898 Shares 6488 views

Krótka biografia Dzhennifer Grey

Szary Dzhennifer (znajduje się poniżej na zdjęciu) – amerykańska aktorka, która zyskała popularność na całym świecie po wykonaniu roli Baby – główną bohaterką melodramat „Dirty Dancing”, który ukazał się na ekranach w 1987 roku. Mimo to, wiele różnych zadań, ona nie może się pochwalić. Dziewczynka urodziła się w Nowym Jorku w dniu 26 marca 1960 r. Jej rodzina była ściśle związana z show-biznesu. W szczególności mamy, Dzho Uaylder, pracował jako piosenkarka, a ojciec Joel – tancerz i aktor, który występował w teatrze i pojawił się w filmach. Właśnie z tego powodu, Jennifer spędziła dużo czasu za kulisami.

Wielki debiut

Po ukończeniu szkół średnich, otrzymała pewną wiedzę coraz kursy teatralne. Działać w dowolnym miejscu w okresie dojrzewania, dziewczęta nie mają szczęście. Dzhennifer Gray, którego biografia jako aktorka rozpoczęła się w 1984 roku, rozpoczął swoją karierę z małych ról drugiego planu. W tym czasie brała udział w filmie „Czerwony świt”, „lekkomyślne” i „Cotton Club”. We wszystkich przypadkach, dyrektor był Francis Ford Coppola. Przez trzy lata później, musiała grać tylko drobne znaki w różnych projektach. Nagroda za ciężką pracę była rola młodego Frensis Hausmen, była w filmie „Dirty Dancing”, który stał się kultowy w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. W tej historii, główny bohater melodramatu (dla niemowląt) zakochał się w tancerza nazwie Johnny, grany przez Patrika Sueyzi. Należy zauważyć, że aktorka była starsza niż jej charakteru przez dziesięć lat. Obraz zebrał pomyślenia w tym czasie dwieście milionów dolarów w kinach na całym świecie, pomimo faktu, że strzelanina była spędził zaledwie sześć milionów. Dzhennifer Grey została laureatką „Złotego Globu” – nagrodę, która była jedynym w swoim twórczym karierze.

W 1993 roku dziewczyna była debiutem na Broadwayu – brała udział w filmie „The Golden Twilight”, gdzie jej postać była kobieta w ciąży. Według scenariusza to postawić przed faktem, że jej przyszłe dziecko może być homoseksualistą.

dalsze prace

Po tak oszałamiającym sukcesem, wszystko poszło na fakt, że aktorka tarzać ofert z różnych reżyserów w dosłownym tego słowa znaczeniu. Jednak tak się nie stało. Jennifer głównie grał wspieranie znaki. Co więcej, filmy z jej udziałem nie znajduje uznanie wśród publiczności i krytyków, ale wręcz przeciwnie – nie powiodły się. Przykładem może być wywołana obraz jak „Ogary z Broadwayu”, wydanej w 1989 roku, gdzie został partnerem na stronie Madonna. Trzy lata później, Dzhennifer Szary wziął główną rolę w filmie „wiatr”. Niestety, ten film w kasie nie zdało egzaminu.

Aktorka bardziej aktywnie uczestniczyć w projektach telewizyjnych. W 1990 roku zagrała w dwóch filmach – „Criminal Justice” i „Morderstwo w Mississippi.” Dwa lata później, na szerokich ekranach pojawił się thriller „sprawa morderstwa.” W 1995 roku aktorka wzięła udział w filmie „West Side Waltz”, a także jeden z „przyjaciół” odcinków popularnych amerykańskich seriali telewizyjnych.

operacja

Według Dzhennifer Gray, przyczyny tak wielu niepowodzeń i nie udało się jej rola była „nie do końca doskonały” wygląd. Przede wszystkim dotyczyły kształtu nosa. Aktorka nazywa się go nie w porządku, duże i uzależniony. W związku z tym, że postanowił zrobić operację plastyczną. Według nieoficjalnych informacji, z których pierwszy był nieudany, więc aktorka zwróciła się do usług chirurgów po raz drugi. Jej wygląd zmienił się tak bardzo, że nawet rodzina nie od razu się do niego przyzwyczaić i przez długi czas nie mógł jej znaleźć. Dzhennifer Szary po chirurgii plastycznej więcej niż raz wyznał, że poszła do kliniki sławna, ale nie przyszedł. Co więcej, miała wrażenie, że stał się niewidzialny. Zmień wygląd tak wpłynęło na karierę aktorską, ona wielokrotnie poważnie myśli o zmianie nazwy.

Błędem byłoby twierdzić, że operacja nie powiodła się. Wręcz przeciwnie – Jennifer ma zupełnie nową, piękną twarz. Cokolwiek to było, jest obecnie wśród wielu fanów aktorki panuje przekonanie, że niezwykły nos jest głównym punktem tego i podkreślić indywidualność. Wiem, że teraz jest uroczy stare baby niemożliwe.

życie osobiste

W różnych okresach, Jennifer miała różne historie, z których krążyły pogłoski w prasie. Jej związane znanych aktorów, William Baldwin, Mettyu Broderik i Layom Neeson. W 1990 roku, była nawet zaręczona Dzhonni Deppom. Cokolwiek to było, w 2001 roku, Jennifer żonaty. Jej wybrańcem został aktorem Clark Gregg, któremu urodziła córkę. Po pojawieniu się dziewczynek urodzonych legendarny Babe zrobił sobie przerwę w filmie okres pięciu lat i poświęciła się jej edukacji.

Wróć do zestawu

Pracować Dzhennifer Graya w 2006 roku. Jej kariera w rzeczywistości musiał zaczynać od zera. W tym czasie po raz pierwszy wykonano jedną z ról drugoplanowych w melodramatyczny filmu „Keith”. Później, wraz ze swoim mężem został zaproszony do gry z głównych bohaterów komedii „Droga do Bożego Narodzenia”. O przyszłych projektach z informacji aktorka aktualnie niedostępna.