301 Shares 5364 views

Sturgeon ryby – zwłaszcza hodowli

Jesiotry to starożytna rodzina. Według doniesień, że pojawiła się około 250 milionów lat temu. Sturgeon wyróżniają się wyglądem: obecności kostnych scutes, długi pysk i cztery wąsy wokół ust, które pozwalają im natychmiast rozpoznać wśród szerokiej gamy ryb z rodziny. Jego struktura przypomina jesiotra chrząstki ryby nie mają kręgi, zamiast tego, co jest obecne chrzęstnej struny grzbietowej, która ma wysoką elastyczność.

Najczęstszym jesiotr – Bajkał jesiotr rosyjski jesiotr i jesiotr, jesiotra i Beluga Kaluga. Wszystkie z nich są dość duże, a niektóre osobniki osiągają długość do 3 metrów. Beluga jest największym przedstawicielem tej rodziny, a jesiotr – najmniejsza ryba rodziny jesiotrowatych. Prawie wszystkie z jesiotra są ryb dwuśrodowiskowych, to znaczy żyć w morzach i przyjść na tarło w rzekach, z wyjątkiem Bajkał jest jesiotr, który jest przystosowany do życia bez słonej wody.

Sturgeon ryby są drapieżnikami i żywią się tym samym małe ryby, różne robaki, mięczaki i owady. Różnica między tą rodziną ryb jest długi okres swojego życia, więc dojrzewania występują one dość późno.

Od Baikal jesiotr nie wymaga do jej zawartości słonej wody, zaczął hodowli wcześniej niż innych gatunków ryb z rodziny. Obecnie jesiotr jest dobrze złapany na Wołdze, to rozcieńcza się w wielu gospodarkach europejskich, a także w Urugwaju.

Pierwsze lata swojego życia spędzają jesiotra w morzach, a dopiero wchodzących w okres dojrzewania (12-16 lat) ryba wpada w ujściach rzek. Porusza się w górę do pewnych miejsc i tarła.

Hodowla jesiotra choć dość skomplikowany, ale bardzo dochodowy biznes. Jeśli masz pewną wiedzę, opracowano podejście gospodarcze mogą być wykorzystane pastwiska morskich, które będą uprawiane jesiotra, dając nie tylko cenne, ale jaja i smaczne mięso, podczas gdy koszty pracy mogą być zminimalizowane.

Firma do produkcji żywności zawsze było opłacalne, to nie jest wyjątkiem i hodowla ryb, zwłaszcza jesiotra, ponieważ jest to jeden z podstawowych artykułów spożywczych. W niektórych krajach jest to podstawą ryb i od przygotowania większość wszystkich potraw.

Jesiotr nie jest na próżno uważana za jedną z najbardziej cennych gatunków ryb, jak zostało powiedziane, to jest nie tylko źródłem czarnego kawioru, ale również smaczne i zdrowe mięso. Niedawno kupiłem ten rozpowszechniony rodzaj działalności jako hodowli jesiotra.

Aby rozpocząć ten biznes, trzeba mieć kawałek ziemi, na którym będzie musiał być wyposażony w basen, gdzie nie będzie bieżącej wody czy można kupić gotowe staw. Jeśli planujesz rozwijać jesiotr wadze do kilograma, to będzie po prostu dalej nasycić ciało wodą z tlenem. Jeśli wystarczające fundusze można kupić wyspecjalizowany basen, który wytwarzany stały obieg wody, ale jest to opcjonalne.

Dzięki przejęciu narybku w tej chwili nie ma żadnych problemów. Sturgeon rośnie dość szybko, a jeśli będzie dostarczać smażyć sprężyna, po upadku, może on również osiągnąć masę jednego kilograma. Aby to zrobić, trzeba stworzyć idealne warunki do jej rozwoju i wykorzystania paszy wysokiej jakości.

Jeśli zdecydujesz się stworzyć firmę do produkcji jaj, to warto kupić już dorosły ryby, których wiek wynosi więcej niż 14 lat to wiek wejścia jesiotra w okresie dojrzewania.

Jeśli ci się uda, a następnie sprzedaży produktów będzie miał żadnych problemów. W zależności od kierunku swojej firmy, kwota zwrotu z inwestycji w tego typu działalności wynosi 1-10 lat.