759 Shares 2596 views

Biografia Katarzyna Strizhenovoj – aktorka i prezenterka telewizyjna rosyjskiego show-biznesu

Dziś na ekranach telewizyjnych błysnął dużo ludzi, którzy nie zawsze pamiętają. Jednak w telewizji są ludzie, którymi natychmiast rozpoznać, nawet jeśli nie zawsze jednocześnie pamiętać, gdzie możemy zobaczyć je wcześniej, ale wiemy, że jest sławna. Jednym z takich popularnych osobistości jest aktorką, a po prostu piękną kobietą Jekatierina Striżenowa. To nie jest tak często błysnęła na okładkach magazynów, w irytujących reklam, ale jest popularna w całym byłym ZSRR. Mało kto wie, że biografia Ekateriny Strizhenovoy jako aktorka zaczęła się w dzieciństwie. Jako córka filolog i dziennikarz w dzieciństwie Kate wybrała drogę artysty. Od piątego roku życia brała udział w kilku programach telewizyjnych, prowadził koncerty i spektakle dla dzieci.

pierwsze kroki

Pierwszy twórczy debiut Katarzyny Strizhenovoj był film „Lider”. To była pierwsza poważna praca w filmie odegrał najważniejszą rolę w jej życiu osobistym i twórczym. Biografia Katarzyna Strizhenovoj dziś zawiera wiele ciekawych filmów. Jednak ten obraz stał się nie tylko impulsem dla jego kariery, ale ma także zdarzenie przerwania. Po tym wszystkim, strzelanie z filmu, jeszcze jako dziecko, Kate (z domu Tokmal) poznała swojego przyszłego męża Aleksandrom Strizhenovym.

Jak wykazały biografii Ekateriny Strizhenovoy, pierwsza miłość była jedyną osobą w jej życiu. Pobrali się zaraz po ukończeniu dziewczyna, pre potajemnie ślub w kościele. Do tej pory, Catherine Strizhenova, biografia nie jest tak jasne w prasie, że jest to sukces prezenter telewizyjny, aktorka. Utrzymuje on kilka popularnych projektów na „Pierwszy kanał”, w dalszym ciągu działać w filmach, gra w przedstawieniach, uczestniczy w show programów takich jak „Epoka lodowcowa”.

rodzina

Centralne miejsce w życiu rodziny trwa Strizhenovoj. Katarzyna i Alexandra mają dwie córki Anastazji, Alexandra, który, jak również rodzice wolą twórczych działań. Anastasia profesjonalnie zainteresowany studiów projektowych na projektanta mody w Londynie, a Alexander jest zaangażowany w gimnastyce artystycznej Irina Viner. Siostra Katie – projektantka mody Victoria Andrianova – tworzy ekskluzywne stroje dla niej. Alexander Strizhenov – rosyjski aktor filmowy i teatralny, reżyser, scenarzysta.

tworzenie

Od 1984 roku Katarzyna Strizhenova grał w sztukach takich jak „Dziadek do orzechów”, „Hamlet”, „Hołd”, „Underground”, „nienormalne. Nienormalny? Nienormalny !!! "" Election Day ". Jak wynika z biografii Ekateriny Strizhenovoy, aka aktorka zyskała po udziale w wielu filmach krajowych. „Droga donikąd”, „Snajper”, „Another Life”, „The Insider” – to tylko niewielka część listy twórczych dzieł Katie. Mamy prezenter, znany lepiej jako aktorki Katarzyny Strizhenova, biografii w twórczości, jak widać z powyższej listy osiągnięć, dość bogaty. To nie przywiera do danej roli, realizuje się jako profesjonalista na wiele sposobów. On lubi psychologii, nawet ukończył Uniwersytet parapsychologii.