484 Shares 1787 views

Karma dla psów Grandorf: najlepsze jedzenie dla swojego zwierzaka. opinie o produkcie

Karma dla psów Grandorf wykonane przez Belgia Stanach PETFOOD Producentów NY. Jest to jedna z najlepszych marek karmy dla zwierząt domowych. Nazwa produktu zawiera słowo „Holistic”, oznaczający „całościowe”. Uwzględnia on wszystkie składniki istnienia psów: stan zdrowia, wiek, warunki życia zwierząt w nowoczesnych miast i kondycję fizyczną. Grandorf zapewnia chetyrehlapogo pet wszystkie niezbędne składniki odżywcze i mikroelementy. Ścisła kontrola produkcji i magazynowania wzbudzić zaufanie konsumentów do tego, że nabywa produkty wysokiej jakości.

Przegląd produktów

Karma dla psów Grandorf – to karma dla zwierząt premii, które, jak wspomniano powyżej, należy do Holistic. Z tego wynika, że produkt został przetestowany i skład jakościowy, który pomaga zapobiegać różnego rodzaju problemów zdrowotnych. Grandorf wyważone i zawiera wszystkie niezbędne składniki. Wykonane na podstawie suchej paszy surowego mięsa ptaków i mąki.

„Grandorf” pomaga przezwyciężyć niewłaściwe trawienie zwierzęta, nawet korygowania przewlekły charakter choroby. Skład paszy zawiera mąkę, który jest otrzymywany z owoców drzewa chleba świętojańskiego. Substancja ta jest dobrym sposobem mocowania. Karma dla psów Grandorf produkowane przez dwóch firm znajdujących się w różnych krajach. Dla belgijskiej firmy posiada produkt United Petfood Producenci NV odpowiedzialność, firmę Monge & C.SpA odpowiedzialne za towary włoskich.

W tym i w innym przypadku, skład produktów samo: to jest opatentowany i spełnia wiele międzynarodowych certyfikatów. Grandorfa Producentów „Tworzenie kanałów na podstawie badań przeprowadzonych wśród właścicieli psów różnych ras.

Składniki potraw

Karma dla psów Grandorf dieta zapewnia kilka rodzajów w zależności od wielkości i wieku zwierzęcia. Kolor specjalne etykiety na opakowaniu oznacza, że należy do określonej kategorii. Moc tej marki charakteryzuje hipoalergiczne. Producenci nie dodaje się do paszy dla zwierząt, kukurydza, cukier, soja, pulpa buraczana, tłuszcz z kurczaka i słonych produktów ubocznych. Tak więc właściciele mogą być pewni, że ich podopieczni nie będzie miał żadnych reakcji alergicznych.

Podstawą pasza „Grandorf” jest mięso cielęcina, można również stosować mięso królika, baraniny lub indyka. W realizacjach ryb łososia są powszechnie wykorzystywane.

dodaje się również produkt jaja jako dodatkowe źródło łatwo przyswajalnego białka. Pełnoziarnista biały ryż i jęczmień, które obserwuje się również w składzie produktów żywnościowych, to dostawców włókna. Wszelkie zbilansowana karma dla zwierząt wymagane jest wzbogacona w węglowodany. Marka feed Grandorf bataty (Yam) jest używany jako tej substancji. Ponadto, słodkie ziemniaki zawiera mikroelement wysokiej zwierząt konieczne. Suszonych jabłek i szpinak dodaje się do stabilizowania trawienie i stymulacji funkcji „Grandorf” jelit.

Na skórę, włosy i paznokcie psy zostały utrzymane w doskonałym stanie, pasza jest umieszczony w małej ilości drożdży piwnych, nasiona lnu i ziół, takich jak ekstrakt z żurawiny, cykorii i rozmarynem.

rodzaje żywności

Grandorf – karmy dla psów, który przeznaczony jest dla osób z różnych gatunków. oznakowanie opakowania wskazuje, dla których jest przeznaczony lub tej żywności:

  • „Szczenięta” – tego typu został zaprojektowany specjalnie dla dzieci. Ta żywność jest odpowiednia dla szczeniąt wszystkich ras, bez wyjątku, począwszy od trzech tygodni.
  • „Mini” – żywność, przeznaczony dla przedstawicieli małych ras. Nadanie karmy mogą być stosowane tylko wtedy, gdy jest to jeden rok.
  • „Junior” – Licytuj że najlepiej nadaje się do kobiet w ciąży, karmiących suk i psów młodzieży. Takich jak moc zasilania może być dużych i średnich ras zwierząt z czterech miesięcy.
  • „Średni” – to propozycja dla średnich psów ras. Dawanie może być rok, stare psy.
  • „Maxi” – wersja przeznaczona dla psów od 15 miesięcy, które należą do największych przedstawicieli tego rodzaju.
  • „Wszystkie rasy” – wszechstronny żywności, które mogą być podane do absolutnie żadnych psów.

Co zrobić właściciele?

Grandorf (karma dla psów) Odpowiedzi otrzymane przez hodowców zwierząt tylko pozytywne. Wielu właścicieli chetyrehlapyh przyjaciele zaczynają karmić swoich podopiecznych w bardzo młodym wieku i nie zatrzymują się przy użyciu siły, nawet gdy psy dorastają. Wszyscy mówią, że zwierzęta są futrzane chętnie jedzą „Grandorf”. Pasza tylko pozytywnie wpływa na wygląd i stan ich zdrowia psów. Szczególnie pochwalił tych właścicieli zwierząt domowych produktów, których podopieczni cierpią niestrawność.

Grandorf reguluje układ trawienny i utrzymuje ją normalnie funkcjonować.

Według weterynarzy

Grandorf – karma dla psów, weterynarze otrzymały pozytywne opinie. Lekarze nie tylko mówić pozytywnie o produkcie, ale zaleca się, aby karmić je do psów. Lekarze mówią, że dzięki „Grandorfu” Wiele zwierząt szybko odzyskane, a oni zorganizować pracę przewodu pokarmowego. Weterynarze mówią i dobry ekspozycji produktu na włosy psa, że są różne „puszystość”.