197 Shares 6490 views

Składane hantle – najlepszy wybór dla treningów domowych

Domowe treningi – to dobra alternatywa dla tych, którzy prowadzą bardzo intensywny tryb życia i nie może sobie pozwolić, aby odwiedzić różne kluby zdrowia lub siłownie. Jednak dobre zatrudnienie wymagają odpowiedniego sprzętu osobistego rogu wysiłku fizycznego na swojej przestrzeni. Ostatnio, oprócz dostępności wystarczającej przestrzeni dla urządzeń, wymaga wprowadzenia znaczących środków finansowych, które nie są lub są wszyscy gotowi do inwestowania w tej branży nie jest tak zaangażowany w fitness. Najlepsze, co można sobie pozwolić w takiej sytuacji osoba bez wpływu na budżet i utrzymywanie bardzo dobrą skuteczność szkolenia, jest składane hantle.

Ćwiczenia z najnowszymi tak skutecznie, że może zastąpić cały pokój, nadziewany z najnowszego sprzętu elektrycznego. Nie trudno się domyślić, że składane hantle, których cena może wahać się w szerokim zakresie, są od różnych producentów. Na przykład, istnieją zarówno drogie warianty tych pocisków z chromowanymi akcentami w pełni i tanio, bez jakiejkolwiek powłoki. Oczywiście, dla kogoś ważne i czystości oraz komfortu i wygody, a ktoś po prostu dwa kawałki żelaza i piwnicy w celu realizacji prawdziwie wysokiej intensywności treningu.

Oczywiście, składane hantle – to dobry wybór dla tych ludzi, którzy są zawsze, lub więcej czasu ćwiczeń w domu, ale to, co jest ich przewaga nad innymi muszli? Po pierwsze, zapewniają one zdolność do wykonywania szerokiego zakresu ruchów. Na przykład, mogą one być wykonane jako ćwiczenia dla dolnej i górnej części mięśni. Po drugie, rozdzielczość określone obciążenia. Oznacza to, że mogą być składane hantle ładowane tak, że zmiana masy ciała w odstępach od najmniejszej do największej wartości. Na przykład, w tych lekkich ćwiczeń w postaci stężonych koła może zwijać się w taki sposób, że masa pocisku zmieniane na 100 gramów lub mniej.

Z drugiej strony, podczas przysiadu lub martwy można zmienić to ustawienie do kilkudziesięciu kilogramów. Po trzecie, składane hantle – to wielka szansa, aby szybko poprawić koordynację i równowagę w rozwoju mięśni. Obciążenie jest rozłożone na każdej stronie oddzielnie, więc nie jest jego równomierne działanie na mięśnie. Po czwarte, jest to łatwe. Zastosowanie takiego pocisku jak pręt, zakłada istnienie szafie zasilania lub stojakach, na której jest umieszczony na końcu tego podejścia. Składane hantle zbliżają się do końca, można po prostu wyrzucić na podłodze, bez strachu przed zgnieceniem przez nadmiernym ciężarem, gdyby nagle taka wola. Jaką wagę należy zwrócić na rodzaj pocisku wstępnego szkolenia? Co do zasady, składanych hantlami, z czego 20 kg jest więcej niż wystarczająco, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, stosowane już od pierwszych dni zajęć w siłowni. Ponieważ na tym etapie szkolenia coraz częściej nauka techniki ruchów podstawowych ćwiczeń, ich waga powinna być wystarczająca do przekonania, że nie jest w rękach grawitacji i tworzy pewną obciążenie mięśni. Jednak w żadnym wypadku nie może być stosowany zbyt masywne hantle, lub w najlepszym razie do przełamania trajektorii ruchu, a co gorsza – rannych.