878 Shares 7536 views

Lek „metionina”: zestawienie

Lek „metioniny” substancja czynna, która jest taka sama niezbędnym aminokwasem, to chroniące wątrobę, poprawia trawienie aktywuje składnik hormonalny genitalia.

Postacie produktu „metioniny” instrukcje preparatu jak stosowanie tych list, tabletki powlekane, z których każdy zawiera dwa sto pięćdziesiąt miligramów składnika aktywnego, syrop, kapsułki, proszek. Jego synonimami są lekami "Bantionin", "Atinon", "Atsimetion", "Tiomedon", "Ametionol", "Meonin". Ludzkie ciało nie może być odtwarzany niezależnie takie same jak w przypadku otrzymywania „metioniny” wzoru. Z tego powodu, aminokwas ten powinien wejść do niego z zewnątrz i jest stosowany do wytwarzania różnych białek.

Właściwości „metioniny” instrukcje przygotowania do korzystania opisuje następująco:

– stymuluje regenerację uszkodzonych tkanek;

– uruchomienie hormony płciowe i enzymy;

– normalizuje wątroby;

– poprawia funkcję przewodu pokarmowego;

– optymalizację metabolizm lipidów (tłuszczów nie pozwala na opóźnienie w organizmie ludzkim i opóźnia ich wątroby);

– promuje uwalnianie wydalanych toksyn nagromadzonych w nim;

– ma pozytywny wpływ na organizm w przypadku reakcji alergicznych;

– wiąże i usuwa wydalanych atomy metali ciężkich (takich jak kadm, ołów, rtęć).

Ponadto, lek „metioniny” zapobiega tworzeniu zmian miażdżycowych w organizmie. Przy prawidłowej dawce zdolnej do zapobiegania wypłukiwania wapnia z kości, a w rezultacie zapobiegania ich pękaniu.

Wskazania do stosowania „metionina” instrukcji przygotowania, w jaki sposób korzystać z tych wyników. Lek ten jest stosowany w różnych patologiach – alergie, osteoporozę, zapalenie stawów, zatrucie ciąży, nowotwory, schizofrenia, alkoholizm, stwardnienie rozsiane, syndrom chronicznego zmęczenia, kamicy żółciowej, reumatoidalne zapalenie stawów, cukrzyca, choroba zwyrodnieniowa stawów, dysplazji mastopatii, marskość wątroby, zapalenie wątroby , choroby Parkinsona i Alzheimera, otyłość, fibromialgia, zapalenie trzustki, ostre zatrucie alkoholem i różnych odczynników chemicznych, odsysania i niedożywienia, które rozwinęły się choroby w czasie.

Dawka tego środka podano w instrukcjach stosowania jest w następujący sposób:

– dorosłych z pięciu i pół miligrama do gramów trzy lub cztery razy na dobę;

– dla dzieci w wieku poniżej jednego roku, lek podaje się w dawce sto miligramów;

– od jednego roku do dwóch lat – dwieście miligramów;

– od trzech do czterech lat – dwieście pięćdziesiąt miligramów;

– od pięciu do sześciu lat – trzystu miligramach;

– ponad siedem lat – pięćset miligramów.

Zażywać leki na pół godziny przed posiłkiem. Przebieg leczenia trwa od dziesięciu do trzydziestu dni lub dziesięć dni po przerwie dziesięć dni.

Przeciwwskazania do celów „metionina” instrukcji przygotowania do używania wymienia następujące:

– niewydolność wątroby , śpiączkę;

– zapalenia wątroby typu A, powikłań;

– Wzrost cholesterolu;

– choroby serca;

– zwiększenie wrażliwości pacjenta na poszczególne składniki preparatu.

aminokwas „metionina” konieczne kobiety w ciąży i karmiące matki, ale nie powinny one dostać z leków i żywności – mięsa, mleka, serów, jaj kurzych.

Lek „metionina” w kulturystyce, gdy stosuje się dokładnie zgodnie z instrukcją zalecenia, zdolny w bardzo krótkim okresie czasu (z właściwego odżywiania) pomagają sportowiec poprawić metabolizm i przyswajanie substancji, iw rezultacie, budować mięśnie i dać siłę i wigor ,