581 Shares 1032 views

Calla – kwiaty śmierci? Nie jest to silny amulet!

W niektórych krajach, Calla naprawdę doprowadzić do pogrzebu. Podobnie jak dalie, róże, storczyki, lilie i wiele innych kwiatów. Czy Calla – kwiaty śmierci? Jak zatem naręcza róż dla swojej ukochanej, bukiety ślubne z białych kwiatów? Calla – kwiaty śmierci tak bardzo jak reszty roślin kwiatowych. Oni – raczej oznaką szczęścia. Dlaczego? Czytaj dalej.

Kilka słów o historii

Wiele wieków temu ukrytych w lasach wsi został zaatakowany przez silny i potężnego plemienia. Jego szef był urzeczony pięknem młoda dziewczyna uderzyła go z jego śnieżnobiałej skórze i wielkimi oczami. Lider postawił warunek: albo ona staje się jego żona, lub całe plemię zostaną zniszczone. Nikt nie wstał na pięknej sieroty, ale dzień jej ślubu przez wymuszoną kobiet ubranych ją w białej sukni ślubnej, doprowadziły do lidera. Po drodze, biedny narzeczona zobaczył ogień rytualny, postanowił rzucić się do niego. Ale ledwo uczynił pierwszy krok w kierunku ognia, piękno nagle zatrzymał się i odwrócił w pięknym białym kwiatem – Cullen. Więc niebo, aby chronić ją przed przemocą złego lidera. Wdzięczny urody, przekształca się w kwiat stał się symbolem czystości. On chroni kobiety, jest to talizman, który utrzymuje rodzina rozpoczęła się na wzajemnej miłości.

Jak widać, nie ma dowodów, że kalii – kolor śmierci. Wręcz przeciwnie, są wliczone w bukiet ślubny, obiecują oblubienicy długie i szczęśliwe życie małżeńskie.

Callas – jest oznaką piękna, zachwytu, podziwu. Wartość ta jest podana do nich, ponieważ, gdy najwyższy kolor codzienne życie było kwiecisty język miłości. Calla prosty, elegancki, wyrafinowany, ma ledwo wyczuwalny zapach wanilii. Pozwala kwiaciarnie zrobić bukiet lilii Calla dla mężczyzn i kobiet, aby stworzyć romantyczną i biznesowe kompozycję. Nawiasem mówiąc, kwiaciarnie zbyt pewny co do powiedzenia na temat tego, co Callas – kolor śmierci, zatem obrażać te wspaniałe kreacje natury.

Kwiaciarnie o Cullen

Kwiaciarnie na pewno wiedzą, że ten skromny kwiat równie skłonni zakorzenić się w ogrodzie, a także w pomieszczeniach doniczce. Zwiększa odporność ludzi, którzy są z nim w tym samym pomieszczeniu, co pomaga uzupełnić po kłótni, uspokaja nerwy wstawać do psot. Calla ulżyć nuda, uratowany od zniechęcenia. Opieka dla kwiatów jest łatwe: wystarczy podlewać je w czasie. W sumie istnieje około 30 gatunków flory, noszące nazwę „Calla”, co tłumaczone z języka greckiego jako „piękne”. Kwiaty nie tylko utrzymać dobrą energię w domu i chronić małżeńskiego szczęścia. można przewidzieć pogodę dla niego. Jeśli dostarczone w wazonie kwiat jest całkowicie odwrócił się, a następnie dzień będzie słoneczny i jasny. Kwiat z głową przyciśniętą do trzpienia, przewiduje deszcz lub gęstej mgły.

Nie wierz do skandalu!

Callas – miękkie, luksusowe, proste, eleganckie, uroczysty i powściągliwy kwiaty. Wyrażają one podziw i szacunek. Mogą one dać w bukiecie i spokoju, dodać inne kolory lub zbierać bukiety róż i lilii Calla. Nigdy ten kwiat nie należy do śmierci. Podkreśla, tylko miłość, akceptację i podziw.