169 Shares 1640 views

Len kanalizacyjna – asystent w domu

W domu i przemysłu przy użyciu dużej liczby rur, które muszą być połączone. Jako uszczelnienie jest często używany lnianą hydrauliką. Otrzymuje się ze zgrzebnej czystych surowców. Jednorodna i cienki materiał – najlepszy. Istnieje kilka odmian włókien lnianych. Stanowią one nawet numery od 14 do 30 lat.


W stosownych przypadkach len

Do szczelnego połączenia gwintowego z wysoką niezawodnością służy len sanitarnej. GOST 10330-76 jest oznaczony. Dokument przewiduje, że włókna roślinne mają iść do zamknięcia gwintowane fałdy. Materiał jest wysoka wytrzymałość, bez zakłócania przyłączu. Nadmiernej wilgoci, która występuje w obszarze gwintu powoduje obrzęk lnu. Ta właściwość pozwala na wyeliminowanie małych przepływów, które mogą wystąpić podczas eksploatacji lampy.

len wiatr hydraulika powinna być następująca:

  1. Oddzielna mała grupa włókien z wiązki.
  2. Stos rowków gwintu len części podstawy do krawędzi. Włókna powinny być w każdym torze.
  3. Zastosować specjalnie opracowany, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo.

charakterystyczne lnu

Krzemianów włókien roślinnych, zapobiega ich gnicie. Len mogą być stosowane w systemach, gdzie temperatura cieczy nie przekracza 150 ° C: wody, dopływ ciepła i pary wodnej. W procesie wytwarzania materiału stosując długie włókna z lnu macierzystych. Tam cechy wytrzymałościowe, które są testowane na etapie produkcji. Pozytywne cechy uszczelki:

  • Przystępna cena. można go zakupić znacznie tańsze niż innych podobnych związków syntetycznych i materiałów. Koszt zależy od ilości i na poziomie 50 RUB za 50 gramów.
  • Wszechstronność. Pościel jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów połączeń.
  • Wysoka odporność na ścieranie. Może być używany wielokrotnie.
  • Naturalność. Nie wydzielają toksycznych substancji w wodzie.

Ma też wady, ale są one widoczne tylko z naruszeniem technologii lub błędów w obliczeniach. Len dostaw hydrauliki producent w różnych wariantach instalacji. Może to być plecionka lub kula. Ta druga opcja jest korzystna, ale droższe. Jeśli len sprzedaje widocznych grudek i ciała obce, to lepiej zrezygnować z zakupu. Dlatego, że jest trudniejsza do skręcania pożądanej grubości nici.

FUM taśma

Len kanalizacyjna – uszczelniacz czas przetestowane. Jednak istnieją inne nowoczesne materiały przeznaczone do tego samego celu. Jednym z nowoczesnych seal – FUM taśmy. Wygoda i niezawodność jest ona podobna do lnu. Ale materiał syntetyczny ma poważną wadę: jego niezwykłe właściwości są tracone, gdy tylko połączenie zostało zakłócone. Jest to taśma jednorazowy.

Wygląd i inne cechy odróżnić połączenie z lnu i FUM taśmy niemożliwe. Jednak sanitarnego powiatu daje większą punkt niezawodności rur kontaktowych. Z tego powodu, że jest bardziej celowe stosowanie włókien lnianych.