144 Shares 9241 views

Który program do oznaczania żelaza komputer jest lepszy?

Czasami, aby postawić diagnozę jest konieczne. Głównym celem – aby uzyskać szczegółowe informacje o posiadanym sprzęcie. Można to zrobić za pomocą specjalnego oprogramowania. Trudno jest powiedzieć, który jest najlepszy program do wyznaczania komputerze żelaza. Spójrzmy na najbardziej popularnych i wyciągnąć wnioski na temat tego, co powinniśmy używać, a co – nie.

Przegląd AIDA 64

Słyszałeś o programie. Narzędzie to jest bardzo funkcjonalny i łatwy w użyciu. Być może jest to najbardziej popularne oprogramowanie do sprawdzenia sprzętu komputerowego lub laptop. Narzędzie dostarcza najbardziej szczegółowych informacji na temat systemu operacyjnego, sterowników, sprzętu, programów, i tak dalej. N. Charakterystyczną cechą jest to, że „Aida 64” pozwala na monitorowanie, czyli obserwować stabilność komputera zarówno podczas przestojów, a także pod ładunki. Będziesz mógł wiedzieć temperaturę procesora, prędkość chłodnic i więcej. Jeśli chcesz uzyskać informacje w czasie rzeczywistym, Aida 64 – to jest dobry program do wyznaczania komputerze żelaza. Ale to nie koniec możliwości narzędzi. Porozmawiajmy o dodatkowe funkcje.

Program do sprawdzania komputera lub wyprasować wszystkie cechy „Aida”

Jak już wspomniano powyżej, jest obecnie wiele programów, które pozwala poznać wszystkie szczegóły systemu operacyjnego i wydajność komputera jako całości. Ale nie wszystkie programy pozwalają wykonać testy warunków skrajnych, które są wymagane w celu sprawdzenia stabilności. Jest to szczególnie istotne podczas podkręcania procesora lub graficzną kartę, aby dowiedzieć się, jak zachowywać się w elementach, w podwyższonej temperaturze, obciążenie i tak dalej. N. Jeśli masz zamiar zaktualizować swoje urządzenie, należy najpierw wykonać test, który pokaże, gdzie najbardziej narażone na miejscu trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim. Poza tym wszystkim, „Aida 64” pozwala na monitorowanie w czasie rzeczywistym. Funkcja ta jest przydatna, gdy chcesz wiedzieć temperaturę procesora lub karty graficznej podczas wykonywania pewnych zadań (zobacz multimediów, gier, i tak dalej. N.)

Małe Prowadnice Aida 64 odcinków

Mówiliśmy już praktycznie wszystko o możliwościach użyteczności, a teraz chodźmy przez podziałów. Jeśli to konieczne, można uzyskać szczegółowe informacje o sprzęcie. Ponadto, program do określenia komputera i szukać dla kierowców z żelaza „Aida” pomoże Ci dowiedzieć się, nawet najbardziej szczegółowe informacje o składnikach, które tylko wszedł do sprzedaży. Można też zobaczyć szczegóły urządzenia zasilającego, ustawienia BIOS-u i innych. Jeśli pójdziesz na „płycie głównej” menu można dowiedzieć się wszystkiego na temat procesora. Ta częstotliwość, temperatura, szybkość pracy chłodnicy i drugi. Wizyta w „Przechowywanie danych”, można dowiedzieć się szczegółów na temat dysków twardych i innych podłączonych urządzeń pamięci masowej.

Oznaczanie żelaza przez komputer SoftwareSandra

Jest to kolejny dość pouczające narzędzie, które pozwala uzyskać ogólne informacje o systemie. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, nie tylko, ale zagregowane dane na komputerze, to jest to, czego potrzebujesz. Jednakże, oprócz dużej liczby Podsumowując, istnieje wiele innych. Je zdobyć, należy przejść do zakładki „Urządzenia” i wybrać, gdy jesteś zainteresowany komponent. Może to być magistrala pamięci, port karty graficznej lub procesora. W zasadzie, to wszystko, co przychodzi do swojego sprzętu. Jeśli mówimy o monitorowaniu Aida w narzędziu, to tam jest. Jedyną różnicą jest to, że jest zaprojektowany jako diagnostyczny zamiast modułem czysto informacyjnym. Można się tu wszystkie niezbędne informacje na temat temperatury procesora, karty graficznej, prędkości obrotowej wentylatora i innych. Narzędzie jest dobre, ponieważ nie obciąża system działa całkiem szybkie i stabilne. Jest to całkowicie za darmo, więc nie trzeba przejść przez aktywację lub coś do zapłaty.

Definiowanie wydajności przy użyciu standardowego systemu operacyjnego

Jeśli nie chcesz, aby coś ściągnąć z Internetu, czy to po prostu okazja nie jest dostępny, można przejść na inny sposób – użyć wbudowanej aplikacji systemu operacyjnego. To nie jest tak dobrze poinformowany jak wyżej mechanizm, niemniej jednak dane będzie dosyć zidentyfikować słabości. Program ten ma na celu określenie komputer i zainstalować jego pojemność jest dostępna dla wszystkich użytkowników OS Win 7, 8, Vista. Musisz udać się do „Mój komputer” i wybierz „Właściwości”. Pojawi się okno zatytułowane „System”. Zapewnia ogólne informacje o ilości zainstalowanej pamięci RAM procesora, i tak dalej. N. Następnie jest ciąg „Indeks wydajności Windows». Idź tam, i można zobaczyć rating jednego do ośmiu. Im jest on wyższy, tym lepiej poszczególne komponenty komputera. Jeżeli wynik 3 procesora i karty graficznej – 6, najsłabszym ogniwem jest pierwszym składnikiem, więc konieczne jest, aby zmienić go w pierwszej kolejności.

zamiast wniosku

Zasadniczo, masz wiele przydatnych informacji i dowiedzieć się, co program może być używany do określenia komputera żelaza. Nie zapominaj, że testy warunków skrajnych nie zaleca się robić zbyt często, ponieważ może to niekorzystnie wpłynąć na komponenty systemu – przeciążenie pracą, że nie, a jeśli mają, to jest rzadkie i krótkotrwałe. Wystarczająca ilość informacji można uzyskać, jeśli przejdziesz do „Start” – „Wszystkie programy” – „Narzędzia systemowe” i „System Information”. Najbardziej kompleksowej informacji można wziąć stąd, ale jeśli chcesz monitorować lub stress test, trzeba pobrać „Aida 64” lub coś podobnego.