269 Shares 1010 views

Te papugi są bardzo „głośny” w świecie

Wiadomym jest, że papugi mogą być bardzo „głośny” ptaki. Należy jednak zauważyć, że niektóre gatunki są bardziej imponujący wokal niż inni. Jeśli zawsze chciałeś wiedzieć co papugi są najbardziej głośny i przenikliwy, to jesteś na dobrej drodze. Pomożemy Ci zrozumieć. Tego rodzaju informacje mogą być potrzebne, to jest w przypadku, jeśli nagle chcą kupić ptaka. Z takiego bogactwa wiedzy będziesz w stanie dokonać właściwego wyboru i zakupu takiej papugę, która jest idealnym miejscem zarówno dla domu i Twojego stylu życia.

ara

Poza tym ARA – w „głośnym” papuga w istnieniu, to również znacznie większe rozmiary w porównaniu do swoich sąsiadów. W naturze ptaki te mogą być udał się do 800 kilometrów w ciągu jednego dnia, tak jak one emitować głośne dźwięki, aby pozostać w kontakcie ze stadem, gdy są w ruchu. Jeśli szukasz spokojnej ptaka, aby utrzymać ją w klatce jak zwierzę, to w takim przypadku lepiej szukać wśród innych członków rodziny. Oczywiście, niektóre z tego typu papugi są spokojniejsze niż inni, ale każdy z nich od czasu do czasu nadal będą rozdawać głośne dźwięki.

papug słońce

Chociaż są one znacznie mniejsze niż w wielu innych ary i papugi, Sun Papug make brzmi tak ciszej niż ich większych odpowiedników. Te małe ptaki osoba słyszy z odległości do 2 km, a nawet więcej. A jeśli oni krzyczą na pełnych obrotach, może powodować bóle głowy w ich właściciela, kto lubi ciszę i spokój. Należy o tym pamiętać przy wyborze papugę. Czy to ze względu na ich styl życia. Sun Papug – piękne ptaki, ale mają tendencję do zapewnienia, że sprawa jest bardzo głośne dźwięki, a to oznacza, że nie są one odpowiednie dla każdego zwykłego człowieka.

kakadu

Te ptaki, takie jak ary, w najróżniejszych kształtach i rozmiarach. Niemniej jednak te kochające i czułe istoty mogą dokonać takich hałasów, że nie każdy właściciel będzie w stanie znieść. W naturze, tak głośne dźwięki są niezbędne do przetrwania, ponieważ pozwalają ptakom znaleźć swoich towarzyszy i ostrzec innych członków o zagrożeniach związanych z opakowania. Jednak wielu właścicieli ptaków czuć, że kakadu – zbyt „głośne” Pet, a to, co ich przeraża. Przed zakochać się w kakadu i przynieść go do domu, ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie te szczegóły!

Amazonki

Chociaż są one powszechnie znane ze swoich zdolności do jasno i rzetelnie mówić jasno myśleć, te papugi mieć inną funkcję – mogą tworzyć krzyki na częstotliwościach, które wydaje się nie do zniesienia dla ludzkiego ucha. Jeśli myślisz o zakupie ptactwa zwierzaka, ale rano nie chcą zajmować się krzyk papugi, Amazonek, na pewno nie dla ciebie. Jednakże istnieją techniki, które można ćwiczyć, aby ograniczyć chęć do płaczu, ale to zajmuje dużo czasu i cierpliwości!

Afryki Grey papug

Co papugi są znane jako najbardziej niesamowitych talkers? Jeśli myślisz o Afryki Grey papug, zrobiłeś to poprawnie. Ich popularność wzrosła w ostatnich latach, ale to było głównie ze względu na fakt, że ptaki te są często opisywane w mediach. Co jest przyczyną tego? Fakt, że robią niezwykłe wyczyny – rozmowa. Ale to, co dzieje się „za kulisami”, może spowodować problem. Chociaż są z pewnością jednymi z najbardziej inteligentnych ptaków, ale w tym samym czasie może być bardzo dobrze, po prostu bardzo „głośny”, ale tylko wtedy, kiedy chcą to sami. Znowu ten fakt pokazuje, jak ważne donośny głos do ptaków w naturalnym środowisku. Zrobić wszystko, aby zastanowić się, czy twoja rodzina będzie w stanie poradzić sobie z takimi wyzwaniami zanim wprowadzą się do domu papuga Afryki Grey.