VKontakte"

Sotsset "VKontakte" od dawna uznawany jest za najpopularniejszy w Rosji. Jej sława jest porównywalna do Facebooka w Ameryce. Stała promocja zrobiła coś. Miała okazję nie tylko spędzić tutaj czas, ale także stać się sławnym. Podobnie jak niektórzy użytkownicy. Niektórzy specjalnie, przez przypadek, odnoszą sukcesy w "VKontakte".

Christina Shemetova stała się popularna kilka lat temu. Wtedy dziewczynka miała zaledwie 13 lat. Co zaszło takie dziecko w jego osobowości? Powodem jest związek dziewczyny z chłopcem o imieniu Danil. Dzieci spotkały się w szkole i zakochały się w sobie. Ich prosta i czysta historia stała się powodem popularyzacji pary.

Biografia Christiny Shemetova

Christina, która często nazywa się Christy, urodziła się w Moskwie w 1997 roku. Nigdy nie wykazała szczególnych talentów i zainteresowań czymś szczególnym, ale miała radosną skłonność i radość. Jej otwarcie na świat zawsze było wzajemne. Wiadomo, że rodzina Christie jest całkiem sprytna i pozwala dziewczynie zrealizować wszystkie jej marzenia z dzieciństwa. Dlatego mała dziewczynka angażowała się w tańce, poszła do szkoły artystycznej i podróżowała od wczesnego dzieciństwa. Preferuje ciepłe kraje.

Spotkanie z Dantą

Kristina Shemetova i Danil Shemetov spotkali się w szkole. Mówią, że wcześniej Danil studiował w innej klasie, a gdy miał 13 lat, został przeniesiony do klasy Christie. Dzieci natychmiast zaczęły aktywnie komunikować się. Ładna dziewczyna i stylowy chłopiec najwyraźniej lubili się od samego początku. Nikt i nic nie mógłby ich uniemożliwić. Wkrótce ogłosili początek ich relacji. Wprowadzając status małżeństwa w sieci społecznej, przyjęli wspólne imię. Od tamtej pory para była wszędzie razem.

Miłość jest silniejsza

O prawdziwej miłości, powiedziała prawie natychmiast Christina Shemetova i Danya. Coś prawdziwego i szczerego zaczęło się zdarzyć między facetami. To było zauważalne dookoła. Ich związek nie spowodował potępienia, ponieważ w ich oczach nie było nic wulgarnego. Szybko ktoś przyszedł do głowy pomysł, aby prowadzić coś takiego jak pamiętnik wideo. Nikt nie podejrzewał, że stanie się tak popularna. Wszystkie dzieci w ich wieku oglądały z zachwytem swoje spacery i obchody dat. Wielką popularność zyskał film, w którym dzieci gratulują sobie nawzajem w Walentynki. Tam życzą wszystkich prawdziwych i ciepłych wzajemnych uczuć i żarliwie się śmieją przez pół filmu.

Niedawno Christie i Danya przygotowali własny film. W nim mówią o małych problemach, które powstały w ich relacjach związanych z podróżą i separacją. Jednak miłość jest znacznie silniejsza od jakiejkolwiek przeszkody. Dlatego dzieci nadal są razem. Nie możemy powiedzieć, że mają dobre dane wokalne, ale miło jest oglądać śliczną dziewczynę w sukience i chłopca zabierając ją na lustrzankę. To zauważyły wszyscy użytkownicy "VKontakte" podczas wielu wyświetleń.

Plotki

Oprócz miłych filmów z spacerów i wspólnych wycieczek do wypoczynku, są też plotki o Christie i Dana. Na przykład, że Christina Shemetova jest w ciąży. Te informacje zaczęły ostatnio poruszać się po zasięgach Internetu. Źródło jej pozostało nierozwiązane. Ale Christina zaprzecza wszystkim, a oznaki wczesnego dodania nie są widoczne.

Kolejna znana plotka mówi, że Kristina Shemetova i Danil to w rzeczywistości brat i siostra. Podobno ich rodzice po prostu postanowili uczynić swoje dzieci sławnymi i zarobić na ich przyszłość, więc przyczynili się do tej sprawy, uruchamiając historię w internecie. Dzieci nie komentują tego wyniku. A co mogą powiedzieć, jeśli jest to takie obraźliwe oświadczenie? Nie, faceci interesują się tylko ich relacjami, resztą, z którą wciąż się ignorują.

Warto zauważyć, że Christina ma tylko 15 przyjaciół w VKontakte. W rezultacie nie chce, aby fani nie lubią ingerować w jej życie.

Kristina Shemetova i Danya głosić obraz czystej miłości, która tak brakuje w naszych czasach. Ich szczerość bez przyczyny powodowała tak dużą popularność. Miejmy nadzieję, że nie zmienią się w zwykłych ludzi PR, a one przyniesie światło w ciemnej sferze nierealistycznych uczuć.