651 Shares 8767 views

Jak w „Operze” usunięcia reklam i pop-upy

Wszyscy od dawna wiadomo, że reklama – jest motorem handlu. To tylko internautom często denerwujące pop-up „silnik” w przeglądarce. To nie jest nawet fakt, że ruch jest wydawana nie jest jasne, co, i że strona jest ładowana przez długi czas. Oto najbardziej obraźliwe, kod żądany zasób jest otwarty po pięciu minutach oczekiwania i … Przynajmniej ćwierć ekranu jest ukryte przez niesławnego silnika handlu i postępu. Ogromna ilość frustracji użytkownika sieci pojawia się całkiem uzasadnione pytanie: „Jak” Opera „aby usunąć tę reklamę?”

Ponadto, reklama w internecie może mieć różne właściwości – od nieszkodliwe, i (czasami zdarza) przydatnych kontekst irytujących okien pop-up, które blokują pracę komputera złośliwe oprogramowanie wyłudzenia pieniędzy. Wiele witryn swoich użytkowników, a reklamy grzech wielu są oburzeni. Ale żeby przetrwać, ludzie potrzebują pieniędzy, a właściciele zasobów internetowych (blogów, stron internetowych, forach, etc …) – nie jest wyjątkiem. Często witryn handlowych partnerskie reklama – to jest ich tylko chleb.

Do walki z irytujące reklamy na stronie w formie pop-upy, banery, filmów i innych. Istnieją różne sposoby.

Wyłącz reklamy opcjach przeglądarki

Realizacja banery pop-up zazwyczaj następuje poprzez java-script. Aby je wyłączyć, wystarczy w przeglądarce aby wyłączyć Java. Opis realizacji tego działania w popularnej przeglądarki Firefox i Opera, czytaj dalej.

Jak usunąć wyskakujące reklamy w „Operze”? W przeglądarce, w górnej linii menu, kliknij na zakładki: „Narzędzia” -> „Ustawienia ogólne” (lub można nacisnąć CTRL + F12) i zakazać wyskakujące okienka, wybierając opcję „Blokuj niechciane”. Następnie przejdź "Advanced" -> "Content". Potrzeba, aby usunąć zaznaczenie „Włącz obsługę JavaScript» otworzył okno. Tutaj można dodatkowo usunąć animację obrazów.

Rozważmy teraz Firefox. W przeglądarce, lub w górnym wierszu menu przeglądarki kliknij na zakładkach: – „Narzędzia” -> „Ustawienia” -> „Zawartość”.

usuń zaznaczenie z „Włącz obsługę JavaScript» W oknie, które zostanie otwarte. Dodatkowo można wyłączyć wyskakujące okienka.

Ale ta metoda ma swoje negatywne aspekty: kilka stron na wysokiej jakości wyświetlania stron wykorzystujących skrypt Java i bez nich nie ma sposobu, aby zobaczyć zawartość witryny.

Opera dla zaufanych witryn można włączyć Java. Aby to zrobić, w zakładce „Treść” należy przejść do „Ustawienia” na stronie, dodawać zaufanych witryn, a także w zakładce „Scripts” pozwala na użycie Java.

Wyłącz programy reklamowe za pomocą

Aby wyłączyć wyskakujących okienek i reklam utworzonych wiele programów. Lista głównych narzędzi:

 • AdGuard;
 • AdBlock;
 • MyProxy;
 • ETtraffic;
 • AD Muncher.

Jak w „Operze” usunąć reklamy za pomocą programu AdBlock

Otwórz przeglądarkę Opera. Wcisnąć się w lewym górnym rogu przycisk Opera. Z refloated oknie przejdź do zakładki „Extensions”. Otworzy się okno z wtyczek. W lewym okienku kliknij na przycisk „Pobierz więcej rozszerzeń.”

Obok pola wyszukiwania w prawym górnym rogu ekranu, trzeba napisać blok reklam i naciśnij Enter. W wynikowej liście wtyczki AdBlock pojawi się w pierwszej kolejności. Kliknij myszką na niego, a następnie na przycisk „Dodaj do Opery». Znajduje się on w prawej części okna, które zostanie otwarte. Te proste manipulacje rozpoczęciem pobierania i instalowania oprogramowania AdBlock dla Opery.

Po zakończeniu procesu instalacji otwiera przeglądarkę okno powiadomi nas, że odtąd we wszystkich stronach okien pop-up się nie pojawi. Niezależne testy wykazały znakomite wyniki – usunąć w „Operze» AdBlock jest bardzo proste, po zainstalowaniu programu na ekranie było jedno ogłoszenie, że szybko został zamknięty, nie czekając na granicy 30-sekundowej reklamy.

Dla przeglądarki Google Chrome jest uważany za bardziej odpowiednie AdBlock +.

Jak w „Operze” usunąć reklamy za pomocą programu AdGuard

Jednym z najprostszych i najczęściej, oprócz darmowy trial jest AdGuard, który obsługuje wiele przeglądarek:

 • Mozilla Firefox;
 • Opera;
 • Internet Explorer;
 • Google Chrome;
 • Maxthon „;
 • Safari;
 • Netscape Navigator;
 • avant;
 • Flock.

Jej przykładem będzie patrzeć, jak „Opera”, aby usunąć reklamy. Aby rozpocząć, należy pobrać program z zaufanego źródła i zainstalować go na komputerze. Uruchom narzędzie, wystarczy włączyć ochronę przed reklamą w swoim menu. Podobnie jak wszystkie doskonałe, AdGuard bardzo łatwy w użyciu. Program nie jest nic dotykając ekstra, usunąć reklamy na zawsze.

Program chroni dzieci przed szkodliwymi treściami oraz stron pornograficznych, że okna pop-up, blokuje reklamy, szybsze ładowanie stron internetowych i oszczędza przepustowość.

obrotu silnika w Internecie i oglądać filmy w trybie on-line

Czy to możliwe, aby usunąć reklamy w „YouTube”? Nie tylko możliwe, ale konieczne. Trzeba odwiedzając youtube.com, ciąg sterujący Wprowadzenie do przeglądarki. Aby to zrobić, należy nacisnąć następujące kombinacje klawiszy:

 • Opera w przeglądarce Chrome lub w systemie operacyjnym klawisze Windows / Chrome / Linux Ctrl + Shift + J, pod Mac Command-Opcja-J;
 • Firefox w systemie OS / Chrome / Linux – Ctrl + Shift + K, pod Mac Command-Opcja-K;
 • Internet Explorer – F12 i wybrać pozycję Console.

Skopiować polecenie i włóż ją do nowo powrócił, skrzynki:

 • [Usunięto] = "VISITOR_INFO1_LIVE = oKckVSqvaGw; ścieżka = / domena = .youtube.com" [usunięte] .reload ();

Następnie kliknij na przycisku Enter. Bardziej natrętne reklamy nie będą przeszkadzać podczas oglądania filmu.

Ponieważ „Opera” łatwo i prosto usunąć reklamy (w innych przeglądarkach nie jest bardzo trudne), to powstaje pytanie, logiczne: dlaczego, jak mówią, zapłacić więcej i dłużej czekać?