672 Shares 9013 views

koperta druk – sposobów i pomysłów na prezent

Wiele osób z stabilnego dochodu jest wszystko, co jest niezbędne do życia. Dlatego zawsze kłopoty z darem dla nich. Lub Trudności zaczynają się, gdy trzeba iść na wakacje do nieznanego lub nieznanej osoby. W takiej sytuacji, chwytliwy oryginalnego serialu. Co może być lepszego niż powitanie, wykonany własnymi rękami?

Wykrój koperta

Wiele zaproszenia i karty urodziny, można to zrobić samemu. Aby to zrobić, trzeba tylko papier, markery i zrozumiały. Wykazanie wyobraźni można stworzyć idealne kopertę na taki prezent. W tym celu, koperta może być wydrukowany na komputerze. można narysować go w żaden podstawowy program „Vindous”. Przy pomocy prostych i liniami przerywanymi zrobić obrabiany przedmiot. Najważniejsze jest to, aby być wyświetlane główną linię krotny. Drukowanie przyszły prezent, pokroić wzdłuż konturu i zginać na głównych liniach. Następnie można przystąpić do części projektowej. Koperta mogą być malowane, wklejone ozdoby i sztuczne kwiaty. Często te rzemiosło obwiązane wstążkami.

Koperta z rąk

Istnieje wiele sposobów na produkcję kopert. Jednym z nich jest sztuką origami. Dla takiego ręczna, trzeba będzie kwadratową kartkę papieru. Jej punkt środkowy powinny być odnotowane. Aby go znaleźć, wystarczy zgiąć prostym do siebie, tak aby otrzymać dwa trójkąty. Dodanie wszystkie cztery rogi do środka, masz prostą kopertę, która będzie tylko naprawić. Można to zrobić za pomocą taśmy klejącej lub kleju. Jeśli chcesz, aby rzemiosła z prostokątnego arkusza, lepszy wzór koperty z nadrukiem, jak w trybie ręcznym mogą być pewne błędy na etapie montażu końcowego.

oryginalna forma

Ważny szczegół, aby stworzyć idealne kopertę jest, aby wybrać szablon dla niego. W rzeczywistości, aby uczynić niestandardowej drobiazg bardzo łatwo. Aby to zrobić, można wziąć oryginalne dzieło nie jest kwadratowy i inne kształty. Aby to zrobić, to najlepiej, aby wydrukować kopertę na piśmie, a nie wyciągnąć go ręcznie, aby mieć pewność, że jest to absolutnie symetryczne. Na przykład, za kształt serca jest konieczne, aby obie połówki dodając meczu, w przeciwnym razie będzie siekać nieestetyczne. Rysunek serca w „Paint” lub innego bardziej nowoczesny wygląd, można również malować je natychmiast, wybierając niezwykły sposób, aby wypełnić. Kalibrowane lub tekstury kolorów sprawi, że koperta bardziej interesująca. Mówiąc po prostu, jak normalny, zgodnie z metodą dodawania. Jednak dno koperty przedstawionym w postaci ostrego kąta, może trzeba użyć bardziej jako element obejmujący litery.

Różnorodne materiały

Opcjonalnie, aby drużyna listu została wykonana z papieru. Po tym wszystkim, istnieje wiele innych materiałów, które nie są zwyczajowo przyjęte w takich rzeczach, ale bardziej oryginalne, będą wyglądać do odbiorcy. Tak więc, produkt z tkanki nikogo zaskoczeniem. Aby uczynić go, należy najpierw otworzyć kopertę na drukarce, aby użyć go jako wzory. Będziesz mógł stworzyć pewnego rodzaju wzorzec, nawet jeśli nie bardzo utalentowany w dziedzinie szycia. Przez wzór trzeba przypiąć kawałek szmatki, nie zapominając o tych uprawnień szew. Po tym wszystkim, twoim zadaniem będzie wlać przewagę w większości przypadków, więc warto ich neaten lub zszyć na maszynie, lekko wygięte pół centymetra. W celu utrzymania kształtu obwiedni prostokąta, umieścić ją w środku małego arkusza materiału neaten odpowiedni rozmiar papieru. Produkty krawędzi do środka spasować. Aby rozwiązać narożniki ściegu nie siekać ujawnione.

dekoracja

Ważnym elementem domowej prezent Sega jego wykończenia. Po zakończeniu podstawowej pracy, musi w jakiś sposób identyfikować go, aby żywy i niezapomniany. Aby umieścić go w kopercie nie tylko nas, ale także duszę, konieczne jest, aby ozdobić swoją powierzchnię. Aby to zrobić, można przykleić do etykiet papierowych, użyj szczegóły Quilling, koraliki. Bardzo ładny wygląd suszonych roślin. Nie wystarczy, aby otworzyć kopertę i przyklej go. Trzeba dać jej smak. Na przykład, można zrobić oryginalny nit dla niego. Aby to zrobić, włóż dwa krótkie szpilki z głowy w pozycji zamkniętej. Teraz mogą zawijania taśmy lub kolorowe wątku w postaci nieskończoności. To daje patyna koperty romantyzmu i symbolizmu obecnej.

Kluczowe dane

Aby drukować na kopercie, nie potrzeba dużo pracy i czasu. Ale należy pamiętać, że wszystkie najważniejsze nie jest to powłoka, ale zawartość. Dlatego pocztówki do odbiorcy powinna również stworzyć swój własny. Mogą być wykonane z kolorowego kartonu. Dekoracja będzie wyglądać piękne aksamitne, cyrkonie lub tasiemki. Wiadomość, odręcznie piękny charakter pisma, wnieść radość do odbiorcy. Mimo wszystko, większość ludzie zapomnieli, jak to jest – aby wysłać ten list. W dobie technologii informacyjnych taki dar jest szczególnie cenne dla tych oryginałów.