283 Shares 6209 views

Jak stworzyć grę w „Classmates” własnymi rękami?

Patrząc na twórców gier, zbyt wiele osób chce dobrego życia. Ale jak to osiągnąć? Jednym z najpewniejszych sposobów – iść na już wydeptaną szlaku, gdzie można analizować to, co i jak, i wiedzieć z wyprzedzeniem o wszystkich pułapek. Dlatego ten artykuł zbada w jaki sposób można stworzyć własną grę w „Classmates”.

Od czego zacząć?

Najpierw trzeba zdecydować się na różne pytania, w tym: co będzie tematem gry, za pomocą silnika zostanie wdrożone, kto to zrobi. Początkowo należy również zdecydować się na grupie docelowej oraz zadań, które leżą przed tobą. Może to być gra dla mody lub strategią dla generałów, może pracować na prostej grze dwuwymiarowej lub wytrzeć na trójwymiarowej grze.

Pracujemy nad koncepcją gry

Tak więc, nie jest idea, ale to powinno działać na zewnątrz. Myśleć długo i ciężko nad tym, co powinno być działanie, aby ludzie myślą nad elementem do człowieka mogła złapać. Bardzo ważnym aspektem – społeczny, to nie można pominąć w żadnym wypadku. Więc mieć pewność, że gracze muszą współdziałać z innymi. Ale należy zauważyć skraj uzasadnione – w rzeczywistości, jeśli jest to nieprzyjemne grać z powodu działań innych graczy, masz dużą publiczność prawie liczone.

Istotna jest także strona finansowa emisji (w rzeczywistości w większości przypadków gry robią zarobić / zyskać sławę jako igrodelov). Poza widocznym stronie rzeczy, takich jak usługi płatnej ludzie gier, istnieje również początkowe obciążenie finansowe z konieczności wydawać pieniędzy na hosting i zakup domeny. Na decyzji pracować z ludźmi aktywnymi pozostaje pytanie, w jaki sposób najlepiej skonfigurować system finansowy: aby uzyskać trochę pieniędzy z dużej liczby osób z małym lub dużym. Więc co jest lepsze – z 10 000 osób otrzyma 100 rubli lub 100 osób otrzyma 10 000 rubli. Każdy wybiera sam, ale po wybraniu drugiej opcji będziesz zainteresowany nie tylko kwestia jak stworzyć grę w „Classmates”, ale także w jaki sposób zainteresować innych ludzi, którzy nie mogą płacić tak dużo, bo jeśli nie, „elite” płacenia pieniędzy nie jest do zabawy.

Zrób swój własny, czy w zespole?

Aktywne i ważne jest pytanie, w jaki sposób stworzyć grę do kolegów: to zrobić sam lub w zespole? Tworząc grę na własną rękę, można oczekiwać, aby otrzymać więcej pieniędzy. Ale stworzenie w zespole, będzie poruszać się szybciej. Ponadto, rozwój samej gry trzeba być bardzo wszechstronny programista, który nie tylko tworzy samego wniosku, ale także opracowanie bazy danych do pracy z interfejsem programowania aplikacji, a także do poznania pośrednich języki język / programistyczne, które zostaną przeprowadzone wymiany danych i kodowanie / dekodowanie danych. Jak widać, nie mała ilość pracy. Do tego należy dodać jako konieczności pracy na części graficznej i powinien być na wysokości tak, że ludzie nie są tylko główne menu gry otworzył się i zostawił ją (na stałe), ale także do zabawy i zainwestowały w siebie i swój produkt to pieniądz.

Jaki język programowania wybrać?

Bardzo aktywny jest kwestia tego, co język programowania wybrać , aby stworzyć grę online w „Classmates”. Do wyboru jest:

  1. Ruby-on-Rails. Dość prosty język, który pozwala na tworzenie umiarkowanie wymagającej grze.
  2. HTML. Język programowania, który pozwala na tworzenie prostych gier. Komercyjne wykorzystanie jest niezwykle trudne.
  3. ActionScript. Olbrzymie gry na rynku. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że 90% wszystkich gier prezentowanych w „Classmates” są napisane w tym języku programowania. Wynika to ze znacznej funkcjonalności i użyteczności. Ponadto, sieć wiele przewodników i półprodukty do tworzenia gier. Większość deweloperów w odpowiedzi na pytanie „Jak stworzyć grę w” Classmates „iw jakim języku?” Wybrał go.
  4. Unity 3D. Dość młoda język programowania, który jest używany do pisania gier trójwymiarowych.

interfejs programowania aplikacji

Ważne jest, aby uczyć interfejsu programowania aplikacji oraz jej wdrożenie w grze. Fakt, że została przeprowadzona za pomocą interakcji człowieka z profilu na portalu społecznościowym. Chcesz sfotografować nim – trzeba interfejs programowania aplikacji! Chcesz zorganizować wypłatę usług hazardowych – trzeba również ISP. Aby wysłać zdjęcie za pomocą wiadomości na ścianie użytkownika – bez interfejsu programowania aplikacji nie można zrobić. Aby zapoznać się z dokumentacją na ten temat, można szukać pomocy dla programistów lub poprosić Obsługi Klienta, aby pomóc. Istnieje również grupa programistów, gdzie można zapytać o radę na temat wdrożenia interfejsu programowania aplikacji w aplikacji lub poszukać odpowiedzi na swoje pytanie. Ale te grupy są mało prawdopodobne, aby powiedzieć Ci, jak stworzyć grę w „Classmates”.